تصویر و عکس اینترنت حجمی به نفع مشترکان است

مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران نقل کرد : بی شک به فروش رسان اینترنت حجمی به نفع کاربران است و اگه در سال گذشته ارائه اینترنت حجمی انجام نشده به خاطر مشتری مداری بوده است.

به اعلان سرزه و به نقل از  ابرتازه ها به نقل از ایسنا علیرضا شکاری بیان کرد:‌ سال گذشته در آبان بود که سازمان تنظیم قوانین مصوبه‌ای ابلاغ کرد که به سبب آن ضروری بود شرکت مخابرات کشورمان اینترنت خود را به شکل حجمی به کاربران واگذار کند.

وی نقل کرد:‌ ما نیز بر اساس مصوبه بررسی‌های ضروری بر این بحث را به انجام رساندیم تا روی این مسئله فعالیت کنیم اما به هر صورت ضروری بود که ارائه این سرویس به گونه‌ای باشد که نرخ و کیفیت آن عالی بشد به همین دلیل ما از روی اصل مشتری مداری اجرای این سبک را برای مدتی به تعویق انداختیم تا تجهیزات ضروری برای اجرای عالی آن فراهم شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران بیان کرد: قطعا کیفیت اینترنت حجمی به مراتب خوب تر از اینترنت نامحدود است به این علت که در اینترنت نامحدود ما به نسبت ۱ به ۱۰ پهنای باند را به اشتراک قرار میدهیم در صورتی که در ترفند حجمی همه به یک حجم از اینترنت استفاده می‌کنند.

شکاری افزود: اکنون در استان البرز همکاران ما آمادگی کامل دارند که این سبک را اجرا کنند واین سبک از استان البرز شروع شده و در آینده نزدیک در استان تهران هم عملیاتی خواهد شد.

وی یاد آوری کرد: در حال حاضر براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مشترکان کهنه می‌توانند با همان تعرفه‌ها از اینترنت نامحدود که امکان اشتراک ۱ به ۱۰ را دارد بهره گیرند.

مشترکان تازه در صورتی که بخواهند می‌توانند از اینترنت نامحدود با ضریب اشتراک ۱ به ۸ بهره گیرند و در این میان اگه کاربری علاقه‌مند به دریافت اینترنت حجمی هم باشد بعد از ارائه این سرویس می‌تواند با تعرفه‌های معین شده این سرویس را گیرد البته ما تا وقتی که حتی یک مشترک هم داشته باشیم واگذاری اینترنت نامحدود با ضریب اشتراک ۱ به ۱۰ را ادامه خواهیم داد.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران بیان کرد: مخابرات استان تهران طرح‌های دیگری در دست دارد از جمله آن‌ها می‌توان به تلویزیون آنلاین (IPTV)، عرصه گیم و تعلیم و تهیه کرد از راه دور اشاره کرد.

شکاری همچنین یادآور شد: در حال حاضر سبک IPTV به صورت پایلوت در برخی نقاط اجرایی شده که در حال حاضر برای این سبک تعرفه ۱۰ هزار تومانی برای هر ماه تعیین شده است.

وی یاد آوری کرد: وقتی که این سبک به صورت گسترده عملیاتی شود قطعا شرکت مخابرات براساس تعرفه‌های ابلاغ شده از سوی سازمان تنظیم قوانین اقدام خواهد کرد.

مدیر عامل مخابرات استان تهران بیان کرد: اکنون شرکت مخابرات استان تهران ۴۵۰ هزار مشترک فعال دارد و امیدوار است در آینده علاوه بر ازدیاد شمار مشترکان بسته‌های ارزش اضافه کرده و اینترنت پر سرعت را نیز به این کاربران عرضه کند.

شکاری در پاسخ به خبرنگارانی که نسبت به کیفیت برخی خدمات مخابرات از جمله اینترنت آن نقد داشتند، نقل کرد: اطمینان داشته باشید دل ما از شما بیشتر می‌سوزد به این علت که اگه مشتری ما راضی نباشد دیگر ما به درآمد نخواهیم رسید به این دلیل تلاش داریم که به گونه‌ای فعالیت کنیم که مشترکان ناراضی ما راضی و مشترکان راضی ما وفادار شوند.