آزار و اذیت دختر جـوان در خـانه وحشت


در حالی که این دختر گفته است با پسری که قصد ازدواج داشته در منزلی بوده و ناگهان دو نفر با ورود به آنجا، نامبرده را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند، اما پلیس در تکاپوست تا با پیدا کردن سرنخ هایی، راز این جنایت را فاش کند.
تحقیقات پلیس در این‌باره از چند روز قبل آغاز شد. آن روز دختر جوان به دادسرای یکی از شهرستان های فارس رفت و گفت دو مرد ناشناس او را مورد آزار و اذیت قرار داده اند.
دختر جوان در توضیح این ماجرا گفت: روز حادثه با پسر مورد علاقه ام به منزلی رفتیم در خانه تک و تنها نشسته بودیم و با هم مشغول صحبت بودیم که ناگهان دو نفر وارد خانه شدند، دست و پای دوستم را بسته و با زور و تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و سپس متواری شدند.
این دختر جوان ادامه داد: وحشت کرده بودم و با گریه التماس می‌کردم که رهایم کنند اما آنها مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و در ادامه یکی از آنها موبایلش را نشانم داد و فهمیدم که از صحنه آزار و اذیتم فیلم گرفته اند.
آنها تهدید کردند که اگر شکایت کنم و موضوع را به خانواده‌ام بگویم این فیلم را پخش می‌کنند و آبرویم را می‌برند.
آنها گفتند که کسی جرأت ندارد از آنها شکایت کند، در نهایت نیز فرار کردند.من نیز پس از دقایقی از آن خانه بیرون آمدم و با رفتن به خانه موضوع را برای پدر و مادرم تعریف کردم و تصمیم گرفتیم شکایت کنیم.با اظهارات این دختر جوان بازپرس شعبه، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی را مأمور شناسایی و دستگیری مردان شیطان‌صفت کرد. از سوی دیگر مأموران با کمک شاکی توانستند به چهره فرضی متهمان دست یابند که نخستین سرنخ را در اختیار کارآگاهان گذاشت.
کارآگاهان در ادامه توانستند با سرنخهایی که به دست آورده بودند این دو متهم را شناسایی و دستگیر کنند.

متهمان مدعی هستند که بیگناهند به همین دلیل آنها با صدور قرار بازداشت موقت راهی بازداشتگاه پلیس آگاهی شدند تا تحقیقات برای به دست آوردن سرنخهای بیشتر از این توطئه سیاه ادامه یابد.

منبع: خبر آنلاین

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال