تولید تازه ترین پتو برای یاری های اولیه +عکس و تصویر


تولید جدیدترین پتو برای کمک های اولیه +عکس

آگاهی از اصول پایه ای مددهای اولیه برای هر فردی از ضرورات اساسی حیات است. قطعا همه ما فیلم های زیادی زیادی نگاه کرده ایم که در آن جان یک نفر به واسطه مددهای اولیه نجات کشف میکند
پتوی متفاوت مددهای اولیه

: آگاهی از اصول پایه ای مددهای اولیه برای هر فردی از ضرورات اساسی حیات است. قطعا همه ما فیلم های زیادی زیادی نگاه کرده ایم که در آن جان یک نفر به واسطه مددهای اولیه نجات کشف میکند.اما اگه در حیات قرار می داری چنین شرایطی ایجاد بشود، چه کار قادر هستید بکنید؟ با توجه به اهمیت اینشکلی کمک منتقل کنی ها، می خواهیم پتویی را شناسانیم که اگرچه چندان برای تعلیم مددهای اولیه به اشخاص عالی نیست، اما با این حال قادر هست جان انسان ها را به نحو اثرگذاری نجات دهد. این پتو که توسط دانشگاه چجیانگ کشور چین ساخته شده، از سوی Red Dot Award به عنوان خوب ترین دیزاین مفهومی سال ۲۰۱۴ نیز انتخاب شده است و بیشتر اختصاص به شرایط غرق شدگی خواهد داشت. از چگونگی گشودن راه های هوایی و بررسی کردن حالت گردش خون گرفته تا عملیات درست احیا قلبی ریوی، این سبک سرشار از اطلاعات سودمند و کاربردی است و حتی برای کسانی که تعلیم مددهای اولیه نیز نگاه نکرده اند، کارایی دارد. دستورالعمل ها به وضوح در جوار نمودار هایی چاپ شده اند و قادر هستند تا رسیدن نیرو های امدادگر به صحنه حادثه، کمک انبوه ای به بیمار کنند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس تولید تازه ترین پتو برای مددهای اولیه +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس تولید تازه ترین پتو برای مددهای اولیه +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس تولید تازه ترین پتو برای مددهای اولیه +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس تولید تازه ترین پتو برای مددهای اولیه +تصویر و عکس

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال