غذاخوری قدیمی خوشگل و قدیمی در جوار کرانه ایالت کالیفرنیا +عکس و تصویر


رستوران قدیمی زیبا و قدیمی کنار ساحل کالیفرنیا +عکس

روی لبه یک صخره در ساحل اقیانوس در شهر سان فرانسیسکو یکی از کهنه ترین غذاخوریهای ایالت کالیفرنیا قرار دارد که با منظره شگفت انگیز خوشگل و خوراکی های خوشخوراکش سرشناس است. ساختاربتنی و فولاد مستحکم در مقابل باران، سبک نئوکلاسیک و بام تخت آن می گویند که این ساختمان در سال ۱۹۰۹ ساخته شده اما این نخستین آپارتمانی عدم که اینجا ساخته شد.
: روی لبه یک صخره در ساحل اقیانوس در شهر سان فرانسیسکو یکی از کهنه ترین غذاخوریهای ایالت کالیفرنیا قرار دارد که با منظره شگفت انگیز خوشگل و خوراکی های خوشخوراکش سرشناس است. ساختاربتنی و فولاد مستحکم در مقابل باران، سبک نئوکلاسیک و بام تخت آن می گویند که این ساختمان در سال ۱۹۰۹ ساخته شده اما این نخستین آپارتمانی عدم که اینجا ساخته شد.منزل صخره ای عمده در سال ۱۸۶۳ به عنوان یک مرکز تفریحی مد روز برای جذب ساکنان تازه پولدار شده شهر سان فرانسیسکو ساخته شد. آن یک ساختمان یک طبقه با اسکلت چوبی بود که منظره پانورامیک خیره کننده ای از اقیانوس به بازدیدکنندگانش پیشنهاد میکرد. این منزل در سال ۱۸۸۱ توسط یک میلیونر بنام «آدولف سوترو» که بعدها شهردار شهر سان فرانسیسکو شد، خریداری شد. او می درخواست این رستوران را به یک مکان سلامت و خانوادگی مبدل کند. بدین منظور او اتاق ها را نو سازی کرد، مدیریت تازه استخدام کرد و درحال ساخت یک راه آهن بود تا بازدیدکنندگان را به این جاذبه ساحلی دوردست بیاورد که آتش سوزی در روز کریسمس سال ۱۹۸۴ پیش آمد و کل اسکلت چوبی ساختمان را از بین برد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

در عرض دو سال، سوترو منزل صخره ای تازه را ساخت و راه اندازی کرد. ساختمان تازه یک قلعه ویکتوریایی هفت طبقه با برج های کوچولو، مناره های تزئینی، برج تماشا و اطاقهای زیرشیروانی خیالی بود. ساختمان چندین اتاق غذاخوری اختصاصی، اتاق پذیرایی، بار، یک گالری هنری بزرگ، یک نمایشگاه سنگ های گران، یک گالری تصویر و عکس و یک ایوان محیط باز در طبقات فوقانی داشت. گیرا ترین بخش این کلکسیون «Sutro Bath» در شمال رستوران بود. یک ساختمان شیشه ای عظیم که یک استخر آب شیرین و سه استخر آب شور داشت که همگی در دماهای متنوعی نگه داشته می شدند. این محوطه ۱۵۰ متر طول و ۷۷ متر عرض داشت و ۱.۸ میلیون گالن آب داشت. هنگام بالا آمدن آب دریا، آب مستقیما از اقیانوس به درون استخرها جریان می کشف کرد و حدود ۲ میلیون گالن آب در حدود یک ساعت انتقال داده میشد و هنگامی که آب دریا پایین بود یک توربین قوی آب را به درون تانک ها در حدود ۵ ساعت پمپاژ می کرد. این استخرها بیش از ۵۰۰ اتاق رختکن اختصاصی با امکاناتی برای ۲۰ هزار نفر داشتند. این کلکسیون هم چنین یک موزه گسترده و یک آمفی تئاتر ۲۷۰۰ نفره داشت. اما متاسفانه ۱۱ سال بعد در سال ۱۹۰۷ آتش سوزی دیگری این ساختمان را با خاک یکسان کرد.

ساختمان فعلی، ورژن سوم این رستوران است که توسط دختر آدولف «اما سوترو مریت» ساخته شده است. به خاطر حوادث گذشته، ساختمان تازه با بتن و فولاد مستحکم در مقابل آب و آتش ساخته شد. استخرها تا سال ۱۹۳۰ موجود بودند اما پس از آن به پیست اسکی مبدل شدند. اما این برنامه شکست خورد و زمین ها به یک توسعه دهنده املاک به فروش رسانده شد و او آغاز به خرابی مخزن ها و ساخت ساختمانهای بلند کرد. آتش سوزی مرموز در سال ۱۹۶۶ این برنامه را انتها داد. در سال ۱۹۷۷ خدمات پارک ملی ملک را به دست آورد و آن را تبدیل به بخشی از ناحیه تفریحی ملی گلدن گیت کرد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس رستوران قدیمی خوشگل و قدیمی کنار ساحل ایالت کالیفرنیا +تصویر و عکس

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال