جاذبه های توریستی: آشنایی با مناسب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی (۷ عکس)


جاذبه های گردشگری: آشنایی با بهترین سواحل و اقامتگاههای مالزی

خوب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی:مطمئنا کشور تایلند تنها کشوری در جنوب آسیا نیست که دارای سواحل زیبا و گیرا است، کشور مالزی داری یکی از خوشگل ترین و خوب ترین سواحل جهانست که با توجه به سلایق مختلف متفاوت و خوب ترین مکان برای سفر و تجربه های ساحلی تازه است. در ادامه لیستی از خوب ترین سواحل مالزی و خوب ترین اقامتگاههای آن را به شما می شناسانیم.با همراه شوید:

Bunga Raya Island

عکس شماره ۱ ⇩

عکس جاذبه های جهانگردی: مروری بر خوب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی

این اقامتگاه در یک محل بکر و دور از مکانهای عمومی در نزدیکی شهر کوتا کینابالو، قرار دارد.در هر اطاقی از این مجموعه ، لوازم صوتی عکس و تصویری، فضای مجازی پر سرعت و بار آشامیدنی حضور دارد.همچنین بالکن هایی در هر اتاق با منظره ای زیبا رو به دریا و ساحل که به مسافران آرامش میدهد. در سواحل این قسمت از مالزی آرامش و خوشگلی فاکتورهایی است که شما را بسیار خرسند خواهد کرد.

The Westin Langkawi

عکس شماره ۲ ⇩عکس جاذبه های جهانگردی: مروری بر خوب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی

این اقامتگاه در جزیره ی لنکاوی واقع شده است، در یک منطقه روستایی و آرام که ساحل خصوصی این اقامتگاه مورد مهم این مکان است.تمام اتاق ها و سازنده ای سایر قسمت های این مکان به روش مدرن ساخته شده است.مسافران قادر می باشند از استخرهای آب گرم این اقامتگاه و یا استراحت در سواحل نادر این جزیره و ساحل زیبای آن صفا بکنند.

Tanjung Rhu

عکس شماره ۳ ⇩عکس جاذبه های جهانگردی: مروری بر خوب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی

این اقامتگاه در قسمت بالای جزیره ی لنکاوی قرار دارد و یکی از آرام ترین و خوشگل ترین سواحل جزیره در این مکان واقع شده است. این مکان تنها اقامتگاه در آن منطقه از جزیره است و کاملا محیطی خصوصی و آرام را برای مهمانانش فراهم میکند. منظره کناری اقامتگاه دارای غار کهنه سنگ آهک و قسمت های بکر و خالی از سکنه است. هر اتاق این اقامتگاه بزرگ و دارای پنجره های بلند و وسیع است که شما بتوانید از نسیم گرمسیری و منظره ی دلربا و نادر درختان و ساحل صفا بکنید.

Shangri-La\’s Tanjung Aru

عکس شماره ۴ ⇩عکس جاذبه های جهانگردی: مروری بر خوب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی

این اقامتگاه دربین طبیع ت جزیره ی کوتا کینابالو واقع شده است.این اقامتگاه بالکن های خصوصی در اختیار مهمانانش می گذارد و شما قادر می باشید از یکی از خوب ترین کلکسیون های آب گرم که در این مجموعه واقع شده است بهره گیرید.این اقامتگاه دارای ۶ غذاخوری و بار کامل و مناسب است.

Shangri-La\’s Rasa Ria

عکس شماره ۵ ⇩عکس جاذبه های جهانگردی: مروری بر خوب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی

این اقامتگاه نیز نزدیک به وسط جزیره ی کوتا کینابالو واقع شده.هتل نزدیک به سواحلی بکر و دارای آب زلال و شفاف که خوشگلی شگفت انگیزی دارد.این اقاکتگاه دارای امکانات بسیار کاملی است که سبب می شود مسافران از اقامت در آنجا و نزدیک بودن به منظره ای فوق العاده از ساحل و طبیعت خوب ترین اوقات را سپری کنند.

Pangkor Laut

عکس شماره ۶ ⇩عکس جاذبه های جهانگردی: مروری بر خوب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی

این اقامتگاه در جزیره ای خصوصی واقع در سواحل غربی مالزی است.هیچ اقامتگاه دیگری در این جزیره حضور ندارد.همین دلیل سبب شده است که فضای بکر و بی سر وصدا و ساحل کم رفت و آمد آسایشی قرار می داری به مسافرانش ببخشد.از اطاقهای هتل مناظر گوناگونی از جنگل، ساحل و دریا معلوم است و جلوه ی خیره کننده و خوشگلی دارد.

Four Seasons Resort Langkawi Malaysia

عکس شماره ۷ ⇩عکس جاذبه های جهانگردی: مروری بر خوب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی

این اقامتگاه در ساحل “Tanjung Rhu” واقع شده است. مهمانان این هتل از صدای آرامش بخش دریای آندامان و منظره ویژه و نادر طلوع و غروب آفتاب صفا بکنند. محل اقامت مهمانان این هتل با سازنده ای باستانی مالزیایی دیزاین شده است و دارای طبقات چوبی با سقف های بلند و ایوان های بزرگ است. اقامتگاه های خصوصی هتل نیز محیطی بسیار خصوصی و ویژه را برای مهمانان فراهم کرده است.

تهیه و ترجمه:

__________________________________

گردآوری از: سپند ا.

جهانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آرزومند رخ شاه چو ماهم حافظ
««« »»»
همتی تا به سلامت ز درم بازآيد

جاذبه های توریستی: آشنایی با مناسب ترین سواحل و اقامتگاههای مالزی (۷ عکس)

TT / 161 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال