فعالیت ۱۵ غرفه حوزوی در نمایشگاه کتاب خراسان


فعالیت ۱۵ غرفه حوزوی در نمایشگاه کتاب خراسان

حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه جهانی کتاب خراسان رضوی در شهر نیشابور با ۱۵ غرفه وجود فعال خواهد داشت.

تصویر و عکس فعالیت ۱۵ غرفه حوزوی در نمایشگاه کتاب خراسان

حجت الاسلام علی جلائیان اکبرنیا، معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر نقل کرد: مشورتهای دینی با رویکرد تحقیقی و برگزاری کارگاه ها و جلسه های علمی و تحقیقی از جمله کارهایی است که از سوی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در این نمایشگاه صورت خواهد گرفت.

وی با بیان این که این نمایشگاه از ۱۶ تا ۲۱ ماه آبان هر روز از ساعت ۹ تا ۲۱ در مکان کمپ باغرود شهرستان شهر نیشابور به انجام رسانده خواهد شد، ابراز کرد: حوزه علمیه خراسان در سال ۹۳ با ۸ غرفه و در سال ۹۴ با ۱۴ غرفه در این نمایشگاه که در مشهد به انجام رسانده شد، شرکت فعالی داشته است.

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان، ایجاد پل رابطه ای و مشورتی با عموم مردمان در زمینه ها و موضوعات گوناگون اجتماعی، وجود علمی و گسترده حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه و آشنایی عموم مردمان با حوزه انقلابیرا از اهداف وجود در این نمایشگاه آگاهی داشت.

وی بحث مشورتهای ارائه شده از سوی حوزه علمیه خراسان را در زمینه خانواده، تربیت خردسال، تحصیل در حوزه علمیه، مسائل اعتقادی، پاسخگویی به سؤالات شرعی، مهدویت، تخصصی ادیان و تفاوت، رویارویی با زیاده روی گرایی در جهان اسلام، خردسال و رسانه، جمعیت و بچه آوری و مشاوره تدوین تاثیر علمی در جوار اکران آثار علمی علما و دانشمندان این حوزه عنوان کرد.

حجت الاسلام جلائیان اکبرنیا درباره مؤسسات و مراکزی که با حوزه علمیه در زمینه ارائه مشاوره مشارکت میدارند، بیان کرد: اداره کل پژوهش صدا و سیما خراسانِ رضوی، مرکز تخصصی مهدویت(ع)، مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه، مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، شبکه بچه بیشتر، موسسه تحقیقی فرا گستر پژوهشگر، موسسه مطالعات راهبردی حق پژوهی، مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان مراکز و کانون هایی هستند که در این زمینه با معاونت پژوهش این حوزه مشارکت میدارند.

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان یادآور شد: مدارس علمیه برادران خراسان رضوی قادر هستند در قالب اردوی علمی یک روزه با پشتیبانی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی برگزاری دوره های تعلیمی، نشست ها و کارگاه های علمی تحقیقی و مشاوره گروهی در مکان نمایشگاه برای مدارس علمیه برادران را از جمله برنامه هایی آگاهی داشت که در این نمایشگاه انجام می شود.

حجت الاسلام جلائیان اکبرنیا با اشاره به این که مدیریت اردو بر عهده خود مدرسه می باشد و قادر هستند خلال بازدید از نمایشگاه کتاب و بهره مندی از مشورتهای گوناگون، از اماکن زیارتی ودیدنی شهر نیشابور بازدید کنند، ابراز کرد: مدارسی که تمایل به بازدید گروهی از نمایشگاه دارند، قادر هستند در نامه جداگانه، خواست خود را همراه با اطلاعاتی چون: شمار اشخاص، روز و ساعت بازدید را تا روز چهارشنبه این هفته(۱۲ ماه آبان) به معاونت پژوهش اعلام کنند.

***براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارنده: رويا ذ.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا به غايت ره ميخانه نمی‌دانستم
««« »»»
ور نه مستوری ما تا به چه غايت باشد

فعالیت ۱۵ غرفه حوزوی در نمایشگاه کتاب خراسان

TT / 96 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال