اعتراض شدید پرسپولیسی ها به فردوسی پور به خاطر یک استقلالی


انتخاب مهدی رحمتی به عنوان یکی از گزینه های نظرسنجی برنامه 90 صدای پرسپولیسی ها را در آورد.

چرا رحمتی در نظرسنجی 90 حضور داشت؟!

نظرسنجی برنامه این هفته 90 به انتخاب بهترین بازیکن لیگ تا پایان هفته دهم اختصاص داشت و پنج گزینه برای نظرسنجی انتخاب شدند.ساسان انصاری (فولاد خوزستان)، سید جلال حسینی (پرسپولیس)، محمد ایرانپوریان (تراکتورسازی)، مهدی ترابی (سایپا) و سید مهدی رحمتی (استقلال) گزینه های انتخاب شده برای نظرسنجی بودند که البته انتخاب رحمتی با انتقادهایی همراه شد.

فردوسی پور اعلام کرد که انتخاب ها بر اساس نمرات و بر حسب پست بازی بوده حال آنکه رحمتی از نظر امتیازی در رده دوازدهم بهترین های لیگ قرار داشته و اگر ملاک، پست بازی باشد نیز وحید طالب لو گلر فولاد امتیاز بیشتری از رحمتی کسب کرده است.

پرسپولیسی ها با اعلام اینکه فردوسی پور قصد داشته استقلال را هم در نظرسنجی اش صاحب نماینده کند تا به خاطر رقابت سرخابی ها آراء بیشتری برای نظرسنجی اش جلب کند، به انتقاد از این انتخاب پرداختند.

گفتنی است پس از سه ساعت و ۲۵ دقیقه پخش برنامه 90، با شرکت یک میلیون و ۵۶۸ هزار نفر، حسینی با 54.3 درصد آرا عنوان بهترین بازیکن ۱۰ هفته اول لیگ را کسب کرد و پس از او رحمتی با 26.6 درصد دوم شد و انصاری با 10.2 درصد آرا در رده سوم قرار گرفت.

 

منبع: جام نیوز

 

 

 

 

 

 

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال