منطقی که آمریکا می فهمد منطق "قاسم سلیمانی ها"، "طهرانی مقدم ها" و "شهریاری ها" است/ ایران در ۸ بازه زمانی از مذاکره با آمریکا ضربه خورد


منطقی که آمریکا می فهمد منطق "قاسم سلیمانی ها"، "طهرانی مقدم ها" و "شهریاری ها" است/ ایران در ۸ بازه زمانی از مذاکره با آمریکا ضربه خورد

سرپرست مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز گفت: سنجیده که ایالات متحده می‌فهمد سنجیده است که "قاسم سلیمانی‌ها" در کشور سوریه، شهید "طهرانی‌مقدم‌ها" در ساخت موشک و "شهریاری‌ها" در تکنولوژی هسته‌ای دنبال می‌کنند.

تصویر و عکس سنجیده که ایالات متحده می فهمد منطق "قاسم سلیمانی ها"، "طهرانی مقدم ها" و "شهریاری ها" است/ ایران در ۸ بازه وقتی از مذاکره با ایالات متحده ضربه خورد

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، تسنیم نگاشت: حسن عباسی شامگاه دوشنبه در همایش "من مستکبرم، پس هستم" بیان داشت: امروز که مسئله تمدن نوین اسلامی مطرح است و در مسائل کلان نظام به آن پرداخته میشود، دغدغه غرب از ایران ایجاد شده است.

وی با اشاره به این که غرب به خاطر توانایی ای که ایران گرفته، با دغدغه مواجه شده، گفت: امروز قدرت ایران به گونه ای است که کشور روسیه به پیروی ایران وارد عرصه ارتشی مجادله با تروریستها شده است.

عباسی به مطالبه ۱۲ میلیارد دلاری ایران از ایالات متحده در اوایل انقلاب، یاد آوری کرد: در دولت موقت مذاکراتی با آمریکاییها به ثمر رسید و تمام نکاتی که در این مذاکرات نکته هدف بود به خاطر بدعهدی های ایالات متحده و شروط غیر قابل اجرایشان منتفی شد.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز، سفارت ایالات متحده را پایگاه عمده CIA برای رسیدن به اهداف این کشور آگاهی داشت و گفت: نمایشگاه لانه جاسوسی ایالات متحده به درستی این سیاستهای ایالات متحده را به اکران می کشاند.

وی به تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده اشاره کرد و اضافه کرد: در صورتی که سفارت ایالات متحده مانده بود، شرایط براندازی و تفرقه در نظام را به طور کامل به انجام میرساند.

عباسی آغاز تحریم ها علیه ایران را از سال ۵۹ آگاهی داشت و گفت: از زمان انقلاب تا به الان این تحریم ها ادامه دارد و الان هم تحدید ایران در مسئله ارتشی و موشکی تشدید شده است.

عباسی گفت: در همان وقتی که ایالات متحده برای ارتباط با ما کلید و کیک می اعزام کرد، مامور به کشور عراق اعزام می کرد که مطمئن شود از سلاح شیمیایی در نبرد بهره گرفته است.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز به پشتیبانی های ایالات متحده از گروهک تروریستی داعش اشاره کرد و ادامه داد: الان گروهک تروریستی داعش در موصل کشور عراق و حلب کشور سوریه در محاصره است، ارتش کشور سوریه به پشت رحله و حلب رسیده و در کشور عراق هم ارتش کشور عراق به پشت دربهای موصل رسیده اند.

استفاده گروهک تروریستی داعش از سلاح شیمیایی در کشور سوریه

وی به استفاده گروهک تروریستی داعش از سلاحهای شیمیایی اشاره کرد و گفت: از دو روز پیش تا به الان کشور عراق سه مرتبه از سلاحهای شیمیایی بهره گرفته است که این سلاحها را ایالات متحده به این کشور می دهد.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز یاد آوری کرد: در صورتی که آمریکاییها پشت سر گروهک تروریستی داعش نبودند تا به الان صدباره گروهک تروریستی داعش را از میان برده بودیم و ریشه آن را به صورت کامل می خشکاندیم.

وی ادامه داد: همچنین در هشت سال پاسداری مقدس هم چنانچه ایالات متحده پشت سر کشور عراق عدم ما پس از عملیات کربلای ۵ کار کشور عراق را به پایان رسانده بودیم و نبرد با پیروزی ایران به پایان می رسید.

عباسی به سیاست "پنجره ای به روی غرب" در دولت سازندگی اشاره کرد و گفت: در این زمان شرایط ایالات متحده را در اقتصادمان پیاده کردیم ولی در سال ۷۳ آمریکایی ها به ما رودست زدند و قانونی را به تصویب رساندند که به باعث آن هر کشوری که در زمینه صنعت نفت ایران بیش از ۲۰ میلیون دلار سرمایه گذاری کند، دادگاهی و محاکمه می شود.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز به شعار "مصاحبه ی تمدنها" اشاره کرد و اضافه کرد: با وجود این که در زمان مصاحبه ی تمدنها ایران به ایالات متحده مدد داده تا کشور افغانستان را بگیرد و با طالبان مجادله کند، جرج بوش ایران را جزو محور شرارت شناسانده است.

وی عنوان کرد: این بحث نمایان میکند که هر وقتی دست همکاری به سمت آمریکایی ها دراز کنیم، آنها دشمنی های خود با ایران را زیاد میکنند.

عباسی اضافه کرد: در سال ۸۲ آمریکاییها بحث تکنولوژی اتمی ایران را برجسته کردند و در رویارویی با انرژی اتمی ایران، بیان کردند که ایران حق داشتن حتی یک سانتریفیوژ و غنی سازی را ندارد.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز یاد آوری کرد: با وجود این که ایران در همان لحظه به پای میز مذاکره نشست و با اروپاییها و آمریکاییها به بحث پرداخت، آنها مجدداً به ایران ضربه زدند و نقل کردند فعالیتهای ایران در زمینه انرژی اتمی باید به صورت کامل برچیده شود.

وی با اشاره به این که تعلیق دائم فعالیتهای اتمی ایران به دستور رهبر انقلاب اسلامی منتفی شد، گفت: مرحله بعدی مذاکرات در سال ۹۲ آغاز شد که ایران به تکنولوژی غنی سازی ۲۰ درصد دست کشف کرده بود.

عباسی در این مذاکرات هم ایران یک مرتبه از آمریکایی رودست بدی خورد و آن این بود که مسئله "چرخه دلار" را در مذاکرات بیان نکرده بودند و به این وسیله ایران قادر نمیبود در چرخه معامله و مبادله با جهان وارد شود.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز ادامه داد: زمان دولت موقت، بحث گروگان های لانه جاسوسی، مذاکرات ۶۴ و ۶۵، نبرد ایران و مراوده ایالات متحده با صدام، سیاست پنجره رو به غرب، شعار مصاحبه ی تمدنها و همکاری ایران با ایالات متحده، تعلیق فعالیت های اتمی ایران در سال ۸۲ و مسئله چرخه دلار هشت مرحله ای است که در طول سالهای انقلاب، ایران از ایالات متحده رودست و ضربه خورده است.

وی ادامه داد: سنجیده که ایالات متحده می فهمد سنجیده است که "قاسم سلیمانی ها" در کشور سوریه، شهید "طهرانی مقدم ها" در ساخت موشک و "شهریاری ها" در تکنولوژی اتمی دنبال می کنند.

عباسی گفت: ایالات متحده چنانچه دست از مقام استکباری خودش بردارد دیگر ایالات متحده نیست به این علت که استکبار در خون و خوی ایالات متحده وجود دارد و بر اساس همین ستم و ستم به قدرت رسیده است.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز گفت: در سال ۱۳۶۳ مسئولان بانکها با بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران(ره) ملاقات کردند و ایشان فرمودند چنانچه در بانکهای ما بدزد باشد، کشور و نظام ما جمهوری اسلامی نیست.

وی با اشاره به این که آیت الله العظمی جوادی آملی ۱۰ سال بیان کردند که دستگاه بانکی ما ربوی است، گفت: هفته جاری ایشان در کلاس درس خارج خود بغض کردند و فرمودند که هرچه نقل میکنیم دستگاه بانکی ما ربوی است، کسی گوش نمی کند.

عباسی خشکسالی ها و قحطی ها را به خاطر وجود بدزد در دستگاه بانکی، عدم پرداخت زکات و عدم توجه به دیگر دستورات الهی آگاهی داشت و گفت: این حرف ما نیست بلکه خداوند بیان کرده که بدزد نبرد با خداوند است.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز ادامه داد: این که امروز مراجع عظام تقلید بیان می کنند که در دستگاه بانکی ما بدزد وجود دارد، به این معنی است که در اسلامی بودن جمهوری ما مشکل وجود دارد.

وی یاد آوری کرد: امروز ایالات متحده هم با دوگانگی در هویت روبروست به این علت که خود را یک کشور دموکرات آگاهی میدارد ولی دوستان و همپیمانان وی کشورهای مستکبر و غیر دموکرات جهان هستند.

عباسی ایران را با بحران هویت مواجه آگاهی داشت و گفت: رهبر انقلاب اسلامی بیان می کنند که علوم انسانی در کشور با مشکل مواجه است اما وزارت علوم هیچ اقدامی در این رابطه به انجام نمیرساند، در دستگاه بانکی هم مراجع می فرمایند که بدزد وجود دارند اما مسئولان اقتصادی وجود بدزد در دستگاه بانکی کشور را رد می کنند.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز در ارتباط با روش زمین زدن ایالات متحده گفت: فرمول این اقدام را رهبر انقلاب در ملاقات با فرماندهان ارتشی که باید ارزش و مردی دلار را بشکنند و ملت ایران را به الگویی برای دیگر ملت ها مبدل کنیم.

وی اضافه کرد: ایالات متحده چندین وقتی است که نبرد نیمه سفت را افتتاح کرده است، به این علت که ایران در نبرد سفت و نبرد نرم شکست نمی خورد ولی در نبرد نیمه سفت یا عرضی قادر هست با شکست مواجه شود.

عباسی تورم ایالات متحده را ۴۰۰ درصد آگاهی داشت و گفت: علت این که این تورم ۴۰۰ درصدی در جامعه ایالات متحده بروز نمی کند به خاطر صادرات آن به کشورهای دیگر است و چنانچه هر کشور تنها ۴ درصد تورم ایالات متحده را به سوی خود کشد، ایالات متحده معضلی نخواهد داشت.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز حالت ایالات متحده طبق نگاه استراتژیستهای آمریکایی را با ۶۰ تریلیون دلار بدهی بحرانی آگاهی داشت و گفت: نکته باحال این است که برخی تحلیلگران ایرانی حالت ایالات متحده را خوب ارزیابی می کنند، باید چنین افرادی را به ایالات متحده ببریم تا به استراتژیست های آمریکایی بفهمانند که این کشور در بحران قرار نگرفته است.

وی علت عمده معضلات ایالات متحده را بدزد آگاهی داشت و گفت: علت این که بیان می شود در اقتصاد و بانک ایران نباید بدزد موجود موجود باشد به خاطر جلو گیری از ابتلا به چنین بحرانهایی است.

سبک "اربعین بدون دلار" پر ارزش است

عباسی با تقدیر از تبلیغات "اربعین بدون دلار" گفت: این که بدون دلار ارتباط با ایران و کشور عراق در اربعین صورت گیرد از ارزش بسیار بالایی برخوردار است به این علت که هرچه کمتر دلار در تبادلات موجود موجود باشد، زمینه شکست خوردن دلار فراهم می شود.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز یاد آوری کرد: نابودی نسل جوان به خاطر حماقتی است که در جامعه بین المللی امروز انجام می شود و کشورها بدون این که پشتوانه طلا داشته باشند، اقدام به پخش اسکناس می کنند.

وی گفت: آمریکایی ها بیان می کنند که در سال ۹۰ به مدت یک روز به وسیله دلار قادر بودند ۴۰ درصد ارزش ریال ایران را از میان برند و معضلات زیادی در کشور ایجاد شد اما متاسفانه مسئولان در دولت متوجه این اقدام و توطئه دشمنان نشدند.

عباسی اضافه کرد: ستون مهره ها هر جامعه ای اقتصاد آن جامعه است و دشمن تمام تلاش خود را می کند که ستون مهره ها ایران را بشکند و به گونه ای اقدام کند که ایران نتواند از مکانش تکان بخورد.

سرپرست مرکز وارسیهای دکترینال امنیت بدون مرز به فسادهای موجود در دستگاه اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: علت این که این فسادها در جامعه و به مخصوص دستگاه بانکی کشور وجود دارد به خاطر این است که اقتصاد کشور بر پایه اقتصاد استکباری تدوین می شود.

وی اضافه کرد: امروز مسئله جهان این است که ایالات متحده نقل میکنید "من مستکبرم پس هستم" و بود و عدم خود را به واسطه مستکبر بودنش تمجید می کند.

عباسی اضافه کرد: چنانچه امروز در هر عرصه ای با مشکل مواجه هستیم به اسلام ارتباط نمی دارد به این علت که اسلام در ذات خودش هیچ معضلی ندارد و تمام معضلات به خاطر روکیرد لیبرالی مدیران کشور است.

-انتهاي مطلب-

تهیه کننده : فرخنده م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بضرب سيفک قتلی حياتنا ابدا
««« »»»
لان روحی قد طاب ان يکون فداک

منطقی که آمریکا می فهمد منطق "قاسم سلیمانی ها"، "طهرانی مقدم ها" و "شهریاری ها" است/ ایران در ۸ بازه زمانی از مذاکره با آمریکا ضربه خورد

TT / 478 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال