غار یخی قشنگ +عکس و تصویر


غار یخی زیبا +عکس

غار یخی گرینلند که به عنوان خوشگل ترین غار دنیا نام گرفته، در آب‌های اقیانوس منجمد شمالی واقع شده است. به جز چندین نقطه محدود که مکان سکونت اهالی گرینلند است سایر نواحی این جزیره یخ‌زده و بطور کلی خالی از سکنه است.
خوشگل ترین غار یخی دنیا

غار یخی گرینلند که به عنوان خوشگل ترین غار دنیا نام گرفته، در آب‌های اقیانوس منجمد شمالی واقع شده است. به جز چندین نقطه محدود که مکان سکونت اهالی گرینلند است سایر نواحی این جزیره یخ‌زده و بطور کلی خالی از سکنه است. این سرزمین که در آب‌های اقیانوس منجمد شمالی واقع شده، مملو از غارهای یخ‌زده است که به اعتقاد برخی، خوشگل ترین غارهای یخی دنیا در این ناحیه واقع شده‌اند.

این غار یخی که قدمت هزار ساله دارد، حدود ۳۰۰ متر عرض و ۸۰ متر ارتفاع دارد. یخ‌هایی که شبیه به خوشه‌های انگور از غار آویزان شده جلوه دو چندانی به غار داده است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس غار یخی زیبا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس غار یخی زیبا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس غار یخی زیبا +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس غار یخی زیبا +تصویر و عکس

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال