با مدد کرم چهره تان، چین و چروک های گردن را کم کنید


با کمک کرم صورتتان، چروک های گردن را کاهش دهید

هنگامیکه صحبت از مواظبت از پوست می شود، فقط روی صورت تمرکز نکنید به پوست زیر چانه تان نیز توجه داشته باشید. گردن شما
تصویر و عکس با کمک کرم صورتتان، چروک های گردن را کم کنیدهنگامیکه صحبت از مواظبت از پوست می شود، فقط روی صورت تمرکز نکنید به پوست زیر چانه تان نیز توجه داشته باشید. گردن شما، یکی از مکان هایی است که بیشتر از بقیه در معرض آفتاب قرار می گیرد و پوستی باریکتر از صورت دارد بنابراین دربرابر مشکلاتی شبیه به چین خوردن و شل شدن بخاطر قرارگیری در معرض اشعه UV و سالخوردگی، بسیار زیان پذیر است. با گردنتان، صحیح شبیه به صورتتان رفتار کنید و به پیشرفت ظاهر و حالت پوستتان یاری رسانید. کاهش چروک های گردن سبب می شود احساس و ظاهر جوان تری یابید.


قدم نخست

با وارسی رژیم خوراکی ای تان مطمئن شوید که تمام مواد مغذی مورد احتیاجتان را میگیرید. شما برای داشتن پوستی صاف و بدون چروک، به مقدار زیادی ویتامین C، E وA نیاز دارید. برای ازدیاد مصرف این ویتامین ها، میوه های مرکبات، شیر کم چرب، هویج و سبزیجات سبز تیره بخورید. یک مولتی ویتامین نیز امکان می دارد ایده خوبی باشد. همچنین مقدار زیادی آب بیاشامید، چون هیدراتاسیون عالی، پوست شما را منعطف نگه می دارد.

قدم دوم

از همان کرم ها و سرم های ضدپیری که به صورتتان می زنید، برای چروکهای گردن تان نیز بهره گیرید. محصولاتی که حاوی رتینوئیدهای کاهنده چین و چروک هستند (چه انواع مختلف ضعیف و چه انواع مختلف قوی که به ورژن احتیاج دارند) برای استفاده روی گردن تان، مطمئن (بی خطر) می باشند و در جلو گیری و درمان علائم سالخوردگی، نقش می دارند.

قدم سوم

هر روز از مرطوب کننده روی گردن تان بهره گیرید. یک مرطوب کننده فاقد روغنی ای، خوب ترین است چون منافذ را مسدود نمی کند. مرطوب کننده را پس از پاک کردن گردن و صورت تان در هر صبح و شب به پوستتان بمالید. مطمئن شوید از استخوان ترقوه آغاز می کنید و به سمت چانه، بالا می روید.

قدم چهارم

در هنگام خروج از خانه، از یک ضدآفتاب که حاوی SPF حداقل ۱۵ است، بهره گیرید. زیان خورشید، یکی از علل عمده بروز چین و چروکهاست، بنابراین برای پیش گیری از تشکیل چروک های بیشتر، از پوستتان درمقابل خورشید حفاظت کنید.

قدم پنجم

هر روز، گردن و صورت تان را ورزش دهید. این کار، آپارتمان عضلانی گردن شما را سفت خواهد کرد و پوست افتاده را کمی جمع می کند. بنشینید و سرتان را به سمت سقف زیاد بکنید. در حالیکه در این حالت هستید، لبهایتان را به سمت بالا جمع کنید، طوری که انگار سعی دارید آسمان را ببوسید. برای یک تمرین اضافه، زبان تان را بیرون بیاورید و سعی کنید چانه تان را با آن لمس کنید. پس از نگه داشتن زبان تان در این حالت برای چندین ثانیه، باید در گردن تان، احساس کشیدگی کنید.

قدم ششم

در رابطه با لیزر معالجه ای با متخصص پوستتان حرف زنید. چنانچه هیچ یک از اقدامات کاهنده چین و چروک برای شما موثر واقع نشدند، امکان می دارد به یک درمان قوی تر شبیه به لیزر معالجه ای نیاز داشته باشید. در طول این درمان، یک لیزر بر گردن شما تابانده می شود و به لایه های رویی پوست زیان می رساند. هنگامیکه این پوست التیام یافت، سختتر و صاف تر بنظر خواهد رسید.


****************************

مطلب از : فرزاد خ.

سلامت پوست و مو در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فحبک راحتی فی کل حين
««« »»»
و ذکرک مونسی فی کل حال

با مدد کرم چهره تان، چین و چروک های گردن را کم کنید

TT / 104 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال