ایرانیان همواره در زمره بهترین مدافعان و حامیان اهل بیت(ع) بوده اند


ایرانیان همواره در زمره بهترین مدافعان و حامیان اهل بیت(ع) بوده اند

خبرگزاری فارس: ایرانیان مدام در زمره خوب ترین پاسداران و پشتیبانان اهل بیت(ع) بوده‌اند

فرمانده نیروی زمینی ارتش نقل کرد: ایرانیان از وقت سلمان فارسی که یکی از خوب ترین صحابه رسول الله (ص) بود تا وقت حاضر که پاسداران حرم درمقابل تهاجم به حریم اهل بیت(ع) ایستادگی می‌کنند، مدام در زمره خوب ترین پاسداران و پشتیبانان اهل بیت(ع) بوده‌اند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش با خانواده شهید محمد مرادی از شهدای مدافع حرم ملاقات کرد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در این ملاقات خلال ادای احترام به مقام شامخ شهدا، نقل کرد: شهیدان در فرهنگ دینی اسلام مدام از جایگاهی والا و قابل ستایش برخوردار بوده اند و بزرگان دینی ما نیز مدام از درگاه خداوند بلند مرتبه خواسته اند تا مقام شهادت را نصیب آنان کند و به تصریح قرآن مجید، شهیدان زنده اند و بر اعمال و رفتار ما نظارت می کنند.
پوردستان نقل کرد: ایرانیان از وقت سلمان فارسی که یکی از خوب ترین صحابه رسول الله (ص) بود تا وقت حاضر که پاسداران حرم درمقابل تهاجم به حریم اهل بیت(ع) ایستادگی می کنند، مدام در زمره خوب ترین پاسداران و پشتیبانان اهل بیت(ع) بوده اند.
وی تصریح کرد: امروزه شکل جدیدی از تحدید ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آمده اما جوانانی همانند شهید مرادی و دیگر پاسداران حرم، به رویارویی با این تهدید، شتافته و خطر آن را دفع کرده اند.
پوردستان نقل کرد: جوانان باغیرت و ولایتمدار کشورمان با احساس تکلیف به پاسداری درمقابل تهاجم و اقدامات خصمانه دشمنان شتافتند و مانع تحقق نیات شوم آنها شدند. شهید محمد مرادی و دیگر مستشاران ارتشی و شهیدان مدافع حرم، با تشخیص درست و عمل به موقع و تکلیف دینی و انقلابی خود به رویارویی با دشمنان رفتند و با انجام درست تکلیف خود، مانع پیشروی آنان شدند.

*****************

تهیه شده توسط: فروزان گ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش می‌گفت به مژگان درازت بکشم
««« »»»
يا رب از خاطرش انديشه بيداد ببر

ایرانیان همواره در زمره بهترین مدافعان و حامیان اهل بیت(ع) بوده اند

TT / 76 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال