بهترین و باشکوه ترین غذاخوری های زیر آب +عکسها و تصاویر


بهترین و مجلل ترین رستوران های زیر آب +تصاویر

خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

بشر احتمالا هرگز فکرش را هم نمی‌کرد که بتواند زیر آب غذا بخورد، آن هم در رستوران‌هایی مجلل که سرآشپزهایشان از بهترین‌های حرفه خود در جهان هستند. سفر به کشورهای دیگر به دستاویز غذا خوردن در این رستوران‌ها فقط می‌تواند تفریح افرادی باشند که سرمایه انبوه ای دارند! در ادامه با خوب ترین رستوران‌های زیر آب جهان آشنایی پیدا کنید.

رستوران دریا – مالدیو

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

مهم‌ترین مورد در رابطه با ” رستوران زیر آبی دریا “این است که تمامی دیوارهای آن شیشه‌ای است

 
این رستوران زیر آبی تا سطح آب سه متر فاصله دارد. مهم‌ترین مورد در رابطه با این رستوران زیر آبی این است که تمامی دیوارهای آن شیشه‌ای است. بنابراین می‌توان چشم انتظار یک هیجان تمام‌نشدنی در آن بود.

غذاخوری ای زیر آبیِ ایتها – هتل کنراد، جزیره رنگالی، مالدیو

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

رستوران ایتها در واقعیت اولین و تنها رستوران تمام شیشه‌ای زیر آبی جهان است

این رستوران زیر آبی در یک جزیره خصوصی در وسط اقیانوس کشور هند واقع شده است. در واقع ۱۲ رستوران، کافی شاپ و ویلای آبی برای میهمانان مهیا شده است. یک محل خصوصی نیز برای علاقه‌مندان به پنیر در آنجا وجود دارد که در آن ۱۰۱ نوع پنیر از باکیفیت‌ترین پنیرهای جهان وجود دارد. اما این کلکسیون به رستوران ایتها (Ithaa) خود سرشناس است. رستوران ایتها در واقعیت اولین و تنها رستوران تمام شیشه‌ای زیر آبی جهان است.

 این رستوران زیر آبی با سطح آب پنج متر فاصله داشته و نمایی ۳۶۰ درجه از حیات دریایی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می‌کند. ایتها در زبان مالدیوی معنای «مادر مروارید» را می‌دهد. دیزاین این رستوران نیز از دیزاین معاصر اروپا وام گرفته است. برای ناهار می‌توان خوراکی ای سبک شبیه به سوپ لوبیا سبز، سالاد انبه سبز و پاپایا همراه با موس شکلات تلخ خورد. انواع مختلف آشامیدنی و خوراکی های دیگر نیز در این رستوران کشف کرد می‌شود.

 رستوران المهره – هتل برج العرب جمیرا، دوبی

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

رستوران زیر آبی المهره باکیفیت‌ترین خوراکی های دریایی دوبی را به مشتریان ارائه می‌دهد

این رستوران به زیر آب نرفته است، بلکه زیر آب را به بالا آورده است! آکورایوم بسیار بزرگ این رستوران واقعا خوشگلی ویژه ای را به آن بخشیده است. رستوران المهره باکیفیت‌ترین خوراکی های دریایی دوبی را به مشتریان ارائه می‌دهد. تمامی خوراکی های دریایی را می‌توان در این رستوران کشف کرد.

سابسیکس – نیاما، مالدیو

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

رستوران زیر آبی سابسیکس در فاصله شش متری از سطح آب ساخته شده است

رستوران زیر آبی سابسیکس جواهری دیگر در قلب جزایر مالدیو است که در مجمتع تفریحی «پِر آکوم» واقع شده است. این رستوران زیرآبی در فاصله شش متری از سطح آب ساخته شده و به ساحل نیز ۵۰۰ متر فاصله دارد. هر چیزی که فکرش کنید در اینجا کشف کرد می‌شود: صبحانه‌های مجلل، ناهار و شام سلطنتی، مهمانی عروسی و میهمانی‌های خصوصی. ناهارهای سر سفره آورده شده در این رستوران عموما سبک بوده و کنار آن می‌توانید تمام نوشیدنی‌های جدید را نیز آزمایش کنید. مخارج غذا خوردن در این رستوران هم چندان بالا نیست. هر کس تنها با ۱۰۰ یورو می‌تواند در این رستوران غذا خورد.

کارگو هلد – جهان دریایی اوشاکا، دوربان، آفریقای جنوبی

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

کارگو هلد در آفریقای جنوبی

صحیح است که این رستوران در زیر آب واقع نشده، اما مکانی در قسمت عقب یک کشتی افسانه‌ایِ آفریقای جنوبی بنام «فانتوم» به شما اختصاص داده می‌شود. چشم‌انداز زیبای اقیانوس و محفظه ویژه کوسه‌ها دربرابر شماست. فقط دقت کنید میزی را پیشنهاد دهید که نزدیک شیشه‌ها باشد تا این چشم‌انداز زیبا را بهتر نگاه بکنید. در خلال انواع مختلف خوراکی های طعم دار و مرغوب را می‌توانید پیشنهاد دهید. اگه هم دلتان درخواست می‌توانید در جوار اقیانوس کمی راه بروید.

اوتِر این – دریاچه مالارن، سوئد

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

“اوتر این”  در  دریاچه مالارن در سوئد

اگه از کوسه‌ها خوشتان نمی‌آید، می‌توانید «اوتر این» را آزمایش کنید. در ابتدا باید در جوار «واستِرا» سوار قایق شوید و به این منزل زیبا بر روی آب برسید. این منزل توسط «مایکل گنبِرگ» به عنوان یک برنامه هنری ساخته شد. اما زمانی وارد منزل می‌شوید همه چیز آغاز می‌شود. در زیر منزل یک اطاق خواب تمام شیشه‌ای زیبا وجود دارد. در این هتل برای تفریحات ابتدایی است. در طول روز می‌توانید در جوار منزل ماهیگیری کنید یا آفتاب بگیرید. در خلال حتی می‌توانید شنا کنید و یا با قایق کمی سفر کنید. عصرها هم غذا با قایق تحویل‌ شما خواهد شد. به نگاه که رویایی می‌رسد!

لژ زیرآبی جولز – پارک زیرآبی کی لارگو، فلوریدا

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

هتل «کی لارگو» تنها هتلی در جهان است که زیر آب واقع شده است

برای رسیدن به این هتل باید کمی فعالیت داشته باشید، زیرا تنها یک راه برای رسیدن به این هتل زیر آبی وجود دارد و آن از طریق غواصی عمقی است. هتل «کی لارگو» تنها هتلی در جهان است که زیر آب واقع شده است. مکانی بین هتل و یک لابراتوار تحقیقاتی به یک بسته ویژه شبانه اختصاص داده شده که مخارج آن ۵۱۲ یورو برای دو نفر است. در این جا همه نوع اسنک، ناشتایی، پیتزا و وسایل غواصی کشف کرد می‌شود. البته اگه یک غذای طعم دار هم بخواهید معضلی نیست، به این علت که یک سرآشپز ماهر برای تحویل غذا تا آنجا غواصی می‌کند. کسانی هم که تمایلی به استراحت کردن در هتل و دیدن به موجودات دریایی ندارند می‌توانند برای خوردن پیتزا به رستوران بروند و ۹۶ یورو نیز توجه بکنند.

رستوران فیجی – مجتمع تفریحی زیر آبی پوزئیدون، فیجی

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس خوب ترین و باشکوه ترین غذاخوریهای زیر آب +تصاویر

مجتمع تفریحی پوزئیدون  اولین مجتمع تفریحی است که کاملا زیر آب است

مجتمع تفریحی پوزئیدون هنوز تکمیل نشده است. قرار است که این مجتمع تفریحی به اولین مجتمع تفریحی مبدل شود که کاملا زیر آب است. این مجتمع کاملا مجهز خواهد بود و حتی یک کلیسای کوچولو نیز در آن ساخته خواهد شد.

**************************

گردآوری از: خداداد ل.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه به تنها حيوانات و نباتات و جماد
««« »»»
هر چه در عالم امر است به فرمان تو باد

بهترین و باشکوه ترین غذاخوری های زیر آب +عکسها و تصاویر

TT / 271 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال