دولت یازدهم در آغاز کارش با بحران ها روبه رو بود/در مسأله اشتغال عقب هستیم/ ملت ایران با برجام دارای انتخاب آزاد شد


دولت یازدهم در آغاز کارش با بحران ها روبه رو بود/در مسأله اشتغال عقب هستیم/ ملت ایران با برجام دارای انتخاب آزاد شد

خبرگزاری فارس: دولت یازدهم در آغاز کارش با بحران‌ها روبه‌رو بود/در مسأله اشتغال عقب هستیم/ ملت ایران با برجام دارای انتخاب آزاد شد

رئیس‌جمهور نقل کرد:‌ دولت یازدهم در آغاز کارش و آغاز فعالیتش با معضلات بزرگی روبه‌رو بود که احتمالا قادر باش نام آنها را بحران‌ها نامید.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران صبح امروز در نشست وارسی صلاحیت سه وزیر توصیه ای دولت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی سخنانی بیان داشت: بنده بسیار شادم که در نخستین فرصتی که امروز در اختیار بنده قرار گرفته در محضر نمایندگان مجلس دهم به تناسب ترمیم کابینه مواردی را خدمت شما عرض کنم.

وی در ادامه اضافه کرد: گرچه قبلا ملاقات هایی خدمت شما داشتیم اما این نخستین دیدار در منزل ملت در محضر شما نمایندگان عزیز و بزرگوار گلچین ملت ایران است، به همه شما خسته‌نباشید عرض می‌کنم به دلیل حدود پنج ماهی که در کار و تلاش در مجلس بودید و سپاسگزاری می‌کنم به دلیل همکاری و هماهنگی بسیار خوبی که در مجلس دهم بین دولت و مجلس در سبک و لوایح و نسبت به حضور وزرا در مجلس شورای اسلامی بودیم.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: تردیدی ندارم که هماهنگی، همفکری بیشتر به نفع مردمان و درخواست ملت بزرگوار ایران است، دولت یازدهم در آغاز کارش و آغاز فعالیتش با معضلات بزرگی روبه‌رو بود که احتمالا قادر باش نام آنها را بحران‌ها نامید.

روحانی ادامه داد: هیچ دولتی پس از نبرد تحمیلی نبوده که در آغاز دولت، کشور با تورم بیش از ۲۳ درصد روبه‌رو باشد، در حالیکه در آغاز این دولت کشور با تورم ۴۰ درصد روبه‌رو شد، هیچ دولتی پس از نبرد تحمیلی نبوده که در آغاز کار کشور با رشدی منفی روبه‌رو باشد اما دولت یازدهم در شرایطی کار خود را آغاز کرد که با هشت فصل رشد منفی روبه‌رو بود.

وی اضافه کرد: هیچ دولتی نبوده که آغاز کارش با نبود اشتغال خالص چندین سال مستمر روبه‌رو باشد، اشتغال خالصی که تقریبا در طول چندین سال نزدیک به صفر بوده، هیچ دولتی نبوده که در آغاز کارش پس از انقلاب اسلامی با تحریم‌های شدید سازمان ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت تحت ذیل هفت مواجه باشد و دولت یازدهم با این معضلات مواجه بود.

روحانی در ادامه سخنانش نقل کرد:‌ بالاترین دستاورد برجام گسترش انتخاب آزاد برای ملت ایران است.

رئیس‌جمهور همچنین نقل کرد:‌در اشتغال گرچه بسیار عقب هستیم وارد شدن نسشل جوان ما به بازار کار و نیروی فعال کار در بهار سال جاری کم سابقه بوده است.

ادامه دارد…

**************************

تهیه شده توسط : ايرانبانو ه.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می اندر مجلس آصف به نوروز جلالی نوش
««« »»»
که بخشد جرعه جامت جهان را ساز نوروزی

دولت یازدهم در آغاز کارش با بحران ها روبه رو بود/در مسأله اشتغال عقب هستیم/ ملت ایران با برجام دارای انتخاب آزاد شد

TT / 71 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال