در پی ترقی صنعت توریستی در تهران بزرگ


به دنبال توسعه صنعت گردشگری در تهران

سرپرست ستاد جهانگردی شهرداری تهران:

درپی توسعه صنعت جهانگردی در تهران هستیم

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس درپی توسعه صنعت جهانگردی در تهران

سرپرست ستاد جهانگردی تهران نقل کرد:‌ امروز تهرانگردی به عنوان یک جهانگردی تخصصی در حوزه جهانگردی مطرح است و نوعی جهانگردی ویژه به حساب مییاید.
فرزاد هوشیارپارسیان در حاشیه اولین نشست شورای مناسب راهبردی جهانگردی تهران که عصر امروز با وجود مدیران شهرداری ، شورای تهران ،‌سازمان میراث فرهنگی و بخش اختصاصی به انجام رسانده شد اضافه کرد: بر اساس آْمار بین المللی تهران در سال ۲۰۱۵ هشتمین شهر پر وسعت و گردشگر در حوزه صنعت جهانگردی است که بخش های متنوع و ویژه جهانگردی را در خود گنجانده است.

وی نقل کرد: علاقه مندانی که تمایل دارند از تورهای جهانگردی تهران بهره ببرند قادر هستند اطلاعات ضروری را از سایت www.visit.tehran.ir دریافت و اگه می خواهند از تورهای تهرانگردی بهره گیرند با شماره تلفن ۱۳۷ تماس بگیرند و در این تور ها نام نویسی کنند.

سرپرست ستاد جهانگردی تهران با اظهار این که تهران از قدمت ۴۵۰ ساله برخوردار است اضافه کرد:‌ این شهر بیش از ۷ هزار سال تمدن دارد و بیش از ۲۵۰ سال پایتخت بوده است از این رو گنجینه بسیار قیمتی ای از اماکن تاریخی، مذهبی، تفریحی و نرمال است که هم قادر هست درآمدی پایدار برای شهرداری بوجود آورد ، هم هویت شهر را گسترش دهد و همچنین شاهد وجود گردشگران خارجی باشد.

هوشیار پارسیان نقل کرد: هم اکنون تهرانگردی با شعار تهران را نگاه بکنیم به یک مارک مبدل شده است و اگه امروز بخواهیم به تهران گردی توجه بکنیم ۳۵ روز زمان میبرد که همه شهر را نگاه بکنیم از این رو قصد داریم با پیگیری این جلسات و مدد متخصصان صنعت جهانگردی تهران را به یک شهر جهانگردی کامل مبدل کنیم.

–انتها–

تهیه کننده : پريناز ژ.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

برو ای طاير ميمون همايون آثار
««« »»»
پيش عنقا سخن زاغ و زغن بازرسان

در پی ترقی صنعت توریستی در تهران بزرگ

TT / 90 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال