اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا


رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران گفت: نیروهای شهرداری تهران در روزهای 10 و 20 آبان ماه و طی دو مرحله عازم شهرهای کربلا و نجف می شوند.

نیروهای شهرداری تهران در کربلا و نجف 

مجتبی عبدالهی با بیان اینکه مقدمات اعزام نیروها به کربلای معلی و نجف اشرف برای مراسم پیاده روی اربعین فراهم شده است، گفت: طی دو مرحله گروه ها، در روزهای 10 (امروز) و 20 آبان ماه از طریق مرز مهران به نجف و کربلا اعزام می شوند.

وی در خصوص چگونگی اعزام نیروها به شهرهای نجف و کربلا به منظور پاکسازی، نظافت و رفت و روب این شهرها افزود: برای اعزام نیروها به نجف و کربلا سعی شده که از اتوبوس ها به شکل یکپارچه استفاده شود؛ بدین ترتیب که گروه های 40 نفره از مناطق شهر تهران وارد بوستان ولایت می شوند و پس از انجام مقدمات لازم و انجام فریضه نماز مغرب و عشاء به سمت مرز مهران حرکت می کنند.

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران با اشاره به تعداد گروه های اعزامی اظهار داشت: گروه اول مجموعا 600 نفر هستند که 300 نفر به نجف اشرف و 300 نفر به کربلا اعزام می شوند که پس از استقرار گروه دوم در شهرهای نجف و کربلا، 1200 نفر به کربلا و 300 نفر به نجف اشرف (مجموعا 1500 نفر) اعزام می شوند که در نهایت گروه اول به مرز مهران باز گردانده می شوند.

عبدالهی با تاکید بر اینکه مجموعا 2100 نفر نیرو برای خدمات رسانی به زائرین و پاکسازی، نظافت و رفت و روب این شهرها اعزام می شوند، تصریح کرد: تجهیزات لازم در زمان های مقرر به کربلا و نجف انتقال می یابند که در نهایت تمامی تجهیزات 5 روز پس از مراسم اربعین حسینی به ایران بازگردانده می شوند
 
منبع:خبرگزاری میزان
 
 [ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال