شاکیان جدید در پرونده دزد آبمیوه‌ای


به گزارش جام‌جم، این متهم میانسال که بهشاد نام دارد، 11 سال پیش با تعارف آبمیوه‌های مسموم از مردم، آنها را بی‌هوش کرده و اموالشان را سرقت می‌کرد که به این اتهام دستگیر شد.

او اوایل امسال با پایان یافتن محکومیت 11 ساله‌اش از زندان آزاد شد و دوباره جرایمش را به شیوه سابق پیش گرفت.

او با پرسه‌زدن در مقابل پایانه‌های غرب، شرق و جنوب تهران، بوستان لاله، خزانه و المهدی در حالی که ساکی به دست داشت به مسافران نزدیک می‌شد و با تعارف آبمیوه مسموم، ‌آنها را بی‌هوش و اموالشان را می‌دزدید که هفته گذشته دستگیر شد. بعد از چاپ خبر دستگیری او در روزنامه جام‌جم، چند نفر دیگر که در دام متهم گرفتار شده بودند، او را شناسایی کرده و در اداره آگاهی از وی شکایت کردند.

با توجه به این‌که اکثر قربانیان وی مسافر بوده‌اند، دیروز ‌با درخواست قاضی قریب احمدزاده، بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 34 تهران، تصویر این سارق کهنه‌کار بدون پوشش در روزنامه چاپ می‌شود تا چنانچه افرادی در دام او گرفتار شده‌اند و اموالشان به سرقت رفته است، با حضور در دادسرای ناحیه 34 و پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران از متهم شکایت و پرونده‌هایشان را پیگیری کنند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال