به چه صورت در مسافرت انفرادی امنیت داشته باشیم؟ (۲ عکس)


چگونه در سفر انفرادی امنیت داشته باشیم؟

سفر انفرادی به هرکسی نمی چسبد اما بسیاری از ما به این کار علاقه داریم. اما خطراتی که در سفر انفرادی ما را به مخاطره مییاندازند بیشتر از مواقعی است که به صورت گروهی سفر می کنیم، بنابر این خوب تر است مواردی را به دلیل بسپاریم تا دچار معضل نشویم.

۱- در رابطه با مقصدتان خوب پژوهش کنید

این خیلی اهمیتی می دارد که در رابطه با مقصد، تحقیقاتی کاملی داشته باشید.در رابطه با امنیت، خشونت و میزان جرم کشور مقصد به درستی اطلاعات کسب کنید. چنانچه شما زن هستید، باید دامنه ی جمع آوری اطلاعات را زیاد کنید.

۲- بیمه سفری بگیرید

بیمه ی سفری به معنای قرار می داری لغت، نجات بخش حیات شما است. هر اتفاقی که برایتان بیوفتد، اعم از این که چمدانتان گم شود، ربوده شود و یا گرفتار بحران سیاسی، وقایع نرمال و … شوید، این بیمه شما را تحت پوشش خود میگذارد. این یک تضمین قرار می داری است. البته باید توجه کرده باشید که بیمه ی جامعی تهیه کرده باشید.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس به چه صورت در سفر انفرادی امنیت داشته باشیم؟

۳- وارسی مرتب با یک نفر در منزل

با یک نفر در منزل که از تمامی برنامه های سفر شما مطلع است، به طور مرتب در رابطه باشید. جزئیاتی نظیر شماره ی پرواز، آدرس هتل، برنامه ریزی در رابطه با جاهایی که می خواهید بازدید کنید و… را در اختیار او قرار بدهید. حداقل یکبار در روز نیز با او در رابطه باشید و او را نسبت به دیگر جزئیات و وقایع سفر ، مطلع کنید.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس به چه صورت در سفر انفرادی امنیت داشته باشیم؟

— نظر يادتان نرود —

نگارش : آريا خ.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو کار عمر نه پيداست باری آن اولی
««« »»»
که روز واقعه پيش نگار خود باشم

به چه صورت در مسافرت انفرادی امنیت داشته باشیم؟ (۲ عکس)

TT / 86 — TP / 35%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال