پیشنهاد یک خواننده‌ زن برای ریاست جمهوری لبنان!


در شرایطی که جلسۀ انتخاب رئیس جمهور لبنان با تنش های زیادی در جریان بود، یکی از نمایندگان رأی خود را با نام مریام کلینیک، خوانندۀ لبنانی، به صندوق انداخت.

نمایندگان مجلس لبنان یک خواننده را معرفی کرد

 
 اقدام یکی از یکی از نمایندگان مجلس لبنانم که نام میریام کلینیک، خواننده و مدل لباس لبنانی، را به عنوان گزینۀ خود برای ریاست جمهوری این کشور روی برگۀ رأی نوشت، حاضران از جمله نبیه بری، رییس مجلس، شوکه شدند. اما پس از چند لحظه، در حالی که فضای پر تنش مجلس برای لحظاتی شاهد خندۀ حاضران بود، بری با اعلام این که این رأی پذیرفته نیست، به شوخی گفت: «این منصب مختص مسیحیان مارونی است اما میریام مسیحی ارتدکس است»!

پست ریاست جمهوری لبنان به خاطر تنش های سیاسی در این کشور به مدت سی ماه خالی بود. اما سرانجام، امروز، عون رییس جریان آزاد ملی لبنان با 83 رأی موافق از مجموع 127 رای به عنوان رییس جمهور لبنان انتخاب شد.
 
منبع: پایگاه خبری شبکه العالم
 
 [ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال