این محل ها دروازه وارد شدن به جهنم می باشند (۱۱ عکس)


این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند

در وقتهای قدیم فوت خیلی نزدیکتر به مردمان بود. بیمارستانی برای معالجه مریضیها عدم و فوت یک موجود باورنکردنی و ناشناخته و وحشتناک به حساب می آمد. برای همین تخیلات و قصه های زیادی راجع به آن وجود داشت.
وب‌سایت گردالی: در وقتهای قدیم فوت خیلی نزدیکتر به مردمان بود. بیمارستانی برای معالجه مریضیها عدم و فوت یک موجود باورنکردنی و ناشناخته و وحشتناک به حساب می آمد. برای همین تخیلات و قصه های زیادی راجع به آن وجود داشت. در ادامه ده مکان را که به وارد شدنی جهنم معروفند نگاه می‌ کنید:
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
الپوتریپا

این محل غار بزرگی در یونان است که دریاچه ای دارد که سرشناس به محل رفت و آمد فوت شده ها بین دو دنیا بوده است. این غار برای یک میلیون سال گم شده بود و سپس توسط یک شکارچی مجدداً یافته شد. از حدود ۶هزار سال دفن کردن در این غار آغاز شد. تاحالا ۱۷۰ نفر دفن شده همراه سفالگری ها یافت شده اند. حتی جسد زوجی در آغوش هم به سمت مسافرت ابدی در این غار دفن شده است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
Actuni Tunichil Muknal

این غار در بلیز، وقتی به عنوان وارد شدنی دنیا زیرین مایاها، Xibalba، شناخته میشد. در این غار، دست سازه های مایا، قربانی های آنها و آتش موجود بوده است. قربانی ها به درون غار برده میشدند و به سرشان ضربه ی بسیار استواری میزدند تا جمجمه بشکند و سپس برای فوت ول می شدند تا به سمت دنیا زیرین بروند.

البته ساختار غار طوری است که اندام قربانی با کریستال بر تن می شد و به زمین غار میچسبید.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
پلوتونیوم

پلوتونیوم اسم وارد شدنی دنیا زیرین یونانی است. این مکان که حالا در کشور ترکیه قرار دارد، بنام حفره ی ابلیس شناخته میشود. اینجا جاای است که که بقایای معبدی برای پلوتو پیدا شده است.

نویسندگان سنتی از پلوتونیوم حرف زده اند ولی این مکان به تازگی در جوار خرابه های معبد آپولو یافت شده است. درطول حفاری، این مکان پیدا شد که روی منبعی نرمال از کربن دی اکسید است و پرندگانی که زیادی به آن نزدیک باشند خفه میشوند و فوت می شوند.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
آتشنشان ماسایا

وقتی فاتحان اسپانیایی به نیکاراگوئه رسیدند، اسم این آتشفشان فوران کننده را دهانه ی جهنم قرار دادند. مکانی ها بانوان و فرزندها را برای انتها دادن به خشکسالی در لاوا قربانی میکردند، چون می اندیشیدند این کوه خداست. حجم بالای دی اکسید سولفور که این آتشفشان آزاد میکرده است موجب شده بود آنرا با جهنم غلط بگیرند.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
دریاچه ی پرگوسا

کوه اتنا، در سیسیل، با آتشفشان پرآتش، به عنوان وارد شدنی جهنم شناخته میشده است. این محل به عنوان جاای شناخته میشد که خدای یونان، هادس، پرسفون، دختر خدای برداشت محصول را به منزلش در زیر دنیا برده بود. با گم شدن فرزندش، این خدا مجوز نمیداد هیچ تولیدی رشد کند.

آنها اعتقاد داشتند هرسال نزدیک بهار، پرسفون، از جهنم ، از این دریاچه سربرمیاورد .

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
در جهنم
در ترکمنستان، دهانه ای در زمین وجود دارد که پیوسته سوزان است. این دهانه خیلی کهنه نیست و قدمت آنرا به سال ۱۹۷۱ برآورد می کنند. در طول جستجو برای گاز نرمال، یک گودال خالی پیدا شد که گازهای زیان آور داشت و آنها بر آن شدند این گودال را آتش بزنند. از آن زمان، این حفره روشن است.

این حفره عنکبوت ها را هم به خاطر نامعلومی به سمت خود به سوی خود می کشد.

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
جهنم های بپو

برخلاف دیگر جاهای این لیست، جهنم بپو، به سادگی با اتوبوس مسافربری قابل دسترسی است. در کشور ژاپن، پدیده های آتشفشانی زیاد است و چشمه های داغ مانند بپو، معمولی هستند. این جهنم شبیه به، شامل آب های آبی روشن تا آب سرخ رنگ داغ است. با این که این مکان ها خیلی خوشگل هستند ولی رحلت کرده این آب ها برای شکنجه و کشتن استفاده میشده است.

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
شهر ارواح فنگ دو

در کوهستان مینگ، کشور چین، کلکسیونی از معابد است که به رابطه با حیات پس از فوت سرشناس بوده است. اسم این شهر از مخلوط دو اسم جستجوگر که بعد تبدیل به دو فرد نامیرا شدند آمده است، یین و وانگ.

کسانی که میخواهند از جهنم دوری کنند باید سه آزمون را ازسر طی بکنند. این آزمون ها شامل گذشتن از پل روی جهنم، ایستادن با یک پا روی صخره و آزمونی در گذرگاه شکنجه است.

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
غار سیبل

در قدیم مردمان به پیشگوها خیلی دقت می داشتند. پیشگویان زن، سیبل، خیلی دوست داشتنی بودند. در Aeneid از پیش بینی حرف زده می شود که به Aeneas نقل می کنید برای این که بتواند یک ملت بزرگ (رم) را پایه قرار بدهد باید به دنیا زیرین برود. او به اعماق میرود و ارواح فوت شده ها را نگاه می‌ کند.

در این افسانه از غاری با ۱۰۰دهانه حرف زده می شود که پیش بینی او را قوی تر میکند. غاری بنام سیبل در کومائه، در سال ۱۹۳۲ یافت می شود که دهانه ها و وارد شدنی های زیادی دارد.

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند
اشباح افیریا

در این مکان برای رابطه با اشباح آنور رودخانه، باید خودشان را می زدودند و از میان تونل ها با درهای آهنی عبور میکردند.

حفاری ها در این محل، چرخ، ضامن و مکانیزمی برای حرکت دادن تصویر و عکس یک انسان یافته اند.

تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس این مکان ها دروازه ورود به جهنم هستند

__________________

تهیه و تدوین: انوشه خ.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز راه ميکده ياران عنان بگردانيد
««« »»»
چرا که حافظ از اين راه رفت و مفلس شد

این محل ها دروازه وارد شدن به جهنم می باشند (۱۱ عکس)

TT / 260 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال