جزیره کوچک با اسب های کوچک +تصویر و عکس


جزیره کوچک با اسب های کوچک +عکس

اگه از همه چیز مخصوصا آدم ها خسته شده اید، و به شدت احتیاج به کمی شگفتی و جادو در حیاتتان دارید، مسافرت بعدیتان حتما به جزیره کوچولو فولا در انگلیس بروید که جمعیت اسب های مینیاتوری قصه ای آن از شمار انسان ها بیشتر است. مانند بهشت به چشم مییاید، نه؟ اما این یک جا کاملا قرار می داری در سواحل اسکاتلند است.
: اگه از همه چیز مخصوصا آدم ها خسته شده اید، و به شدت احتیاج به کمی شگفتی و جادو در حیاتتان دارید، مسافرت بعدیتان حتما به جزیره کوچولو فولا در انگلیس بروید که جمعیت اسب های مینیاتوری قصه ای آن از شمار انسان ها بیشتر است. مانند بهشت به چشم مییاید، نه؟ اما این یک جا کاملا قرار می داری در سواحل اسکاتلند است.این جزیره تنها ۳۰ نفر جمعیت دارد اما صدها اسب مینیاتوری شگفت انگیز خوشگل انتظار رسیدن شما را می کشند.. فولا بخشی از جزایر اسکاتلند است. اسب های کوچولو از عصر برنز در این ناحیه موجود بوده اند. این مکانی است که اسب های شتلند از آن آمده اند و اکنون نژادشان در سر تا سر جهان شناخته شده است. اسب های کوتوله نیم تنه های سنگین، پاهای کوتاه دارند و باهوش به چشم مییایند. شتلندهای مینیاتوری حتی به عنوان اسب های راهنما تعلیم داده شده اند تا همان نقش سگ های راهنما را بازی کنند. آن ها به طرز جادویی و عجیب خوشگل و محبوب هستند که با دیدنشان مییاندیشید استراحت کن می نگاه کنید…

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس جزیره کوچولو با اسب های کوچولو +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس جزیره کوچولو با اسب های کوچولو +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس جزیره کوچولو با اسب های کوچولو +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس جزیره کوچولو با اسب های کوچولو +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس جزیره کوچولو با اسب های کوچولو +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس جزیره کوچولو با اسب های کوچولو +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس جزیره کوچولو با اسب های کوچولو +تصویر و عکس

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات