سازمان جهانگردی قادر می باشد در بزرگ شهر تهران تغییر ایجاد کند


سازمان گردشگری می تواند در تهران تحول ایجاد کند

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در بازدید از ستاد جهانگردی شهرداری تهران نقل کرد: سازمان جهانگردی قادر هست در تهران تغییر بوجود آورد.

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس سازمان جهانگردی قادر هست در تهران تغییر بوجود آورد

عصر شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از ستاد جهانگردی شهرداری تهران بازدید کرد. این بازدید، نخستین حضور ایشان در دوره مدیریت خود و فرزاد هوشیار پارسیان در سمت کنونی بود.
عبدالهی حین بازدید از معاونت ها و ادارات ستاد جهانگردی در جلسه ای صمیمی با کارکنان این ستاد از فرزاد هوشیار پارسیان برای پذیرش سمت سرپرست ستاد جهانگردی تشکر کرد و آینده جهانگردی تهران را با حضور تیم کنونی روشن آگاهی داشت و نقل کرد: سازمان جهانگردی قادر هست در تهران تغییر بوجود آورد.
وی با توجه به تجربه خود در حوزه جهانگردی موارد قابل توجهی در خصوص انتظاراتش از فعالیت های ستاد جهانگردی را اظهار نمود که ازجمله آن ها می توان به هویت بخشی و معرفی کردن مقاصد جهانگردی و برنامه های ملی، فرهنگی،تاریخی تهران بزرگ، برگزاری تورهای تخصصی و فنی برای اساتید و دانشجویان نخبه و اشخاص متدین و مؤثر جامعه، ایجاد اوقاتی خوش برای شهروندان و خانواده پرسنل شهرداری، معرفی کردن پروژه ها و خدمات ارزش دارنده شهرداری به شهروندان و ….. می توان اشاره کرد.
عبدالهی با اشاره به رشد و بهبود برنامه های تفریحی، فرهنگی، ملی تهران بزرگ در دهه گذشته و در قیاس با رشد ۱۰۰ سال گذشته شهرداری تهران اضافه کرد: «دورانی بود که نگرانی مردمان تهران آسفالت کوچه ها و آب گرفتگی معابر و بوی بد فاضلاب در کوچه ها و خیابان ها بود و امروز مطالبات مردمان متدین تهران فراتر از این حرف است و ستاد جهانگردی تکلیف دارد فراهم کردن اوقاتی خوش برای شهروندان به آن ها گوشرد کند تهران چه بود و امروز تبدیل به به چه صورت شهری شده است تا تهران را به تمام جهان شناسانند و قدر زحماتی که انجام شده را آگاهی بدارد»
عبدالهی در ادمه اضافه کرد: « تمامی وزرای وزارت خارجه کشورمان در چندین دوره اخیر ازعان داشتند در هر مسافرت دیپاماتیکی که به کشورمان می شود سفرا و وزرای خارجی با نگاه کردن تهران بزرگ از مدیریت شهری تشکر می کنند و می گویند باورمان نمی شد تهران اینشکلی باشد» وی با اشاره به دستور شهردار محترم تهران و اهمیت مبدل شدن ستاد جهانگردی به سازمان جهانگردی اضافه کرد: « سازمان جهانگردی قادر هست درحین پر کردن اوقات فراغت از اقدامات شهرداری تهران برای تاثیرگذاران و به خصوص بازوهای مردمی از جمله شورایاری و مدیرت محله بازگوید. بنابراین جایگاه سازمان جهانگردی در ایجاد رضایت شهروندان بسیار مؤثر است لذا از شما خواستارم با تمام حضورتان فعالیت کنید زیرا نقش اهمیتی می داری قادر هستید ایفا کنید و مؤثر خواهید بود»
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درخانمه اضافه کرد: تلاش کنید از تجربیات دیگر فعالان عرصه جهانگردی بهره گیرید. با انجمن تورگردانان، تشکل ها، سازمان ها و فعالان عرصه جهانگردی جلسه قرار بدهید. شما نماینده جهانگردی تهران بزرگ هستید و تمامی حوزه ها در خدمت شما هستند. ضروری است برویژگی های جهانگردی تهران بزرگ مشرف باشید. این ظرفیت ها را شما به عنوان بازوی جهانگردی شناسانید امیدوارم با تیم خوبی که در اینجا بوجود آمده است ما شاهد حرکت خوب و مثبتی باشیم که درمیان شهروندان تهران تاثیرگذارباشد.

— همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد —

نگارنده : روشنك و.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل عالمی بسوزی چو عذار برفروزی
««« »»»
تو از اين چه سود داری که نمی‌کنی مدارا

سازمان جهانگردی قادر می باشد در بزرگ شهر تهران تغییر ایجاد کند

TT / 136 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال