اصلیترین خواسته گردشگران خارجی


مهمترین خواسته گردشگران خارجی

وای فای و ناشتایی مجانی فاکتور مهم گردشگران خارجی برای انتخاب هتل

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس اصلی ترین خواسته گردشگران خارجی

به اعلان سرزه و به نقل از تبیان از خبرگزاری مهر ، یک سایت بین المللی بنام «هتلز» (HOTELS) تحقیقی درباره خواسته های میهمانان از هتل به انجام رسانده و نگاه بیش از ۴ هزار و ۹۰۰ مسافر از ۲۸ کشور گوناگون را که در هتل های برتر جهان مهمان بوده اند، برای تعیین خواسته های اساسی آنها در سال ۲۰۱۵ نکته وارسی قرار داده است.

در این پژوهش آمده است که میهمانان این هتل ها داشتن وای فای (wi_fi) مجانی را بیشتر از دیگر پارامترها می دوست دارند.

در نظرسنجی مسافران تجاری، ۴۹ درصد وای فای مجانی، ۱۴ درصد ناشتایی مجانی، ۱۱ درصد نزدیکی به حمل و نقل عمومی و ۶ درصد صندلی و میز کار آسان را به عنوان اصلی ترین فاکتور در انتخاب هتل نکته توجه گذاشته اند.

همچنین طبق این تحقیق ۲۵ درصد وای فای مجانی، ۲۲ درصد ناشتایی مجانی، ۱۵ درصد پارکینگ مجانی و ۱۰ درصد استخر و سونا را به عنوان فاکتوری برای انتخاب هتل توسط مسافران تفریحی اعلام کرده اند.

براساس این تحقیق مسافران دیگر تمایلی به بهره گیری از امکاناتی شبیه به مینی بار، اتوی شلوار، تلفن در توالت، DVD PLAYER ندارند.

میهمانان هتل ها اعلام کرده اند که ۲۴ درصد آنها از مینی بار، ۲۰ درصد از تلفن در توالت، ۱۵ درصد از اتوی شلوار، ۱۵ درصد از کلاه حمام، ۹ درصد از DVD PLAYER و ۱۷ درصد از سایر امکانات بهره نمیگیرند و می شود این امکانات را کنار زد.

خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از محیط رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما نکته تایید تبیان نیست .

— پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست —

نگارش : سهراب ه.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه سر زلف خود اول تو به دستم دادی
««« »»»
بازم از پای درانداخته‌ای يعنی چه

اصلیترین خواسته گردشگران خارجی

TT / 62 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال