ستاره شناسی هتل (۴ عکس)


ستاره شناسی هتل

پیش از سفر و یا پس از رسیدن به مقصد، نگرانی اسکان در مسافر و جهانگرد شکل می گیرد و هتل، یکی از گزینه های محتمل است.
ضمیمه نشریه کشورمان: پیش از سفر و یا پس از رسیدن به مقصد، نگرانی اسکان در مسافر و جهانگرد شکل می گیرد و هتل، یکی از گزینه های محتمل است. اما در برخورد نخست، با ستاره هایی که بر تابلوی هتل نقش بسته اند، مواجه می شویم که نشان از موجودیت درون هتل دارند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس ستاره شناسی هتل

۲ ستاره ها

این هتل ها منظم و پاک هستند. خانه داری شان بسیار خوب است و تمام اطاقهای آن دارای مبلمان، تلویزیون رنگی، تخت هایی با اندازه های استاندارد و خوب، حمام و سرویس بهداشتی، قفسه و حوله و صابون در حمام است. همچنین این هتل ها وارد شدنی خوبی دارند و غذاخوری آن ها آماده خدمات دهی است.

۳ ستاره ها

هتل های سه ستاره کیفیت خدمات دهی موردعلاقه تری نسبت به دو ستاره ها دارند. آنها اطاقهای مفروش با مبلمانی مناسب و جذاب دارند. گوناگونی رنگ اتاق ها بهتر از دو ستاره هاست و مهار دمای آن ها بهتر انجام می شود. این هتل ها به ازای هر تخت، یک دستگاه تلفن دارند و سرویس دهی به اتاق ها در وقتهای بیشتری انجام می شود. اتاق دیدار، پذیرش ۲۴ ساعته، نور کافی در اتاق ها و چیدمان گیراتر و استخر از خصوصیتهای دیگر این نوع از هتل هاست.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ستاره شناسی هتل

۴ ستاره ها

کارکنان این هتل ها تعلیم دیده تر هستند و البته امکانات متنوع تری در انتظار شما است. چشم انداز این هتل ها نرمال و شگفت انگیز زیباست و امکان می دارد در محیط عمومی این هتل ها آثار فاخر هنری و چیدمان چشم نوازتری نگاه بکنید. هال وارد شدنی این هتل ها فانتزی است و جعبه مددهای اولیه در اتاق ها دارد. امکان می دارد به شما تیپ آسانی برای استراحت بدهند و دستگاه های خودکار در سرویس های بهداشت نظیر خشک کن موجود موجود باشد، نشریه مجانی بگیرید و ماشین هتل شما را به صورت مجانی به مقصدهای شهری احتمالی برساند.

۵ ستاره ها

اینجا دیگر پایان راه است! شما خوب ترین هتل ممکن را در مقصدتان یافته اید. اینجا همه چیز درجه یک و منظم است و بیشتر از ۱۰۰ اتاق دارد. پرسنل این هتل نهایت احترام را در برخورد با شما مورد استفاده قرار خواهند داد و دو بار در روز اتاق شما را پاک می کنند. سرویس مجانی حمل و نقل شهری، مغازه هایی برای تهیه کرد و یخچال هایی پر از غذا هم در این هتل خواهید داشت.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس ستاره شناسی هتل

مورد:

• با افزوده شدن هر ستاره، امکانات و به تبع آن، نرخ اقامت در آن هتل هم بیشتر می شوند.

• پول غذا را باید جداگانه توجه بکنید.

• قانون اسکان خردسالان در هتل را از مسئول پذیرش هتل سؤال بکنید.

• ستاره های هتل با هتل آپارتمان تفاوت کردهد و می توان گفت یک هتل ۵ ستاره یا یک هتل آپارتمان ۳ ستاره برابری می کند و در نوع خود بی نظیرند.

• امکان می دارد همه امکانات در همه هتل ها یکسان نباشد.

کلمه نامه جهانی اصطلاحات اطاقی- هتلی

هرچند تا ایام تعطیلات عید نوروز زمان زیادی باقی مانده است، اما بعضی هتل ها را باید از همینک رزرو کرد. هنگام مراجعه به هتل و با رزرو آن (به خصوص در مسافرت های خارجی)، امکان می دارد با اصطلاحات اطاقی ناآشنایی که تمجیدی از حالت اطاقهای هتل است، برخورد کنیم. این عبارات خصوصی، معرف نوع اتاق هستند که تعریف چندین اصطلاح اطاقی- هتلی در زیر می آید.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس ستاره شناسی هتل

• SGL: این اتاق، یک تخته بوده و برای استفاده یک نفر تهیه و تدارک نگاه شده است.

• DBL: این اتاق ها دو تخت به هم چسبیده یا مجزا دارند و برای استفاده دو نفر تهیه شده اند.

• TPL: این اتاق ها هم سه نفره اند. امکان می دارد دو تخت آن چسبیده و یکی مجزا و یا هر سه تخت مجزا باشند.

• Suite: سوئیت ها شامل اتاق، سرویس های بهداشتی و قسمتی مجزا برای پذیرایی هستند. بعضی سوئیت ها یک آشپزخانه کوچولو هم دارند.

• Apartment: این قسمت از هتل، ساختمانی است که شما قصد اقامت موقت در آن دارید و تمام امکانات احتمالی یک آپارتمان را دارد. در واقعیت یک واحد ساختمانی مبله است.

• Studio:
این اتاق ها در نگاه نخست مشابه یک اتاق پذیرایی هستند، اما مبل ها و کاناپه های آن توانایی تبدیل به تختخواب را دارند. در واقع شما در روز، اتاق پذیرایی دارید و در شب، اتاق استراحت کن! این اتاق ها سرویس بهداشتی و گهگاهی مطبخی کوچولو هم دارند.

• Connected Room:
این مدل از اطاقهای هتل برای پدر و مادری که با فرزندان شان به سفر رفته اند، کاربرد دارد. دو اتاق تودرتو که به وسیله یک حایل دربین اتاق، از هم طلاق میگیرند و خردسالان، بدون رفتن به راهروی هتل قادر هستند به اتاق والدین شان بروند.

• Cabana: این اتاق در هتل هایی که نزدیک ساحل هستند و یا در حیاط شان استخر دارند، وجود دارد.

– نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود –

گردآوری توسط : پاكناز ف.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

معنی آب زندگی و روضه ارم
««« »»»
جز طرف جويبار و می خوشگوار چيست

ستاره شناسی هتل (۴ عکس)

TT / 164 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال