شناسایی کامل برترین هتل های شهر یزد+عکس ها و تصاویر


معرفی کامل بهترین هتل های شهر یزد+تصاویر

شهر یزد ، این قطب سیاحتی و مدینه فاضله جهانگردی کشورمان ، با قدمت بیش از ۳۰۰۰ سال که به عروس کویر نامدار است ، در قلب بافت بسیار زیبا و دلنشین باستانی خود بنایی به یاد ماندنی ، چشمگیر و شاهکار سازنده ای کلاسیک ایرانی را چون نگینی در بر گرفته است.سفر به شهر یزد قادر می باشد یکی از خوب ترین مسافرت های هر کس برای جهانگردی و تفریح باشد.اگه قصد سفر به یزد را دارید با همراه شوید تا خوب ترین هتل های یزد را به طور کامل بشناسید و برای اقامت یکی از این هتل های زیبا در سفر به یزد را برگزید:

خوب ترین هتل های شهر یزد

هتل باستانی مهر یزد

عکس شماره ۱ ⇩

عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ، خیابان قیام ، کوچه لب خندق ، هتل باستانی مهر یزد ، هتل باستانی مهر.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، رستوران ، فضای مجازی ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی ، ماهواره ، سالن ورزش ، فروشگاه و غرفه ، کافی شاپ و…

تسهیلات ویژه:دارای امکاناتی نظیر تاکسی سرویس ، بلیط هواپیما ، قطار ، اخذ ویزا ، تورهای یزدگردی به همراه راهنما ( شتر سواری ، سوارکاری ، کویرنوردی و …) پزشک ، پوشش کامل بیمه مسافر دربرابر حوادث از وقت پذیرش تا وقت تسویه ، صندوق امانات.

قانون لغو: ساعت تخلیه اتاق ۱۲ میباشد اقامت مهمانان پس از وقت یاد شده تا ساعت ۱۸ نیم بها و پس از آن کل مبلغ اتاق را شامل میگردد.

عکس شماره ۲ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

علل انتخاب: هتل باستانی مهر ( منزل تاریخی زرگر یزدی ) برای اهل هنر و علاقمندان سازنده ای باستانی کشورمان نامی آشناست. این هتل قدمتی ۲۰۰ ساله و سازنده ای و تجهیزات کامل باستانی و درعین حال مجهز به کلیه امکانات رفاهی ، در مکان منزل تاریخی زرگر یزدی در مرکز بافت باستانی شهر یزد واقع شده است و با داشتن حوض آبی زیبا ، شیشه های رنگین ، بادگیرهای بلند ، درب های چوبی ، سالن ، اتاق سه دری و پنج دری ، کفش کن ، هشتی ، کریاس ، شاه نشین ، قنات ، سرداب و نارنجستان بینندگان را با خود به خاطرات شیرین روزگاران گذشته می برد. وجود در رستوران و کافی شاپ بسیار زیبای هتل در فضای باز و سرپوشیده و پشت بام ، به همراه سرو انواع مختلف خوراکی های ایرانی و فرهنگی به شکل پذیرایی باستانی ، فراموش نشدنیترین اوقات مهمانان محترم هتل خواهد بود.

هتل تهرانی یزد

عکس شماره ۳ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ، میدان ابوالفضل (ع) ، هتل تهرانی یزد ، هتل تهرانی.

فاصله تا فرودگاه :۲۰ دقیقه با ماشین.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، رستوران ، فضای مجازی ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی ، پارکینگ ، نمازخانه ، لابی ، ماهواره ، کافی شاپ و…

تسهیلات ویژه:سالن برگزاری مهمانی ، خشکشویی.

عکس شماره ۴ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

بیانات: پذیرایی از تورهای ورزشی و نمایشگاهی به موجب نزدیک بودن به مکان نمایشگاههای همیشگی و همچنین استادیوم های ورزشی این هتل را در زمره ی خوب ترین ها گذاشته است.شایان توجه است هتل تهرانی عضو شبکه پذیرندگان سفر کارت ملی نیز می باشد.

علل انتخاب:سابقه طولانی و به کارگیری ترفند های نوین خدمات در امر هتل و رستوران موجب گردیده است که در سال ۲۰۰۳ کامیاب به دریافت بیست و هشتمین جایزه جهانی صنعت توریسم از کشور اسپانیا هتل داری و کیفیت غذا گردد.

هتل باستانی رز یزد

عکس شماره ۵ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

آدرس : یزد-میدان شهید بهشتی-ابتدای خیابان امام-پایان کوچه فرهنگ ، هتل باستانی رز.

فاصله تا فرودگاه :۲۰-۲۵ دقیقه با ماشین.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، سرویس فرنگی ، پارکینگ ، نمازخانه ، لابی ، کافی شاپ و…

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ، فهادان ، روبروی زندان تاریخی اسکندر، هتل بزرگ فهادان یزد ، هتل بزرگ فهادان.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، سوئیت ، رستوران ، فضای مجازی ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی ، پارکینگ ، لابی ، ماهواره ، فروشگاه و غرفه ، کافی شاپ و…

تسهیلات ویژه:روم سرویس ، سرویس برودتش و گرمایش ، شبکه خبری ماهواره ، صندوق امانات ، سشوار ، یخچال و مینی بار ، فضای مجازی و کافی نت ، پزشک on call ، تاکسی سرویس ، پینگ پنگ ، شطرنج ، بیلیارد ، جکوزی و سونا ، محوطه ای با فضای زیبا ، رستوران و کافی شاپ ، تورهای یزد گردی.

عکس شماره ۶ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

بیانات: شایان توجه است رزرو ایام نوروز به مدت ۳ شب و ۴ روز میباشد و به صورت فولبرد میباشد و به همراه گشت های ویژه نوروزی است.

قانون لغو: ساعت تخلیه اتاق ۱۲ میباشد اقامت مهمانان پس از وقت یاد شده تا ساعت ۱۸ نیم بها و پس از آن کل مبلغ اتاق را شامل می گردد .

علل انتخاب:این منزل را در حدود صد و پنجاه تا دویست سال قبل مرد شیخ مهدی عرب بنیان گذاشته است. خانواده او بعدها لقب تهرانی ها گرفتند و از وقت این منزل به منزل تهرانی ها شهرت یافت بنا از یک بخش عمده و یک بخش خدماتی تشکیل شده است. بخش عمده آن واژه است از حیاطی مستطیل شکل که با فضاهایی بسته با ارتفاع معادل دو طبقه محصور شده است. حیاط تقریبا در امتداد شمال-جنوب قرار گرفته است و سیستم وارد شدنی متشکل از سردر و هشتی و دالان در گوشه شمالغربی بنا قرار دارد. بخش خدماتی واقع در جنوب منزل وارد شدنی مجزا دارد. این بخش در پس فضاهای مجاور حیاط میانی مکان گرفته و در نتیجه از بازی عمده فضاهای کلکسیون به کنار استد رانتظام فرا زمینی بنا ، ایوان و سالن و سه دری ها که همگی فضاهای عمده بسته و نیم باز بنایند در میانه جبهه های حیاط قرار گرفته و با آن پیوند استواری بر قرار کرده اند

عکس شماره ۷ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

در مرتبه بعد اطاق های کوچولو تر در کناره های هر جبهه از حیاط قرار می دارند و از منظره آن بهره می برند فضاهای گوشه های حیاط نیز جا هایی سر پوشیده و مستقل اند که فقط از نور سقف بهره میگیرند و از طریق راهرو ها به حیاط مرتبط می شوند. در هر جبهه از حیاط فضاهای میانی ارتفاعی به اندازه دو طبقه یافته و به همراه فضاهای طرفین خود که دو طبقه اند حصاری یک اندازه به گرد حیاط پدید آورده اند. در این میان فقط در جبهه جنوبی حیاط اندکی مرتفع تر شده و آن را از دیگر جبهه ها متمایز کرده است . میکاپ و آرایش نمای حیاط نیز باحال توجه است . آبنما به مکان مرکز دربرابر ایوان نشسته و در عوض فضای سبز در مرکز قرار دارد . بخش دیگر فضاهای منزل سردابهایی است که در مرکز جبهه هایی شرقی و جنوبی و گوشه جنوبی جبهه غربی قرار می دارد . سرداب شرقی با پلکان به فرا زمینی راه دارد که نهر آب زیر زمینی در آن جاری است و سرداب جنوبی در انتها به اتاق بادگیر گشوده می شود.

هتل بزرگ فهادان یزد

عکس شماره ۸ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ، فهادان ، روبروی زندان تاریخی اسکندر، هتل بزرگ فهادان یزد ، هتل بزرگ فهادان.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، سوئیت ، رستوران ، فضای مجازی ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی ، پارکینگ ، لابی ، ماهواره ، فروشگاه و غرفه ، کافی شاپ و…

تسهیلات ویژه:روم سرویس ، سرویس برودتش و گرمایش ، شبکه خبری ماهواره ، صندوق امانات ، سشوار ، یخچال و مینی بار ، فضای مجازی و کافی نت ، پزشک on call ، تاکسی سرویس ، پینگ پنگ ، شطرنج ، بیلیارد ، جکوزی و سونا ، محوطه ای با فضای زیبا ، رستوران و کافی شاپ ، تورهای یزد گردی.

بیانات: شایان توجه است رزرو ایام نوروز به مدت ۳ شب و ۴ روز میباشد و به صورت فولبرد میباشد و به همراه گشت های ویژه نوروزی است.

قانون لغو: ساعت تخلیه اتاق ۱۲ میباشد اقامت مهمانان پس از وقت یاد شده تا ساعت ۱۸ نیم بها و پس از آن کل مبلغ اتاق را شامل می گردد .

عکس شماره ۹ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

علل انتخاب:این منزل را در حدود صد و پنجاه تا دویست سال قبل مرد شیخ مهدی عرب بنیان گذاشته است. خانواده او بعدها لقب تهرانی ها گرفتند و از وقت این منزل به منزل تهرانی ها شهرت یافت بنا از یک بخش عمده و یک بخش خدماتی تشکیل شده است. بخش عمده آن واژه است از حیاطی مستطیل شکل که با فضاهایی بسته با ارتفاع معادل دو طبقه محصور شده است. حیاط تقریبا در امتداد شمال-جنوب قرار گرفته است و سیستم وارد شدنی متشکل از سردر و هشتی و دالان در گوشه شمالغربی بنا قرار دارد. بخش خدماتی واقع در جنوب منزل وارد شدنی مجزا دارد. این بخش در پس فضاهای مجاور حیاط میانی مکان گرفته و در نتیجه از بازی عمده فضاهای کلکسیون به کنار است د رانتظام فرا زمینی بنا ، ایوان و سالن و سه دری ها که همگی فضاهای عمده بسته و نیم باز بنایند

در میانه جبهه های حیاط قرار گرفته و با آن پیوند استواری بر قرار کرده اند در مرتبه بعد اطاق های کوچولو تر در کناره های هر جبهه از حیاط قرار می دارند و از منظره آن بهره می برند فضاهای گوشه های حیاط نیز جا هایی سر پوشیده و مستقل اند که فقط از نور سقف بهره میگیرند و از طریق راهرو ها به حیاط مرتبط می شوند. در هر جبهه از حیاط فضاهای میانی ارتفاعی به اندازه دو طبقه یافته و به همراه فضاهای طرفین خود که دو طبقه اند حصاری یک اندازه به گرد حیاط پدید آورده اند. در این میان فقط در جبهه جنوبی حیاط اندکی مرتفع تر شده و آن را از دیگر جبهه ها متمایز کرده است . میکاپ و آرایش نمای حیاط نیز باحال توجه است . آبنما به مکان مرکز دربرابر ایوان نشسته و در عوض فضای سبز در مرکز قرار دارد . بخش دیگر فضاهای منزل سردابهایی است که در مرکز جبهه هایی شرقی و جنوبی و گوشه جنوبی جبهه غربی قرار می دارد . سرداب شرقی با پلکان به فرا زمینی راه دارد که نهر آب زیر زمینی در آن جاری است و سرداب جنوبی در انتها به اتاق بادگیر گشوده می شود.

هتل زنبق یزد

عکس شماره ۱۰ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

آدرس : یزد- بلوار جمهوری- کوچه نیروگاه زنبق ، هتل زنبق.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، استخر ، سوئیت ، رستوران ، فضای مجازی ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی ، پارکینگ ، نمازخانه ، لابی ، سالن ورزش ، کافی شاپ و…

تسهیلات ویژه: جا هایی از قبیل سالن همایش های گروهی و خصوصی ،کنفرانسهای گوناگون و همچنین سالن سمینار، مکان نگهداری و مشغولی عالی جهت بازی خردسالان، غذاخوری های فضای باز، کلکسیون سونا ، استخر و چمن مصنوعی, ۱۵% تخفیف منوی رستوران ,۲۵% تخفیف تورهای یزد گردی.

بیانات: هتل زنبق دارای ۲۸ اتاق (Double, Twin, Connect) است با مساحتی در حد استانداردهای بین‌المللی با چیدمانی زیبا در رنگ‌های گوناگون و نکته دوست دار سلیقه‌های متفاوت. این هتل در سه طبقه مجهز به سیستم صوتی و عکس و تصویری . کانال‌های ماهواره‌ای، شبکه کابلی انتشار فیلم و کارتن به صورت ۲۴ ساعته، مبلمان باکلاس و آسان، سرویس بهداشتی شرقی و فرنگی، سیستم تهویه مرکزی، سیستم اعلام و اطفاء حریق،‌ با دیزاین دلنشین جهت آسایش و آسایش مهمانان گرامی فراهم آمده است.

عکس شماره ۱۱ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

علل انتخاب: هتل زنبق در منطقه ای آرام و خوش آب و هوا که از مزایای آن نزدیکی به فرودگاه، مراکز تجاری، اداری دانشگاهی و نواحی جهانگردی میباشد. از دیگر مزایای موقعیت هتل ، دسترسی آسان به کمربندی درون شهر و گریز از ترافیک طاقت فرسای حیات خودروای میباشد. این هتل امیدوار است بتواند اقامتی به یاد ماندنی و لحظاتی خوش را برای شما به ارمغان بیاورد. بوسیله وسعت ، خوشگلی و کیفیت فضای سبز هتل قادر بوده ایم فرا زمینی آکنده از طراوت ، شادابی و آسایش را به همراه احساس های لطیف طبیعت به میهمانانمان هدیه کنیم هتل زنبق دارای ۲۸ اتاق (Double, Twin, Connect) است با مساحتی در حد استانداردهای بین‌المللی با چیدمانی زیبا در رنگ‌های گوناگون و نکته دوست دار سلیقه‌های متفاوت. این هتل در سه طبقه مجهز به سیستم صوتی و عکس و تصویری . کانال‌های ماهواره‌ای، شبکه کابلی انتشار فیلم و کارتن به صورت ۲۴ ساعته، مبلمان باکلاس و آسان، سرویس بهداشتی شرقی و فرنگی، سیستم تهویه مرکزی، سیستم اعلام و اطفاء حریق،‌ با دیزاین دلنشین جهت آسایش و آسایش مهمانان گرامی فراهم آمده است.

هتل باستانی مظفر یزد

عکس شماره ۱۲ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ، خیابان مطهری ، کوچه شهید بکاحی ، جنب مخابرات ، هتل باستانی مظفر یزد ، هتل باستانی مظفر.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، رستوران ، فضای مجازی ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی ، پارکینگ ، حمل و نقل ، لابی ، کافی شاپ و…

تسهیلات ویژه: ۱۷ باب اتاق به همراه وان ، جکوزی و یک اتاق دوبلکس به همراه روم سرویس همه ی اتاقها سیستم برودتش و گرمایش گودمن و تهویه مطبوع لابی با فرا زمینی زیبا به همراه کافی نت فکس ، کامپیوتر و فضای مجازی wireless محوطه بازی خردسالان ترانسفر فرودگاه و گشت های گردشگر درون و خارج از شهر

عکس شماره ۱۳ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

بر اساس خواست مهمان محوطه ای با فضای زیبا و پارکینگ خصوصی تاکسی سرویس تریا با انواع مختلف آشامیدنی های خنک و گرم پزشک online لاندری و ….. محوطه بازی خردسالان پزشک online ترانسفرفرودگاه و گشت های گردشگر درون و خارج شهر کتابخانه مجزا برای هر اتاق ترانسفر فرودگاه و گشت های گردشگر درون و خارج از شهر بر اساس خواست مهمان محوطه ای با فضای زیبا و پارکینگ خصوصی تاکسی سرویس تریا با انواع مختلف آشامیدنی های خنک و گرم پزشک online لاندری و …..

بیانات: چنانکه مهمانان برای نمایشگاه احتیاج به ترانسفر داشته باشند هتل خدمات خاصی ارائه خوئاهد داد . ناشتایی از ساعت ۷ الی ۹ بر حسب خواست مشتری در رستوران باستانی مظفر و یا در اتاق صرف خواهد شد.

عکس شماره ۱۴ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

علل انتخاب:هتل باستانی مظفر سه ستاره تاپ مد نظر گیرد با فرا زمینی گیرا و واقع شده در مرکز شهر یزد با امکانات گوناگون رفاهی و خدماتی از قبیل رستوران ، امکان طبخ خوراکی های باستانی ، کافی شاپ و کادری مجرب پذیرای میهمان های محترمتان می باشد .

هتل باستانی کهن کاشانه یزد

عکس شماره ۱۵ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ،خیابان روح الله خمینی ،کوی فهاران ، بطرف زندان تاریخی اسکندر ، هتل باستانی کهن کاشانه یزد ، هتل باستانی کهن کاشانه.

فاصله تا فرودگاه :۲۰ دقیقه با ماشین.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، رستوران ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی ، پارکینگ ، حمل و نقل ، نمازخانه ، لابی ، کافی شاپ و…

تسهیلات ویژه:رزرو بلیط و تور درون از شهر و خارج از شهر.

عکس شماره ۱۶ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

علل انتخاب:دارای فرا زمینی زیبا و دلنشین به روش سازنده ای قدیم و همچنین دارای قنات و بلند ترین پشت بام منطقه می باشد. و فاصله آن با اماکن گردشی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه با پیاده روی امکان می دارد که شامل زندان اسکندر و موزه سکه و حمام ابوالمعالی و… می باشد.

هتل باستانی کوروش یزد

عکس شماره ۱۷ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ، خیابان روح الله خمینی ، محله فهادان ، نرسیده به زندان اسکندر ، رو به روی سازمان صنایع دستی و جهانگردی ، هتل باستانی کورش یزد ، هتل باستانی کوروش.

امکانات : یخچال ، تلویزیون ، رستوران ، نمازخانه ، لابی ، کافی شاپ و…

تسهیلات ویژه:این هتل با خصوصیتهای بینظیر خود و با سازنده ای کلاسیک در فضای زیبا و با صفا و امکاناتی همچون رستوران ؛ کافی شاپ ، سالن کنفرانس متوسط ، تاکسی سرویس ، چایخانه باستانی با انواع مختلف آشامیدنیهای باستانی کشورمان، ، تور گردان و … آماده ارائه سرویس به مهمانان گرامی میباشد.

عکس شماره ۱۸ ⇩عکس شناسایی کامل خوب ترین هتل های شهر یزد+تصاویر

علل انتخاب:هتل باستانی کوروش یزد با قدمتی ۴۰۰ ساله و سازنده ای و تجهیزات کاملا باستانی و در عین حال مجهز به کلیه امکانات رفاهی ومدرن، می باشد. هتل باستانی کوروش یزد با خصوصیتهای بینظیر خود، با سازنده ای کلاسیک در مکان منزل تاریخی حاج علی اکبر نجفی یزدی در مرکز بافت باستانی شهر یزد و همجوار با زندان اسکندر و مسجد جامع یزد قرار دارد.

*********************

مطلب از : شكيبا ن.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خدا را چون دل ريشم قراری بست با زلفت
««« »»»
بفرما لعل نوشين را که زودش باقرار آرد

شناسایی کامل برترین هتل های شهر یزد+عکس ها و تصاویر

TT / 493 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال