سایه هولناک انتقام زندانیان بر سر ناپدری ستایش


سایه هولناک انتقام زندانیان بر سر ناپدری ستایش

 

ناپدری کودک آزار در رفسنجان دستگیر و به زندان منتقل شد . به گزارش پاتوق-90 پس از انتشار کودک آزاری بیرحمانه ستایش 3 ساله بدست ناپدری اش و دستگیری و زندانی شدن این ناپدری بیرحم ، زندانیان قصد انتقام از وی داشتند. در پی انتشار خبری در فضاهای مجازی مبنی بر اینکه کودکی در رفسنجان اسیر ناپدری خود قرار گرفته و بخش هایی ازبدن وی بر اثر سیگار سوخته بود که  ناپدری وی دستگیر و به زندان منتقل شد اما زندانیان قصد داشتند انتقام ستایش را از ناپدری او بگیرند.

 

سایه هولناک انتقام زندانیان بر سر ناپدری ستایشسایه هولناک انتقام زندانیان بر سر ناپدری ستایش

 

در حال حاضر مسئولان زندان برای امنیت جانی این فرد مجرم او را به قرنطینه منتقل کردند.ناپدری ستایش هم اکنون در قرنطینه زندان بسر می برد.

 

با آوردن این کودک زجر کشیده به بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان، درمان ها و مراقبت ها انجام شد و این کودک شکستگی های متعددی در دست و پا داشت که این شکستگی ها تازه نیستند و از دو تا سه هفته گذشته هستند که خود به خود در حال جوش هستند و هیچ عمل جراحی بر روی وی انجام نمی شود و فقط پای وی گچ گیری شده است.

 

 

همچنین ستایش دارای شکستگی جمجمه، هماتوم، خونریزی مغزی خفیف و خونریزی زیر پوستی، سوختگی های زیاد، تغذیه نامناسب و کمبود شدید پروتئین بود که با مراقبت های لازم در این بیمارستان روز به روز حال وی بهبود یافته و در حال حاضر از لحاظ جسمی و هم روحی از وضعیت مناسبی برخوردار است.

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

کودک آزاری دیگر در تهران عکس و جزئیات

 

ستایش 8 ساله قربانی کودک آزاری توسط والدین معتادش

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال