سقوط هواپیمای باری اندونزی/ سه نفر کشته شدندبه گزارش ایرنا، ارتباط این هواپیمای باری از نوع کاریبو ‘دی.اچ.سی 4’ ساخت کانادا روز دوشنبه با مرکز قطع و دولت اندونزی روز سه شنبه پس از جستجوی گروه امداد و نجات تایید کرد که این هواپیما در ارتفاع بیش از سه هزار و 700 متری به کوه برخورد و سقوط کرده است.
وزارت حمل و نقل و ارتباطات و اطلاعات اندونزی اعلام کرد تمام خدمه این هواپیمای باری که در استان پاپوا اندونزی پرواز می کرد، کشته شده اند و اجساد آنها با بالگرد به پایین کوه منتقل شده است.
این هواپیمای باری روز دوشنبه از شهر ‘تیمیکا’ در استان پاپوا به سوی شهر ‘ایلاگا’ پرواز می کرد که با قطع ارتباطش ناپدید شد.
این هواپیما برای حمل و نقل بارهای متعلق به دولت بخش ‘پونکاک’ مورد استفاده قرار می گرفت و مصالح ساختمانی و یک میکسر سیمان به وزن سه هزار و 130 کیلوگرم را جابجا می کرد.
هواپیمای ساقط شده سال 1972 در کانادا ساخته شده است.
اندونزی از صنعت هوایی نسبتا فرسوده ای برخوردار است و سوانح هوایی مختلف نشان داد ناوگان هوایی این کشور و سایر تجهیزات آن نیازمند بازسازی است.
ارتش اندونزی نیز طی دو سال اخیر با سوانح هوایی مختلفی از سقوط بالگرد تا سقوط هواپیمای نظامی با بیش از 100 سرنشین بر روی منطقه مسکونی مواجه شده است.
آساق**1611**انتشاردهنده: رضاپیمان یغمایی

انتهای پیام /*

Source link 0 به این مطلب رای دهید

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال