محل های زیبا جهان به زمان فصل پاییز ۲۰۱۶ (۱۵ عکس)


مکان های دیدنی دنیا به وقت پاییز ۲۰۱۶

حس خوبی به آدم دست می دهد وقتی برای گشت و قرار ده در پاییز برنامه ریزی کند به این علت که دیگر از گرمای فصل تابستان خبری نیست.
حس خوبی به آدم دست می دهد وقتی برای گشت و قرار ده در پاییز برنامه ریزی کند به این علت که دیگر از گرمای فصل تابستان خبری نیست.
چه شما برای یک تعطیلی پایان هفته کوتاه و چه برای تعطیلات بلندتری بخواهید برنامه ریزی کنید، ارائه می دهیم مقصدهایی که در ادامه به شما می شناسانیم را از دست ندهید.
مائوریتیوس

آب و هوای مائوریتیوس اکنون در اکتبر بهاری است، به این علت که در این ماه از سال دمای هوا آغاز به زیاد شدن می کند و هنوز مرطوب و بارانی نشده است.
نه تنها سواحل سفید بکر جزیره این اعزام کن را برای شما فراهم می کند تا در جوار دریا آفتال بگیرید، بلکه قادر هستید در امتداد رود مشکی در پارک ملی جرج راه رفته و به تماشای بیش از ۳۰۰ گونه گیاه و پرنده در معرض انقراض توجه بکنید.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
سویل اسپانیا

اکتبر خوب ترین زمان برای دیدن سویل است.خیابانهای بادگیر آن خلوت تر از پیوسته است و هوا نیز به اندازه کافی برای صفا کردن از تاپاس در عصر مطبوع است.
یکی از جا هایی که حتما باید ببینیدکاخ رئال الکازار است؛ مکانی که در آن شاهکارهای سازنده ای سرشناس این قصر زیبا برای طرفداران سریال Games of Thrones به واسطه صحنه های فیلمبرداری در آن بسیار آشنا است.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
Lake District انگلستان

بازدید کنندگان از این مکان زیبا بدون توجه به هر فصلی از سال که به دیدن این مکان می آیند، به بارش باران عادت دارند.اما با آمدن پاییز و اکتبر، رنگهای پاییزی طبیعت این ناحیه را فرا می گیرد و به هر طرف که نگاه می اندازیم زرد و سرخ و نارنجی می نگاه کنیم.
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016

پارک ملی لونگاوای جنوبی در زامبیا


انتها فصل گرم و خشک فصل تابستان در این ناحیه خوب ترین زمان برای سیاحت در سرزمین دیوید اتنبورگ در سافاری های زامبیا است. با نزدیک شدن به پر شدن آب رودخانه ها در پاییز بعد از فصل خشک فصل تابستان،شمار بسیاری از جانداران در پیرامون رود لونگاوا جمع می شوند و این یک فرصت استثنایی برای گردشگر ها فراهم میکند تا بزرگترین گستره از زندگی وحش جهان را در پارک جنگلی سرشناس لونگاوا به نظاره بنشینند.
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016

مونیخ کشور آلمان


با اسم مونیخ یک لغت فقط به ذهنمان می آید: اکتوبرفست(Oktoberfest) .جشنواره ای که در آن انواع مختلف آشامیدنیها و خوراکی های طعم دار سر سفره آورده میشود.
این فستیوال معمولا در اوایل اکتبر به انجام رسانده میشود و بعد از فستیوال نیز کگان های زیبا بسیاری در این شهر باواریایی برای گشت و قرار ده حضور دارد و در این خلال با نرخ های نجومی و کمی شلوغی در مراکز تهیه کرد هم شاید مواجه خواهید شد.
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
جزایر گالاپاگوس

زندگی وحش نادر در این گردهمایی الجزایر آتشفشانی در طول سال حضور دارد. از ماه ژوئن تا پایان اکتبر دقیقا فصل دیدن ماهی های خال دار و پرندگان مهاجر است و در طول سال هم پیوسته آبشارهای خوشگل این جزیره روان و جاری هستند و قادر هستید از دیدن آنها صفا بکنید. در ماه اکتبر، آب دریا کمی حرارت داده میشود و به اشخاص این مجوز را می دهد تا تنی به آب نیز بزنند.
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
باگان میانمار

خوب ترین فصل دیدن باگان فصل موسمی است به این علت که در این فصل پوشش گیاهی سبز در همه نواحی نگاه کرده می شود و درختهای عریان در ان نگاه کرده نمی شوند.
ارائه می دهیم اگه به این ناحیه سفر کردید، حتما به دیدن ۳۰۰۰ معبد بودایی این خطه بروید و اینکار را بعد از این که نخستین باران های پاییزه آغاز به باریدن کرد و زمین نرم تر شد به انجام رسانید به این علت که در غیر اینصورت با زمینی سخت و گردوغبار باید دست و پنجه نرم کنید.
اگه هوا خیلی مرطوب شد، سوار بر قایقی شوید و در مسیر رودخانه ایراوادی به سیاحت توجه بکنید و یا یک بالن کرایه کنید تا از بالا معابد بوداییان را نگاه بکنید.
تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
پاریس کشور فرانسه

پاییز یکی از فصول رویایی در پاریس به حساب مییاید. درختانی که در کناره های بلوارهای پاریس حضور دارند همگی به رنگ سرخ در آمده اندو خیابان های شلوغ مونتمارته با برگهای باریک درختان در سطح خیابان سنگ قالی شده اند.
با اتمام اوج فصل سفر به پاریس در اکتبر، صفها کوتاه تر و قیمت هتلها کم هزینه تر خواهد شد که به معنای این است که پول بیشتری برای خوردن خوراکی های طعم دار فرانسوی خواهید داشت.
تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
قبرس

با حضور این که آب و هوای بیشتر نواحی اروپا سرد و بارانی است اما قادر هستید آب و هوای استوایی و گرم را در این جزیره در جنوبی ترین نقطه اروپا آزمایید.
سواحل آبی رنگ و خوش رنگ قبرس شما را به آب تنی ترغیب می کند و این در حالی است که با گشت و قرار ده در نواحی گوناگون این جزیره قادر هستید کوه های تورادوس که پر از غذاخوریهای باستانی و باغ های انگور است را نیز مشاهده نمایید.
تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
کشور مراکش مغرب

آب و هوا در کشور مراکش در اکتبر ایده آل است. دمایی که به یکباره از گرمای طاقت فرسا و بالای آگوست پایین می آید ولی نه آنقدر که به برودت ترسناک ژانویه برسد. چه بخواهید در بازارهای گوناگون این شهر باستانی به گشت و قرار ده توجه بکنید یا به دیدن گالری های هنری در ویل نویل بروید، این شهر مکانهای زیادی برای دیدن دارد.
تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
اونتاریو کشور کانادا

اکتبر در کشور کانادا ماهی است که سرخپوستان کانادایی به رقص و پایکوبی توجه میکنند. هوایی دلچسب و مطبوع با پالتی از رنگهای گوناگون بر طبیعت که این فصل از سال را رویایی ترین زمان در این استان از کشور کانادا می کند.
در این شهر زیبا از آبشار نیاگارا دیدن کنید تا مادر طبیعت را در اوج شکوه خود نگاه بکنید؛ بعد از ان قادر می باشید به دیدن پارک الگونکین بروید تا برگهای سرخ خوشگل افراهای پارک ملی را نگاه بکنید و در نهایت به تپه پارلمان بروید تا مخلوط خوشگل مناظر شهری و نرمال را مشاهده نمایید.
تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016

مومبئی کشور هند


خوب ترین زمان برای دیدن مومبئی حدفاصل اکتبر تا مارس است. به این علت که در این فاصله وقتی نه از گرمای طاقت فرسا خبری است و نه بارانهای سیل آسا.
این شهر مکان سکونت بسیاری از بازیگر های بالیوودی است و پایتخت مد و فشن و فرهنگ کشور هند نیز به حساب مییاید. در این شهر فاصله زیاد طبقاتی را در نزدیک ترین حد خود می بینید به طوری که پربهاترین منزلها در جوار کپرها و کپرنشین های تهیدست بنا شده اند.
تصویر و عکس شماره ۱۲ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
کاتماندو نپال

با انتها کشف کردن طوفان های موسمی آسیا، اکتبر خوب ترین زمان برای تجربه فرهنگ کاتماندویی است.به ناحیه تامل سفر کنید و کوهپیمایی کنید. حتی اگه یک نفر باشید در طول مسیر اشخاص دیگری به شما ملحق می شوند.
تصویر و عکس شماره ۱۳ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
پترا اردن

یکی از پر محاطب ترین کشورهای خاورمیانه اردن است . اردن در اکتبر آب و هوای سردتری دارد و این کشور را به مقصدی خوشایند برای سفر مبدل میکند به طوری که هنوز بسیاری از اشخاص شانس دیدن این کشور را نداشته اند.این شهر شنی زیبا در هنگام غروب بسیار زیبا و حیرت انگیز می شود به این علت که مجسمه کهنه این شهر که الهامی از جغد است به رنگ نارنجی متمایل به سرخ در می آید.
تصویر و عکس شماره ۱۴ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016
کانبرا کشور استرالیا

اکتبر در کشور استرالیا موسم بهار است به طوری که شکوفه های درختان گشوده میشوند و گل وسبزه به دامان طبیعت باز می گردند.در این برهه هیچ مکانی بهتر از بازدید از فستیوال گل فلوراید کانبرا نیست . این فستیوال از اواسط ماه سپتامبر شورع شده و تا اواسط اکتبر ادامه دارد.
تصویر و عکس شماره ۱۵ ⇩تصویر و عکس جاهای زیبا جهان به وقت پاییز 2016

__________________________________

تهیه و تدوین: كيانا ی.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ عروس طبع مرا جلوه آرزوست
««« »»»
آيينه‌ای ندارم از آن آه می‌کشم

محل های زیبا جهان به زمان فصل پاییز ۲۰۱۶ (۱۵ عکس)

TT / 458 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال