شایان، هکر ۲۰ ساله حساب های بانکی در ماه عسل! +عکسها و تصاویر


شایان، هکر ۲۰ ساله حساب های بانکی در ماه عسل! +تصاویر

چهاردهمین برنامه «ماه عسل» ماه مبارک رمضان ۹۵، در واپسین روز بهار با انتشار دعای فرج و تیتراژ ابتدایی آغاز شد. علیخانی طبق روال پیوسته از مخاطبان «ماه عسل» تشکر کرد و بینندگان را به نگاه کردن پشت پرده برنامه دیروز فرا خواند

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس شایان، هکر 20 ساله حساب های بانکی در ماه عسل! +تصاویر

پس از انتشار پشت پرده علیخانی عنوان کرد: داستان امروز را تاکنون درباره‌اش در تلویزیون حرف زده نشده است؛ از شایان ۲۰ ساله دعوت می‌کنم تا جزئیات داستان را برای شما نقل بکنید.

شایان  نقل کرد: داستان امروز خیلی اهمیتی می دارد و باید درباره‌اش حرف زنیم. از شهر اهواز آمدم، دو خواهر دارم و تک فرزند خانواده هستم. از بچگی شیطنت های بسیاری داشتم و فضولی های انبوه ای را آزمودم.

شایان دلیل آرام بودن خود را در منزل این طوری بیان کرد: «درون خونه والدینم را کمتر نگاه می‌ کنم  همش جلوی کامپوتر هستم  و بیشتر شیطنت هایم را در بیرون منزل دارم. در زمان مدرسه میلی به درس نداشتم و بیشتر مسائل کامپیوتری را دنبال می‌کردم و حاصل بیشتر فضولی هایم، منحرف کردن جو درس دادن معلم ها بود.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس شایان، هکر 20 ساله حساب های بانکی در ماه عسل! +تصاویر

شایان در ادامه نقل کرد: بیشتر نگرانی من اینترنت بود و تحقق رویاهای خودم رو در کامپیوتر و اینترنت می‌دیدم و خانواده بیشتر به دلیل این بحث فکر می‌کردند، من مواد به کار می برم. چون ۲۴ ساعت در یک اطاق دربسته بودم و پای کامپیوتر.

شایان در  پاسخ به پرسش دیپلم گرفتن خود به علیخانی نقل کرد: متاسفانه قادر نبودم دیپلم بگیرم و بیشتر درگیر برنامه های آنلاین بودم.

علیخانی مجدداً از شایان مجوز گرفت که دلیل وجودش را بیان کند و شایان با کمال میل قبول کرد و نقل کرد که با کارهایی که به انجام رساندم، «هکر» نام گرفتم .

پس از انتشار آیتم قهرمان زندگی علیخانی از شایان پرسش کرد: قهرمان زندگی تو چه کسی است و شایان در جواب نقل کرد: پدرم قهرمان حیاتم است؛ به این علت که با وجود همه کارهای اشتباهی که کردم، پشتیبانیم کرد. نیوتون زیر درخت استراحت کرد و با کنجکاوی برای افتادن یک سیب، دنیا را عوض کرد و بعضیا به دلیل کنجکاوی مواد مصرف می‌کنند. من هم تنها در ابتدای کار کنجکاوی داشتم و اشتباهاتم از همین کنجکاوی ها آغاز شد

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس شایان، هکر 20 ساله حساب های بانکی در ماه عسل! +تصاویر

علیخانی از نخستین باری که از حساب فردی پول استخراج کرد، سؤال کرد و شایان نقل کرد: قرار بود از یک حسابی پولی بردارم اما اینترنتم قطع شد و متوجه شدم مودم سوخته. نخستین بار به دلیل تهیه کرد مودم، حدود ۱۷۰ هزار تومن از یکی از حساب ها برداشتم .

پس از رفت و برگشت رسانه‌ای، شایان نقل کرد: پس از تهیه کرد مودم راه برام گشوده شد و بدی اینترنت این است که همه چیز را جایزی فکر می‌کنی. تقریبا نسبت به وجود می داری اشخاص برداشت می‌کردم.

شایان در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا در زندگی قرار می داری  هم این کار می‌کرد، بیان داشت: هیچ وقت، باور کنید من تاکنون این کار را نکردم.

در ادامه نخستین کسی که شایان از حساب او ۱۷۰ هزار تومان استخراج کرد، به برنامه آمد. ابراهیم زادگان  نقل کرد:  با پیام بانکی که برای من آمد، متوجه شدم از حسابم  پول استخراج شده.

شایان در ادامه عنوان کرد: بدترین زمان زندگی من وقتی بود که فهمیدم از من خوب تر و وارد تر به امور کامپیوتر و اینترنت، در اداره آگاهی است و من دستگیر شدم. پس از آن، تمام شهرهای کشورمان را گشتم تا بتوانم رضایت شاکیان خود را گیرم الان با وثیقه بیرون هستم و هشت سال زندان در انتظارم است .

علیخانی در انتها از شایان درخواست با کسانی که جدید کار خود را آغاز کردند حرف زند. شایان با راستگویی ای که در تمام برنامه امروز شاهد بودیم، به آنها نقل کرد: سفت در غلط هستند. این کار سرانجامی ندارد و جز پشیمانی چیزی همراه ندارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

—————————————————-

مسئول متن : فرامرز س.

تصاویر شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو خانقاه و خرابات در ميانه مبين
««« »»»
خدا گواه که هر جا که هست با اويم

شایان، هکر ۲۰ ساله حساب های بانکی در ماه عسل! +عکسها و تصاویر

TT / 174 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال