آغوشی هوشمند برای شیرخواران شیرین


آغوشی هوشمند برای نوزادان شیرین

جابجا کننده کودک Dr. Macaron شرکت سامسونگ علاوه بر فراهم آوردن بستری راحت و ساده برای درآغوش گرفتن نوزادان تندرستی آنها را مهار می کند.
یکی از نکات اصلی در مراحل مواظبت از کودک نحوه در آغوش گرفتن و حمل طفل است. در آغوش گرفتن و زمین قرار دادن های پیاپی کودک، کار مواظبت از وی را سفت و مشکل می کند. برای همین بهره گیری از کریر ها و آغوش ها برای پدر و مادر به امری لازم مبدل شده است.
تصویر و عکس آغوشی هوشمند برای نوزادان شیرین
این لزوم زیاد هم بدون چالش نبوده و برای بسیاری از پدر و مادر نحوه قرارگیری بندهای شانه و کمربند آغوش ها سبب فشار و گرفتگی عضلات و فشار آمدن بر ستون مهره ها آنها می شود.
آزمایشگاه C-Lab شرکت سامسونگ با هدف ترویج نوآوری و ارائه روش هایی برای حل معضلات پدر و مادر در نگهداری و حمل نوزادان کار میکند. نتیجه این بحث، آغوش حمل طفل Dr. Macaron (برگرفته از نام یک شیرینی فرانسوی سرشناس) است که علاوه بر تسهیل حمل طفل روی تندرستی وی نیز نظارت می کند.
تقسیم وزن
عمده ترین مشکل پدر و مادر در هنگام بغل کردن نوزادان فشاری است که بر روی ستون مهره ها آنها وارد می شود. از آنجا که نمی شود وزن خردسالان را عوض کرد، شرکت سامسونگ بر آن شده وزن کودک را روی قسمت های گوناگون اندام، تقسیم کند تا فشاری به اندام وارد نشود.
آغوشی Dr. Macaron به یک دستگاه مبدل شونده Hipseat مجهز است که با یک دست می توان آن را تنظیم کرد. ازدیاد ارتفاع صندلی آغوشی سبب تقسیم وزن کودک بر روی تمامی قسمت های کتف و شانه جابجا کننده می شود، این بحث سبب می شود تا تمام حواس پدر یا مادر به طفل متمرکز شود.
دیزاین بینظیر
دیزاین مینیمال آغوش Dr. Macaron سبب می شود این تولید هیچ گاه کهنه نشود و از چشم نیفتد. در دیزاین این تولید سعی شده با حذف نکات زاید و دست وپاگیر فقط آنچه برای پدر و مادر نیاز است منظور شود تا هم فشار فیزیکی کمتر به هنگام جابجا کردن فرزند به آنها وارد شود و هم تجهیزات اضافه ای روی آن موجود نموجود باشد که کار را برای شان سفت کند.
شرکت سامسونگ این آغوشی را با رنگ روشن عرضه می کند تا پدر و مادر بتوانند در با سرعتترین زمان امکان پذیر کثیف شدن آن را شناسایی کنند و آن را پاک کنند تا هیچ گونه ناپاکی و میکروبی کودک دلبندشان را به مخاطره نیاندازد. از طرفی این رنگ روشن قادر هست به سادگی با سایر تیپهای پدر و مادر هماهنگ شود.
مراقب همه کاره
Dr. Macaron تنها یک جابجا کننده ساده کودک نیست، به این علت که انواع مختلف و اقسام سنسورهای به کار رفته در بدنه آن سبب شده تا این تولید به یک دستگاه هوشمند مواظبت و حفاظت از کودک مبدل شود.
یکی از این سنسورها کار نظارت بر فعالیت طفل را بر عهده دارد، این سنسور وقتی که نیاز به تعویض پوشک طفل باشد پدر و مادر را آگاه می کند. همچنین این سنسور فعالیت والد را مهار می کند و میزان قدم ها را می شمارد. اگه میزان فعالیت او هنگام حمل فرزند زیاد باشد، سنسور به او اعلام می کند که زمان زیادی کودک را در آغوش داشته و حرکت می کرده است و اکنون نیاز به کمی استراحت داد. علاوه بر این پدر و مادر قادر هستند حالت روزانه کودک خود را از طریق اپلیکیشن نظاره کنند و برای این کار احتیاجی به خودکار و کاغذ ندارد. همه چیز به سادگی و روی گوشی آن ها برای پیوسته در دسترس خواهد بود.
اطلاعات بیشتر در رابطه با سنسور
این سنسور در قسمت نشیمن گاه ویژه کودک در آغوشی Dr. Macaron تعبیه شده و اطلاعات را به صورت زنده و در لحظه برای اپلیکیشن می اعزام کنند تا نمودار تغییرات و تحولات طفل به سادگی و در همه جا در دسترس پدر و مادر قرار گیرد.
Dr. Macaron یک راهکار عالی برای حل معضلات دایمی پدر و مادر در هنگام حمل طفل ان است. دکتر ماکارون شبیه به شیرینی سرشناس فرانسوی به همین نام که دولایه بر روی اتم اصلی شیرینی وجود دارد، کودک شیرین شما را تحت حفاظت بدنه خود میگذارد.
تلاش برای به وجود آوردن آغوشی گرم و راحت برای نوزادان هدف اصلی Dr. Macaron است. شرکت سامسونگ در آزمایشگاه C-Lab درپی راه چاره های منحصربه فرد و متفاوت برای درگیریهای گوناگون حیات انسان هاست.

– لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد –

نگارش : فرشته ق.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شيراز معدن لب لعل است و کان حسن
««« »»»
من جوهری مفلسم ايرا مشوشم

آغوشی هوشمند برای شیرخواران شیرین

TT / 190 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال