نیروهای اشغالگر اسرائیلی به کرانه باختری هجوم برده و تعدادی را بازداشت کردند


نیروهای اشغالگر اسرائیلی به کرانه باختری هجوم برده و تعدادی را بازداشت کردند

نیروهای اشغالگر صهیونیستی شب گذشته به شماری از شهرهای کرانه باختری حمله برده اند و شماری را بازداشت کردند. در این حمله تانک های اشغالگران تا حدودی وارد ناحیه “خزاعه” در جنوب کرانه باختری شده اند.

تصویر و عکس نیروهای اشغالگر اسرائیلی به کرانه باختری حمله برده و شماری را بازداشت کردند

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس بین المللی خبرگزاری «حوزه»، نیروهای اشغالگر صهیونیستی شب گذشته به شماری از شهرهای کرانه باختری حمله برده اند و شماری را بازداشت کردند. در این حمله تانک های اشغالگران تا حدودی وارد ناحیه "خزاعه" در جنوب کرانه باختری شده اند.

سایت "فلسطین الیوم" به نقل از منابع داخلی و امنیتی نقل کرد: نیروهای اشغالگر اسرائیلی ۱۱ نفر از شهروندان شهرهای کرانه باختری را بازداشت کرده است. اشغالگران "وسام الهشلمون" نشریه نویس فلسطینی را بازداشت کرده و به دلیل پوشش قرار دادن عملیات شهید "خالد اخلیل" در نزدیکی شهرک "بیت امر" شمال الخلیل نکته بازرسی گذاشتند.

از طرف دیگر بلدوزرهای رژیم صهیونیستی امروز صبح وارد ناحیه جنوبی نوار غزه شده است. این سایت اضافه کرد: ۴ بلدوزر ارتشی اسرائیل از نوع "D9" از دروازه شراب العسل وارد مرزهای "خانیونس" در جنوب نوار غزه است. این بلدوزرها به سمت شمال حرکت کردند و از به وحشت افت عملیات مقاومت در آن نواحی اقدام به خاکبرداری کرده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال