تولید جدیدترین پتو برای کمک های اولیه +عکس


پتوی متفاوت کمک های اولیه
 
ایران مطلب : آگاهی از اصول پایه ای کمک های اولیه برای هر فردی از ضرورات اساسی زندگی است. قطعا همه ما فیلم های زیادی زیادی دیده ایم که در آن جان یک نفر به واسطه کمک های اولیه نجات می یابد.اما اگر در زندگی واقعی چنین شرایطی به وجود بیاید، چه کار می توانید بکنید؟ با توجه به اهمیت این گونه امداد رسانی ها، می خواهیم پتویی را معرفی کنیم که اگرچه چندان برای آموزش کمک های اولیه به افراد مناسب نیست، اما با این حال می تواند جان انسان ها را به نحو موثری نجات دهد. این پتو که توسط دانشگاه چجیانگ چین ساخته شده، از سوی Red Dot Award به عنوان بهترین طراحی مفهومی سال ۲۰۱۴ نیز برگزیده شده است و بیشتر اختصاص به شرایط غرق شدگی خواهد داشت. از چگونگی باز کردن راه های هوایی و چک کردن وضعیت گردش خون گرفته تا عملیات صحیح احیا قلبی ریوی، این طرح سرشار از اطلاعات مفید و کاربردی است و حتی برای کسانی که آموزش کمک های اولیه نیز ندیده اند، کارایی دارد. دستورالعمل ها به وضوح در کنار نمودار هایی چاپ شده اند و می توانند تا رسیدن نیرو های امدادگر به صحنه حادثه، کمک فراوانی به بیمار کنند.
[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال