قلعه ۱۰۰% طبیعی در رومانی (۷ عکس)


قلعه ۱۰۰% ارگانیک در رومانی

در قلب کوه های فراگاراس در رومانی دره جادویی مییابید. برای تازه ترین قلعه سازگار با زیستگاه طبیعی رومانی با دیزاین غریب و خارق العاده اش هیچ مکانی قادر نمیبود عالیتر از اینجا باشد.
خوب ترین ها: در قلب کوه های فراگاراس در رومانی دره جادویی مییابید. برای تازه ترین قلعه سازگار با زیستگاه طبیعی رومانی با دیزاین غریب و خارق العاده اش هیچ مکانی قادر نمیبود عالیتر از اینجا باشد.
این قلعه زاده افکار «رازران» و «گابریلا واسیل» است که از منزل شهریشان در بخارست به اینجا آمده اند تا قلعه رویایی خود را در حقیقت بسازند. آن ها دو سال با سازنده «ایلیانا ماوردین» وقت صرف کردند تا نگاه بکنند چگونه این آپارتمان را از مواد ۱۰۰% ارگانیک شامل نی، خاک رس، ستون های چوبی، شن و ماسه بسازند به طوری که درمقابل عوامل قوی مقاومت کند.
اکنون این قلعه ۱۰ اتاقه که قلعه خشتی دره پریا نام دارد به طور کامل ساخته شده و درحال تزئین و دکور داخلی است. خانواده وسیل برنامه داشتند که این قلعه به عنوان یک هتل و یک غذاخوری ارگانیک کار کند. اگرچه این قلعه هنوز به طور کامل برای مهمانان در دسترس نیست اما بسیاری از گردشگران هر روزه به آن جا می آیند تا از منظره شکوهمند کوه های کارپات صفا بکنند.
اگرچه این قلعه تنها ۲۴ مایل بیرون از شهر «Sibiu» قرار دارد اما فرا زمینی کاملا آرام و خلوت و ساکت و ساده برای کسانی که می خواهند از شلوغی حیات شهری فرار کنند فراهم می کند. هم چنین این قلعه یک غذاخوری دارد که در آن تنها خوراکی های مکانی سر سفره آورده میشود.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس قلعه 100% ارگانیک در رومانی
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس قلعه 100% ارگانیک در رومانی
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس قلعه 100% ارگانیک در رومانی
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس قلعه 100% ارگانیک در رومانی
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس قلعه 100% ارگانیک در رومانی
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس قلعه 100% ارگانیک در رومانی
تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس قلعه 100% ارگانیک در رومانی

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد —

نگارش توسط : خدايار ز.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نصيب ماست بهشت ای خداشناس برو
««« »»»
که مستحق کرامت گناهکارانند

قلعه ۱۰۰% طبیعی در رومانی (۷ عکس)

TT / 91 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال