عکس های سلفی نمایندگان با رییس جمهور


به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا،‌ آغاز جلسه رای اعتماد سید رضا صالحی امیری، مسعود سلطانی فر و فخرالدین دانش آشتیانی وزیران پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش با حاشیه های جالبی همراه بود.

**جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی ساعت 8.10 صبح با حضور 224 نماینده آغاز شد.

**در ابتدای جلسه مجلس به دلیل اینکه هنوز رییس جمهوری وارد صحن علنی نشده بود، نمایندگان رسیدگی به طرح الحاق دو تبصره به ماده 617 قانون مجازات اسلامی را آغاز کردند.

**رییس جمهور ساعت 8.20 به همراه علی مطهری نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی وارد جلسه علنی مجلس شد و مورد استقبال محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید و تعداد زیادی از نمایندگان قرار گرفت و نمایندگان با وی مصافحه کردند.

**پس از سخنان حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی در دفاع از طرح در حال بررسی، علی لاریجانی با خیر مقدم به رییس جمهوری و هیات وزیران گفت: خدمت آقای روحانی و هیات وزیران که به مجلس آمدند، خیر مقدم عرض می کنم و چون امروز جلسه رای اعتماد است البته وارد بررسی طرحی شده ایم، پس از این که موضوع را به سرانجام برسانیم وارد بررسی رای اعتماد می شویم.

**محمد دهقان نماینده طرقبه و چناران که به عنوان موافق طرح الحاق دو تبصره به ماده 617 قانون مجازات اسلامی صحبت می کرد در ابتدای سخنان خود خطاب به رییس مجلس گفت: اگر نمایندگان هنگام رای گیری در صندلی های خود نباشند و حضور قلب نداشته باشند ممکن است، طرحی که برای آن زحمات زیادی کشیده شده است به نتیجه نرسد.
لاریجانی نیز از نمایندگان خواست که در صندلی های خود مستقر شوند.

** برخی از نمایندگان حضور رییس جمهور در مجلس را فرصت مغتنمی دانستند و با وی عکس سلفی می گرفتند و این روز مهم را در قاب تصویر تلفن های همراه خود ذخیره کردند.

**برخی از وزرای دولت مانند محمد جواد ظریف رییس دستگاه دیپلماسی قبل از شروع جلسه علنی در جلسه علنی مجلس حضور داشتند وبرخی دیگر از وزرا به همراه رییس جمهوری وارد مجلس شدند.

**بیش از 350 خبرنگار، عکاس و تصویربردار داخلی و خارجی جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و چوانان را پوشش خبری می دهند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال