پیرترین میمون دنیا +عکس


پیرترین میمون جهان

مجله مراحم؛  مدیران باغ‌ وحش پِرت در استرالیا اعلام کردند پیرترین اورانگوتان جهان که در کنار آنها زندگی می‌کند وارد ۶۰ سالگی شده است. یک اورانگوتان قهوه‌ای که بخش اعظم زندگی خود را در باغ وحش پِرت استرالیا گذرانده است، به گفته مسؤولان کتاب رکوردهای جهانی گینس کهنسال‌ترین اورانگوتان سوماترایی جهان محسوب می‌شود. این اورانگوتان که پوآن نام دارد در دسامبر ۱۹۶۸ میلادی توسط سلطان جوهر پادشاه وقت مالزی به باغ وحش پِرت هدیه داده شد تا در مقابل آن چندین گونه حیوان استرالیایی به او داده شود. «مارتینا هارت» مدیر باغ وحش پِرت می‌گوید: «پوآن در یک منطقه جنگلی دور از دسترس انسان متولد شد. بنابراین مطالعات زیادی روی این اورانگوتان ماده انجام شد تا سن واقعی او مشخص شود. بر اساس اسناد ثبت شده، گفته می‌شود که پوآن در سال ۱۹۵۶ میلادی متولد شده است».

پیرترین میمون جهان

پیرترین میمون جهانپیرترین میمون جهان

پیرترین میمون جهان

پیرترین میمون جهان

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال