مروری بر سیستم های کاغذ خردکن (۲ عکس)


آشنایی با دستگاه های کاغذ خردکن

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس مروری بر سیستم های کاغذ خردکن

سیستم های کاغذ خردکن در ساده ترین شکل خود ابزارهائی هستند که با بریدن و تحول شکل کاغذ ها مانع از بازیابی مجدداً آنها می گردند. سیستم های کاغذ خردکن انواع مختلف گوناگونی دارند. چنانچه می خواهید با این سیستم های و کاربردشان بیشتر آشنایی پیدا کنید این مقاله آسمونی را حتما خوانید به این علت که اطلاعات کاملی در رابطه با سیستم های کاغذ خردکن برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه شوید.

در ساختار تمامی خردکن ها و فارغ از رده گران دستگاه، تیغه های چندین گانه مرتبی حضور دارد که بسته به نوع استفاده، امکان خوبش کاغذ در جهت های مختلف و با فرم های مختلف را فراهم می آورند .

نخستین قدم در انتخاب یک خردکن عالی به نوع کاربری اشخاص و نوع انتظاری که از دستگاه خود دارند باز می گردد. طیف متنوع استفاده کنندگان این وسیله از کاربران خانگی با استفاده های محدود تا کاربران حرفه ای با سطوح بالای مدیریتی و امنیتی گسترده گردیده است که نقل نکرده پیداست که با زیاد شدن امکانات دستگاه با نرخهای بالاتری نیز در هر رده مواجه هستیم

کاربری خانگی و ادارات کوچولو با حداکثر ۳ کاربر

در یک وارسی کلی کاربران خانگی کاغذ خردکن به دسته افرادی نقل میشود که در طول روز نیاز به تهیه کند کردن حداکثر ۱۰۰ برگ کاغذ متداولی را با حداکثر با ۳ کاربر داشته باشند. سایزهای استاندارد برای دهانه وارد شدن کاغذ یا (Throat) تا رقم ۸.۷۵ اینچ (۲۲۲ میلیمتر) برای کاربران خانگی انتخاب میشود.  همچنین کاغذ خردکن هایی با نوع خوبش رشته ای نیز خوب ترین گزینه درمیان انواع مختلف خوبش برای این دسته از کاربرد ها است.

موارد مهم

کاغذ خردکن با نوع خوبش رشته ای و دهانه وارد شدن حداکثر ۲۲ سانتیمتر، عالی برای کاربران خانگی و ادارات کوچولو است.

کاربری اداری با استفاده متوسط با حداکثر ۱۰ کاربر

میزان استفاده کاربران صنعتی و اداری کاغذ خردکن با استفاده متوسط به به ۳۵۰۰ تا ۱۴۰۰۰ برگ کاغذ بازای حداکثر ۱۰ کاربر می رسد . سایزهای استاندارد برای دهانه وارد شدن کاغذ یا (Throat) تا رقم ۹ تا ۱۱ اینچ (۲۲۸ تا ۲۸۰ میلیمتر) برای کاربران صنعتی و حرفه ای انتخاب میشود. . همچنین کاغذ خردکن هایی با نوع خوبش پودری نیز خوب ترین گزینه درمیان انواع مختلف خوبش برای این دسته از کاربرد ها است.

موارد مهم

کاغذ خردکن با نوع خوبش پودری و دهانه وارد شدن حداکثر ۲۸ سانتیمتر، عالی برای کاربری اداری با حداکثر ۱۰ کاربر است.

کاربری اداری پر کار با بیش از ۱۰ کاربر

میزان استفاده کاربران صنعتی کاغذ خردکن در یک استفاده سنگین و کاربری حرفه ای به بیش از ۳۶۰۰۰ کاغذ در روز بازای بیش از ۱۰ کاربر بالغ می گردد . سایزهای استاندارد برای دهانه وارد شدن کاغذ (یا Throat) تا رقم ۹ تا ۱۱ اینچ (۲۲۸ تا ۲۸۰ میلیمتر) برای کاربران صنعتی و حرفه ای و بیش از ۱۵ اینچ (۴۰۰ میلیمتر) برای کاربران خاص انتخاب میشود. . همچنین کاغذ خردکن هایی با نوع خوبش پودری نیز خوب ترین گزینه درمیان انواع مختلف خوبش برای این دسته از کاربرد ها است.

موارد مهم

کاغذ خردکن با نوع خوبش پودری و دهانه وارد شدن حداکثر ۴۰ سانتیمتر عالی برای کاربری اداری با بیش از ۱۰ کاربر است.

کاربری صنعتی

خردکن های صنعتی به خردکن هایی نقل میشود که به منظور امحا اسناد و مدارک با حجم بسیار بالا بهره گرفته میشوند. اصلی ترین ویژگی این خردکن ها کارکرد تحت بار زیاد و همچنین امکان خردکردن اسناد در حجم کاری بالا است. اصلی مشتریان این خردکن های صنعتی بانک ها و سازمان هایی هستند که آرشیو اسناد بزرگی دارند که نیاز به نابود شدن اسناد در وقت کم دارد. خردکن های این رده عموما از قیمت بالایی برخوردار هستند و حجم کارکرد بسیار بالایی دارند .

موارد مهم

عالی برای حجم کاری بسیار بالا نظیر بانک ها و سازمان های بزرگ

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مروری بر سیستم های کاغذ خردکنانواع مختلف دستگاه کاغذ خردکن

کاغذ خردکن صنعتی

دستگاه کاغذ تهیه کند کن صنعتی به کاغذخردکنی نقل میشود که در بانک ها و سایر سازمان ها برای نابودی اسناد و مدارک به کار می رود. این نوع کاغذ خردکن ها برای حجم بسیار بالا بهره گرفته میشوند و قیمت بالایی هم دارند. خوب ترین نوع خوبش برای کاغذ خردکن صنعتی، پرش پودری می باشد.

کاغذ خردکن اداری

دستگاه کاغذ تهیه کند کن اداری به سه دسته تقسیم می شود: کاربری اداری با استفاده کم، کاربری اداری با استفاده متوسط و کاربری اداری پرکار. میزان استفاده برای کاربران کم مصرف در روز حداکثر ۱۰۰ برگ، کاربران با استفاده متوسط در روز ۳۵۰۰ تا ۱۴۰۰۰ و کاربران پر مصرف بیش از ۳۶۰۰۰ کاغذ در روز انتخاب شده است. خوب ترین نوع خوبش هم برای کاغذ خردکن اداری به ترتیب خوبش نواری یا رشته ای، خوبش پودری و خوبش پودری می باشد.

کاغذ خردکن رشته ای

دستگاه کاغذ خردکن رشته ای عالی برای کاربران خانگی و اداره های کوچولو با حداکثر سه کاربر عالی می باشد. سایزهای استاندارد برای دهانه وارد شدن کاغذ خردکن رشته ای کاغذ تا رقم ۸.۷۵ اینچ  که حداکثر ۲۲۲ میلی متر است انتخاب شده است.

کاغذ خردکن پودری

دستگاه کاغذ خردکن پودری عالی برای سازمان های دولتی، شرکت ها، و اشخاص اختصاصی که مدارک بسیار اهمیتی می داری برای برطرف کردن دارند می باشند. شمار کاربران برای این قبیل کاغذخردکن ها حداقل ۱۰ کاربر می باشد و سایزهای استاندارد برای دهانه وارد شدن کاغذ از رقم ۹ تا ۱۱ اینچ که ۲۲۸ تا ۲۸۰ میلی مترمی باشد برای کاربران صنعتی و حرفه ای و بیشتر از ۱۵ اینچ که حدودا ۴۰۰ میلی متر است برای کاربران خاص انتخاب میشود.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد-

تهیه کننده: پانته‌آ ش.

دانستنی ها در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فرياد که از شش جهتم راه ببستند
««« »»»
آن خال و خط و زلف و رخ و عارض و قامت

مروری بر سیستم های کاغذ خردکن (۲ عکس)

TT / 185 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال