۲۰ آبان قم میزبان اجلاس استانی نماز است/ در راهپیمایی اربعین از ظرفیت عظیم حوزه ها بهره می بریم


۲۰ آبان قم میزبان اجلاس استانی نماز است/ در راهپیمایی اربعین از ظرفیت عظیم حوزه ها بهره می بریم

سرپرست ستاد به جا آوردن نماز استان قم از برگزاری انجمن استانی نماز در نیمه دوم برج آبان در قم گزارش کرد.

تصویر و عکس ۲۰ آبان قم میزبان انجمن استانی نماز است/ در راهپیمایی اربعین از ظرفیت عظیم حوزه ها بهره می بریم

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، محمد خامه یار شامگاه دوشنبه در ملاقات با آیت الله العظمی مکارم شیرازی اظهارداشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در صدد هستیم به جایگاه قرار می داری مباحث ترویجی و تبلیغی نماز دست کشف کنیم و این فریضه اصلی الهی را در جامعه تببین کنیم.

وی با اشاره به برگزاری انجمن استانی نماز که نیمه دوم برج آبان قرار است در تالار همایش های مجتمع تعلیم مناسب روح الله خمینی(ره) قم به انجام رسانده شود، اظهارداشت: با هماهنگی های صورت گرفته با رسانه استانی شبکه نور قرار است این انجمن به صورت زنده توسط صدا و سیمای استان قم انتشار داده شود تا بتوانیم از ظرفیت بیش از قبل محققان و محققان عرصه نماز بهره ببریم.

خامه یار ادامه داد: تا به حال قادر نبوده ایم در حوزه ترویج نماز به جایگاه مورد نگاه برسیم به همین دلیل امیدواریم بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری بتوانیم از ظرفیت های موجود به ترفند گسترده تر بهره گیریم.

وی در ادامه از برگزاری انجمن سراسری نماز در سال گذشته یاد کرد و اضافه کرد: فعالیت های تحقیقاتی و تحقیقی موردعلاقه ای در این حوزه انجام و سال گذشته از این فعالیت ها تقدیر شده است.

سرپرست ستاد به جا آوردن نماز استان قم با اشاره به اهتمام برخی از سیستم های اجرایی استان قم در برپایی نمازهای جماعت نقل کرد: سال جاری اداره کل تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه با وجود روحانیون دربین هیأت های مذهبی برگزاری نماز ظهر عاشورا را به صورت گسترده دنبال کرده اند.

خامه یار با اظهار این که جمعیت قابل توجهی از روحانیون و مبلغان به استانی ها گوناگون کشور فرستاده شده اند، اظهارداشت: برای خلق حماسه اربعین از ظرفیت هیأت های مذهبی و روحانیون برای نقش آفرینی در مسیر پیاده روی اربعین بهره گرفته میشود.

پایان پیام ۳۱۳/۱۷

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال