مبادرت جدی برای ثبت بین المللی تظاهرات اربعین امام حسین ع


اقدام جدی برای ثبت جهانی راهپیمایی اربعین حسینی

«مسعود پادشاه ای فر» معاون رئیس دولت در نشستی که به منظور وارسی اقدامات انجام شده توسط ادارات کل استانهای ایلام و خوزستان درخصوص برگزاری راهپیمایی اربعین امام حسین ع به انجام رسانده شد نقل کرد: بعد از ثبت ملی مهمانی اربعین امام حسین ع، ثبت بین المللی این مهمانی معنوی به طور جدی در دستور کار قرار دارد.

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس اقدام جدی برای ثبت بین المللی راهپیمایی اربعین امام حسین ع

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی روز شنبه تصریح کرد: ثبت بین المللی مهمانی معنوی راهپیمایی اربعین امام حسین ع کار بزرگی است که باید پیگیری و به عاقبت برسد.
پادشاه ای فر اضافه کرد: علاوه بر ادارات کل میراث فرهنگی دو استان ایلام و خوزستان، سایر استانها نیز باید در برگزاری این مهمانی معنوی و مذهبی مشارکت و وجود جدی داشته باشند.
وی بیان کرد: نیروهای خدوم یگان محافظت، بسیج سازمان، بخش تشکل ها و سایر بخش های سازمان در استانها و ستاد باید در این حرکت عظیم تکالیف و مسئولیت های خود را به خوبی ایفا کنند.
پادشاه ای فر همچنین در این نشست با تخصیص اعتبار مخصوص به دو استان ایلام و خوزستان به منظور ارائه خدمات خوب تر به شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین امام حسین ع، تاکید کرد: هماهنگی و تعامل بین سیستم هایی که در این مهمانی عظیم نقش دارند بسیار مهم و حائز اهمیت است.
همچنین در این جلسه «عبدالمالک شنبه زاده» مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی استان ایلام و «خسرو نشان» مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی استان خوزستان، اقدامات و برنامه های خود را برای مشارکت در برگزاری هر چه خوب تر مهمانی اربعین امام حسین ع پیشنهاد کردند.

–پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست–

نگارنده: فرناز ح.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طمع ز فيض کرامت مبر که خلق کريم
««« »»»
گنه ببخشد و بر عاشقان ببخشايد

مبادرت جدی برای ثبت بین المللی تظاهرات اربعین امام حسین ع

TT / 98 — TP / 39%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال