کشورمان ایران میهمان نواز است


ایران مهمان نواز است

اخیرا موضوعی در اینترنت انجام شده است که کاربران درباره بزرگ ترین تصورات اشتباه ای که درباره برخی از مقصدهای جهانگردی حضور دارد بحث کرده اند.

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس ایران میهمان نواز است

در یکی از موضوعهایی که به تازگی در اینترنت انجام شده بود، کاربران درباره بزرگ ترین تصورات اشتباه ای که درباره برخی از مقصدهای جهانگردی حضور دارد بحث کردند و برخی از نتایج این بحث ها قادر هست شما را شوکه کند. پرسش این بود؛ “برخی از تصورات غلط درباره مقصدهای جهانگردی کدام است؟” و در پاسخ به این پرسش صدها کاربر از تجربیات خود از برخی مسافرت های خود نقل کردند.

در شهر لس آنجلس چهره ها را نمی بینید

اگه مییاندیشید که شانس این را دارید که با رفتن به شهر لس آنجلس قادر هستید ستاره محبوب خود را نگاه بکنید خوب تر است تجدیدنظر کنید. یک نفر در این رابطه این کامنت را قرار داده بود: “اگه می خواهید به شهر لس آنجلس بروید تا چهره ها را نگاه بکنید، شاید در این شهر چیز مشغول کننده ای به جز بیلبوردهای بازرگانی نمی بینید، این شهر، شهری اداری است.”
یکی دیگر هم در کامنت خود نگاشته بود: “من واقعا درباره کسانی که به شهر لس آنجلس می آیند تا وقت خود را در هالیوود سپری کنند، احساس بدی دارم.”

همه فرانسوی ها نفرت برانگیز نیستند

زمانی بحث درباره برخورد فرانسوی ها با توریست ها می شود، آنها به نگاه انسان های منفوری می آیند، اما این تصور اشتباه ای است که سال ها حضور دارد.
در این باره یک مخاطب نگاشته است: پاریسی ها صریح هستند. بسیاری از افرادی که در شهرهای بزرگ نمیزیند این اخلاق را با بی ادبی یکی آگاهی میدارند؛ اما علت این موضوع بیشتر کمبود وقت برای حرف زدن با مردم است.
در برخی از کامنت ها هم، توریست ها، پاریسی ها را افرادی بسیار محبت آمیز آگاهی داشته اند.

ایران میهمان نواز است

شمار زیادی از مردم جهان ایران را ناحیه پر خطری آگاهی میدارند که درگیر نبرد است اما یکی از کاربران اینترنت گفت که “این واقعا صحیح نیست.”
او در کامنت خود نگاشته: همه مییاندیشند که سفر به ایران خطرناک است و همه مردم کشورمان از غربی ها متنفرند، اما این واقعیت ندارد. من حتی یک بار هم در طول سفر خود به ایران احساس خطر نکردم و بیشتر مردم کشورمان بسیار میهمان نواز بودند.
یکی دیگر از مخاطبان هم با کامنت قبلی موافقت کرد و گفت که مردم کشورمان آرزو دارند گردشگرهای بیشتری به کشورشان بیایند.

همه در کشور هند مریض نمی شود

بیشتر اشخاص مریضی «دهلی بلی» را شنیده اند و همین اسم مانع سفر بسیاری از توریست ها به دهلی کشور هند می شود اما یکی از کاربران مجازی که به کشور هند سفر کرده بود چنین چیزی را یک افسانه خواند.
او این کامنت را قرار داده بود: “یک ماه آنجا بودم و واقعا یکی از سلامتترین کشورهایی بود که تا به حال نگاه کردم، دهلی بلی یک افسانه است.
البته یک نفر نگاه فرق می داری داشت و گفت که مخاطب قبلی خوش شانس بوده است که بیمار نشده.

شاید کانگوروها را در حال راه رفتن در شهرهای کشور استرالیا نگاه نکنید

بستگی دارد شما در کجای کشور استرالیا باشید، اما این معمولا یک تصور غلط است که در خیابان های کشور استرالیا شما کانگورو می بینید.
یک نفر در این رابطه چنین کامنت قرار داده است: در خیابان های خارج شهری کشور استرالیا امکان می دارد گاهی کانگوروها را نگاه بکنید، من کانگورو هایی در خیابان های بیرون شهر سیدنی، کانبرا و در حیاط برخی منزلها در شهرهای ساحلی نگاه کرده ام.
این موضوع در مورد مارها، عنکبوت ها و دیگر جانداران پر خطری که برخی امیدوارند آنها را در کشور استرالیا نگاه بکنند صدق می کند.

__________________

تهیه و تدوین : خداداد ل.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ به پيش چشم تو خواهد سپرد جان
««« »»»
در اين خيالم ار بدهد عمر مهلتم

کشورمان ایران میهمان نواز است

TT / 158 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات