مسافرت به کشور ترکیه هم چنان قدغن است!


سفر به ترکیه هم چنان ممنوع است!

درصورت مشاهده به فروش رسان تورهای غیر مجاز سفر به ترکیه، آن‌ها را به ما شناسانید.

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس سفر به ترکیه هم چنان ممنوع است!
سفر به ترکیه همچنان ممنوع است و طبق نقل کرده های مدیر کل نظارت معاونت جهانگردی سازمان میراث فرهنگی اگه هر گونه تهیه کرد و به فروش رسان تور برای سفر به ترکیه انجام بشود، غیرمجاز است. تیموری همچنین از مذاکرات با ترکیه برای ایجاد امکان سفر در شرایط معمولی به این کشور گزارش کرد.
حدود یک ماه گذشته و به دنبال اقدامات تروریستی در پایتخت اقتصادی ترکیه – استانبول – بسیاری از تورهای جهانگردی با نرخ پایین اقدام به به فروش رسان تورهای جهانگردی برای سفر به این کشور می کردند.
در تحقیقات میدانی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان نگاه شد که بعضی از آژانس های سفری اقدام به به فروش رسان تور به صورت اقساطی مخصوص می کردند و کمتر از دو هفته بعد کودتای نافرجام در این کشور موجب شد تا شرایط جهانگردی ترکیه از طرف وزارت امور خارجه ایران پر خطر عنوان شود و این بحث توسط مدیر کل نظارت معاونت جهانگردی به شدت مهار شود تا آژانس های سفری فعلا اقدام به به فروش رسان بسته های سفر به ترکیه نکنند.
با توجه به این که حدود هزار و سیصد آژانس سفری در سر تا سر کشور حضور دارد و تنها سی آژانس اقدام به وارد شدن گردشگر به درون می کنند؛ بنابراین احتمال تخلف حضور دارد. درصورت مشاهده به فروش رسان تورهای غیر مجاز سفر به ترکیه از دو هفته قبل تا کنون ، قادر هستید با ارسال شماره تلفن همراه خود آن ها را شناسانید. برای اینکار شماره تلفن همراه خود را در قسمت نظرات این گزارش وارد کنید تا در نخستین فرصت با شما تماس گرفته شود.

-انتها-

تهیه کننده : شكوفه ک.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سخنت رمز دهان گفت و کمر سر ميان
««« »»»
و از ميان تيغ به ما آخته‌ای يعنی چه

مسافرت به کشور ترکیه هم چنان قدغن است!

TT / 72 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال