با کاربردی ترین اپلیکیشن ها در مسافرت آشنایی پیدا کنید (۴ عکس)


با کاربردی ترین اپلیکیشن ها در سفر آشنا شوید

اپلیکیشن ها بیشتر معضلات ما را رفع و بسیاری از کارهای سخت را راحت کرده اند، اما در سفر به چه صورت؟ آیا واقعا قادر هستند در سفر هم به ما یاری رسانند؟
در این مطلب با کاربردی ترین اپلیکیشن ها در سفر آشنایی پیدا میکنیم. با نظاره همراه باشید…

تهیه شدن برای حیات در یک ناحیه وقتی جدید
عکس شماره ۱ ⇩

عکس با کاربردی ترین اپلیکیشن ها در سفر آشنایی پیدا کنید

Entrain:

Entrain نام یک برنامه در دانشگاه میشیگان است که حالت آهنگ شبانه‌روزی اندام شما و مدت زمان روز را در مقصد مورد نگاه شما نشان و توصیه هایی می‌دهد که بتوانید ساعت اندام خود را با ساعت مقصد موردنظر تنظیم کنید. این اپلیکیشن ساعت روز و شب را در مبدأ و مقصد مورد نگاه بررسی می‌کند و پس از آن توصیه هایی را برای تنظیم بین این دو به شما ارائه می‌کند و با این پیشنهادها به شما توانایی رویارویی با سردرد ناشی از تحول موقعیت (jetlog) را می‌دهد. این اپلیکیشن با بهره گیری از فیزیولوژی اندام انسان که به نور و تاریکی عکس العمل نشان می‌دهد کار می‌کند. اگرچه احتمالا گهگاهی اوقات دنبال کردن این پیشنهادها کاری سخت و نتیجه گرفتن از آن سخت باشد اما به هر حال می‌تواند برای مسافرت های طولانی‌مدت شما مفید باشد.

پیداکردن سالن‌های استراحت

عکس شماره ۲ ⇩عکس با کاربردی ترین اپلیکیشن ها در سفر آشنایی پیدا کنید
Priority pass:

ماندن در فرودگاه و اتلاف وقتی طولانی در این جا برای هیچ‌کس دلپذیر نیست. اما این بحث به این معنا نیست که مجبورید زمان زیادی را روی صندلی‌های پلاستیکی فرودگاه بنشینید یا از پنجره به بیرون بینید و در جوار خود سر و صدای خردسالان را تحمل کنید. یک راه خوب تر برای انتخاب حضور دارد و آن هم دستیابی به تالار استراحت است. چنانچه از پرواز بیزینس کلاس استفاده نمی‌کنید و به موقعیت خیلی خوبی در فرودگاه دسترسی ندارید، از اپلیکیشن priority pass بهره گیرید. عضویت در شبکه این اپلیکیشن به شما این فرصت را می‌دهد که به ۹۰۰ تالار استراحت در ۴۰۰ شهر جهان و همچنین به فضای مجازی دسترسی داشته باشید، از صندلی‌های راحت استفاده و در امنیت کامل خوابید. حتی می‌توانید در بعضی نقاط و بر اساس پیشنهاد اپلیکیشن، از خوراکی و آشامیدنی مجانی بهره گیرید. اپلیکیشن به شما سالن‌های استراحت را در هر فرودگاهی که در حال بازدید از آن هستید شناسایی می‌کند.

Lounge Buddy:

شبیه به اپلیکیشن قبلی، این اپلیکیشن نیز اطلاعات شما را دریافت، حالت ایرلاین و فرودگاه‌ها و… را بررسی و به شما سالن‌های استراحت متناسب با برنامه پروازتان را شناسایی می‌کند. یکی از سودمند ترین ویژگی‌های این اپلیکیشن، بهره گیری از نظرات مسافران مستقل در رابطه با سالن‌های استراحت است که می‌توانید از آنها برای داشتن انتخابی خوب تر بهره گیرید.

یافتن دوستان جدید
عکس شماره ۳ ⇩عکس با کاربردی ترین اپلیکیشن ها در سفر آشنایی پیدا کنید

Milehi:

چنانچه از صرف زمان طولانی در فرودگاه خسته می‌شوید، می‌توانید از این اپلیکیشن برای یافتن دوستان جدید در فرودگاه بهره گیرید؛ با اشخاص جدید آشنایی پیدا کنید و زمان توقف را با همدیگر به گفتمان طی بکنید. این اپلیکیشن یک شبکه اجتماعی فرودگاهی است که مسافران را در طول توقف در فرودگاه به هم متصل می‌کند. شما می‌توانید حالت سفر خود را در این اپلیکیشن به لحاظ نحوه سفر خانوادگی، تنها، محبت آمیز و… معلوم کرده و افرادی شبیه به خود را کشف بکنید.

یافتن Wi-Fi
عکس شماره ۴ ⇩عکس با کاربردی ترین اپلیکیشن ها در سفر آشنایی پیدا کنید

FLIO:

یک اپلیکیشن راهیابی در فرودگاه است و همه ویژگی‌های اپلیکیشن‌هایی را که پیش از این چک کردیم شامل می‌شود که شامل دسترسی به تالار استراحت و نقشه فرودگاه است. به علاوه این که این اپلیکیشن در یافتن وای‌فای و آنلاین بودن به شما کمک انبوه ای می‌کند. به محض این که شما وارد فرودگاه می‌شوید، این اپلیکیشن تمام شبکه‌های مجلسی مجانی را پیدا می‌کند و شما به فضای مجازی وصل می‌شوید. این اپلیکیشن ویژگی‌های گیرا دیگری هم دارد؛ برای نمونه این که به شما سریع‌ترین مسیر را برای رسیدن به گیت‌های وارد شدنی، غذاخوری‌ها و نوشیدنی‌ها ارائه می‌کند.

Wi-Fi map:

این اپلیکیشن نه‌تنها برای فرودگاه بلکه برای هر پایانه تازه ای که شما در آن قرار می‌گیرید و احتیاج به فضای مجازی دارید عالی است. این اپلیکیشن شبکه‌های موجود در ۱۰۰ کشور را همراه با ۵ میلیون نقطه دسترسی به شما شناسایی می‌کند. این اپلیکیشن نه‌تنها برای شبکه‌های مجانی، بلکه برای شبکه‌هایی که احتیاج به رمز عبور دارند نیز اطلاعاتی را ار%A’ئه می‌کند. همچنین گاه شما درپی اطلاعاتی برای مقصدی که به آن وارد می‌شوید هستید که قادر هستید به کمک این اپلیکیشن از این اطلاعات به‌صورت آفلاین بهره گیرید.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد****

نگارش از: فروغ ی.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شدم فسانه به سرگشتگی و ابروی دوست
««« »»»
کشيد در خم چوگان خويش چون گويم

با کاربردی ترین اپلیکیشن ها در مسافرت آشنایی پیدا کنید (۴ عکس)

TT / 169 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات