استخدام شرکت مخابرات سال ۹۵ (خبر جدید)


اخبار استخدامی شرکت مخابرات
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی مخابرات اینجا کلیک نمایید

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام شرکت مخابرات ایران در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

خبر ۱۰ آبان ۹۵: ۴۰ هزار نیروی شرکتی مخابرات خواستار استخدام رسمی شدند (منبع: خبرگزاری فارس)

در حالی که دیروز نیروهای شرکتی مخابرات ایران با تجمع مقابل مجلس خواستار استخدام رسمی یا عقد قرارداد مستقیم با این شرکت شدند؛ وزیر ارتباطات و شرکت مخابرات با این درخواست مخالفت کرده و آن را امکانپذیر نمی‌دانند.
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، روز گذشته برخی از پرسنل بخش خصوصی شرکت مخابرات ایران در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان با استناد به طرح طبقه‌بندی مشاغل طبق مواد ۳۸ و ۳۶ قانون کار خواستار عقد قرارداد مستقیم یا رسمی شدن در شرکت مخابرات هستند

آنها به مشخص نشدن وضعیت استخدامی خود علیرغم گذشت ۸ سال از خصوصی شدن شرکت مخابرات معترضند.

درباره این چالش اخیراً وزیر ارتباطات در نامه‌ای به وزیر کار نسبت به اجرای ماده ۳۶ از سوی معاونت روابط کار، وزارت کار واکنش نشان داد.

واعظی در این نامه اعلام کرد که بنا به دلایلی امکان اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل برای تمامی فعالان در مخابرات وجود ندارد در غیر این صورت مخابرات مجبور است نیروهای مازاد بر نیاز را تعدیل کند.

در این نامه آمده است: «شرکت مخابرات ایران در تاریخ ۱۳۸۸/۸/۱۸ در راستای اجرای قانون سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار شده است و بیش از ۴۰۰۰۰ نیروی انسانی پیمانکار که در زمان دولتی بودن در آن شرکت شاغل بوده‌اند، علی‌رغم تغییرات تکنولوژی در حوزه ICT و تجدیدنظر در ساختار شرکت مذکور و بند «ح» ردیف «۴» تبصره «۴» ماده ۴۱ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب ۹۴/۲/۱ و به‌استناد ماده ۹ قانون تنظیم بخشی از مقررات تسهیل و نوسازی صنایع، بالغ بر ۶۰ درصد نیروهای مذکور مازاد بوده و می‌بایست نسبت به تعدیل شاغلان مازاد اقدام نماید، لیکن اشتغال آنان پس از واگذاری و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر همچنان ادامه دارد.

اخیراً مراجع حل اختلاف آن وزارت (وزارت کار)، به‌استناد دستورالعمل ۳۶ معاونت روابط کار و برخلاف ماده «۲» و تبصره «۱» آن نسبت به صدور آرای الزام‌آور درباره تسرّی طرح طبقه‌بندی مشاغل شرکت مخابرات ایران به کارگزاران شرکت‌های پیمانکاری مبادرت می‌نماید که در این صورت شرکت مخابرات ایران راهکاری به‌جز تعدیل نیروی انسانی نخواهد داشت.

علاوه بر موارد فوق شرکت یادشده در حال حاضر به‌ واسطه تغییر تکنولوژی، با مازاد نیروهای دائمی و قراردادی خود نیز مواجه است.

با عنایت به مراتب فوق، خواهشمند است دستور فرمایید در راستای حفظ سطح اشتغال موجود و رفع موانع بازدارنده مندرج در دستورالعمل مورد اشاره، همکاری لازم به عمل آید.»

پس از این نیز شرکت مخابرات ایران با ارسال توضیحاتی اعلام کرد که تقاضای نیروهای شرکتی برای رسمی شدن در مخابرات یا عقد قرارداد مستقیم با این شرکت امکان اجرا ندارد.

مخابرات با استناد به دلایلی اعلام کرده:

۱- شرکت مخابرات مانند هر سازمان دیگری بخش عمده ای از کارهای خود را برون سپاری کرده است و پیمانکاران این شرکت ملزم به اجرای قوانین مصوب و تبعیت از آنها بویژه « قانون کار » می باشند . لذا شرکت مخابرات ایران آماده است همه درخواست ها را بررسی و چنانچه حقی از کسی ضایع شده باشد با دقت پیگیری و پاسخگو باشد .

‎۲- طرح موضوع رسمی و یا قرارداد شرکتی شدن این همکاران ارجمند ، متأسفانه ، نه وجاهت قانونی داشته و نه ، امکانپذیر است و لذا نباید انتظاری فراقانونی داشته باشند . همکاران محترم پیمانکاری توجه کنند که کل ساختار سازمانی شرکت مخابرات ایران کمتر از ۲۳ هزار نفر است . علی ایحال این شرکت در چهارچوب ساختار سازمانی و مجوزهای قانونی در زمان مناسب نسبت به جذب نیروهای مرتبط اقدام خواهد کرد.
‎۳- شرکت مخابرات ایران عزم آن دارد تا در آینده و به هنگام جذب نیروی انسانی جدید ، آن گروه از همکاران گرامی پپمانکاری و قراردادی را که از تخصص و توانمندی مورد نیاز این شرکت برخودار بوده در اولویت استخدام خود قرار دهد . و براساس یک فرایند کاملاً قانونی و حقوقی نسبت به جذب آنان اقدام کند .

خبر ۱۸ مهر ۹۵: سخنگوی مخابرات ایران: با یکپارچه‌سازی مخابرات بزودی جذب نیرو خواهیم داشت (منبع:  ICTPRESS)

دکتر داود زارعیان در خصوص دیدگاه خود از نمایشگاه تلکام ۲۰۱۶ گفت: به اعتقاد من نمایشگاه تلکام در کشور ما هر ساله با تغییرات جدی روبرو است.
این تغییرات هم مربوط به مخاطبان نمایشگاه می شود و هم شرکت هایی که وارد این عرصه می شوند.
وی گفت: با نگاه به گذشته می بینیم که فقط چند شرکت بازیگردان اصلی نمایشگاه ها بودند اما در حال حاضر به دلیل توسعه فناوری و اینکه جوانان جزو مخاطبان اصلی نمایشگاه شده اند طبیعتا شرکت های بسیاری به دنبال تأمین نیازهای جوانان هستند.
او با اشاره به تنوع پدیده های اجتماعی که در این حوزه شکل گرفته، افزود: توسعه شبکه های اجتماعی؛ توسعه اپلیکیشن ها باعث شده تا تغییرات زیادی را شاهد باشیم.
وی در ادامه گفت: از همین رو شرکت مخابرات در نمایشگاه امسال با رویکرد سرویس محور وارد شد. زمانی بود که خیلی از شرکت ها تنها چیزی که در نمایشگاه ها به مخاطبان خود ارائه می کردند آمارهایی درباره کارهایی بود که انجام داده اند. اما هم اکنون شاهد هستیم که رویه تغییر کرده و خدمت و سرویس به کاربران ارائه می شود.
رئیس شورای سیاستگذاری گروه مخابرات ایران افزود: این عوامل باعث شده تا استقبال از نمایشگاه ها خوب باشد و سرمایه گذاری که در نمایشگاه می شود با وجود اینکه در هیچ کجای دنیا به اندازه کافی خروجی ندارد اما بتواند راضی کننده باشد.
وی آشنایی با مخاطبان و نیازهای آن ها را از فواید برگزاری نمایشگاه دانست و گفت: یکی از بزرگترین مزیت های ایران تلکام ۲۰۱۶ برای ما این بود که با مخاطبان بسیار با نیازهای گوناگون آشنا شدیم و این مسئله کمک می کند تا بتوانیم برنامه ریزی مناسب تری برای نمایشگاه بعدی داشته باشیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار آی‌سی‌تی پرس در خصوص روند رشد و توسعه ارتباطات افزود: توسعه ارتباطات و مخابرات در کشور به خوبی پیش می رود چون امروز همه اپراتورها به این نتیجه رسیده اند که اگر خودشان را همگام با خواسته های مشتریان و مصرف کنندگان به پیش نبرند نمی توانند در این بازار باقی بمانند به همین دلیل شاهد رشد و توسعه خوب در زمینه ارتباطات هستیم البته در این راستا نیازمند برنامه ریزی دقیق تر؛ کار بیشتر و عملکرد مناسب تر هستیم اما خوشبختانه می توانیم این حرکت را مثبت ارزیابی کنیم.
وی یک‌پارچه سازی مخابرات را حرکتی مثبت دانست و گفت: روند تحولات فناوری به گونه ای است که با ساختارهای کهنه نمی توان به توسعه رسید. ساختاری که ما از آن استفاده می کردیم یک ساختار کهنه بود؛ مربوط به زمانی می شد که فقط تلفن ثابت داشتیم.
دکتر زارعیان افزود: اما با توجه به تنوع سرویس ها؛ خدمات و هم چنین حضور اپراتورهای رقیب زیادی که وجود دارد و از همه مهم تر توسعه IT و IP می توانیم مخابرات را ساده تر و سبک تر اداره کنیم. به همین جهت این تغییر یک تغییر ضروری بوده و شاید باید حدود ۳ سال پیش این دگرگونی صورت می گرفته است.
وی گفت: این طرح مورد استقبال مجموعه مخابراتی ایران و مدیران ما در سراسر کشور قرار گرفته و فکر می کنم اثرات خوبی را در پیش داشته باشیم.
وی در پایان با اشاره به این‌که این روند هیچ تهدیدی برای کارکنان این مجموعه به‌شمار نمی‌رود؛ افزود: هیچ تهدیدی متوجه کارکنان مخابرات نیست و سیاست ما در شرکت تولید کار بیشتر است؛ بنابراین با این‌که ساختار مدیریت در حال تغییر یافتن و کوچک تر شدن است اما میزان کار بیشتر می شود.
زارعیان تاکید کرد: هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد چون ما به دنبال افزایش سرویس ها هستیم و حتی می توانیم در آینده نیروهای جدید هم جذب کنیم.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران_تله_کام۲۰۱۶» از روز یکشنبه ۴مهر تا چهارشنبه ۷ مهر ۹۵ برگزار شد.
بنابراین گزارش، شبکه خبری ICTPRESS منطبق با روال سالهای گذشته ضمن حضور در قالب غرفه در این نمایشگاه بزرگ (سالن۶) و حمایت رسانه ای از آن، به تولید و اطلاع رسانی محتوای دیجیتالی مرتبط با موضوع این رویداد پرداخت.

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۳: نتایج آزمون استخدامی شرکت ارتباطات سیار اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران برای شرکت ارتباطات سیار اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، نتایج این آزمون برای افرادی که متقاضی استخدام در شرکت ارتباطات سیار بودند اعلام شد.

بر اساس این خبر افرادی که به عنوان پذیرفته شده (قبول) معرفی شده اند می توانند برای انجام مراحل استخدامی خود از تاریخ انتشار این خبر حداکثر به مدت ۱۰ روز به شرکت ارتباطات سیار – معاونت توسعه سازمان و سرمایه انسانی واقع در میدان ونک، خیابان ونک، شماره ۸۸، برج همراه مراجعه کنند.

گفتنی ست، زمان مراجعه و چگونگی انجام مراحل استخدامی افرادی که به صورت مشروط پذیرفته شده اند (قبول – مشروط ) در اطلاعیه بعدی ، روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۳ از طریق این سایت اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج آزمون کلیک کنید

خبر ۷ اردیبهشت ۹۳: آغاز دوره آموزشی آخرین گروه از نیروهای جدیدالاستخدام

امیر حسین جلالت _دوره آموزشی آخرین گروه از نیروهای جدیدالاستخدام شرکت امروز سه‌شنبه دوم اردیبهشت‌ماه در مجموعه ورزشی شهدای یگانه (شادمان) آغاز شد.

به گزارش پیام تهران آنلاین درمراسم افتتاحیه این دوره‌ آموزشی که به مدت ۱۶ ساعت طی چهار روز برگزار می‌شود ، علی عرب در سخنانی ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: ورود نیروهای جدید الورود به منزله خون و هوای تازه برای شرکت مخابرات استان تهران است که امیدوارم با دانش،‌ مهارت و تخصص شما عزیزان اهداف متعالی شرکت محقق شود.

معاون مالی اداری تدارکاتی مدیرعامل با تاکید بر رعایت تقوی در زندگی و وظایف شغلی پشتکار و آموزش مستمر را برای بروزرسانی دانش و تخصص کارکنان جدیدالورود امری حیاتی دانست و اظهار داشت :با توجه به حیطه فعالیت شرکت در زمینه ((آی تی)) و تغییر مستمر آن و اینکه شرکت مخابرات استان تهران به عنوان یک سازمان پاک که شهدای زیادی را تقدیم ایران اسلامی کرده است و بخش زیادی از کارکنان آن جانباز و ایثارگر است ، چه در آموزش تخصصی و چه معنوی به تعلیم و ارتقای دانش و فرهنگ کاری نیروی انسانی خود نگاه ویژه ای دارد.

وی بااشاره به اهمیت نیروی انسانی در سازمانها بیان داشت: شما کارکنان جوان شرکت به عنوان نیروی انسانی، سرمایه گرانبها و تولید‌کننده ثروت هستید که باید ضمن انجام وظایف محوله به بهترین نحو ،در دوران خدمت خود ضمن احترام به مشتریان درون سازمانی ( همکارن ) و برون سازمانی که همان مشترکان هستند وفاداری به شرکت مخابرات استان تهران را نیز سر لوحه خویش قراردهید.

شایان ذکر است علیرضا علی‌محمدی رییس آموزش و پژوهش شرکت، دوره‌های آموزشی را به شرح ذیل بیان کرد:

۱٫ تاریخچه مخابرات و روابط بین شرکت‌های مخابراتی و آشنایی با تنظیم مقررات مدرس: بهروز کرمی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری

۲٫ آشنایی با اتوماسیون اداری مدرس: خانم حسنی

۳٫ آشنایی با گزارش‌نویسی و شیوه نگارش مدرس:‌ استاد نماینده

۴٫ توجیهی امنیتی اطلاعات مدرس:‌ مقتدایی از دفتر حراست

۵٫ آشنایی با شرکت مخابرات مدرس:‌ بهروز کرمی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری

۶٫ اخلاق کارگزاران مدرس:‌ حجه‌الاسلام حسینی مسئول شورای فرهنگی
۷٫ آشنایی مقدماتی با قانون کار مدرس: الهیان مدرس و مؤلف کتب مختلف در راستای قانون کار

۸. آشنایی با شرکت مخابرات و سلامت اداری مدرس:‌ مطهری‌نژاد مدیرکل دفتر حقوقی

آرشیو آگهی‌های استخدامی‌گذشته شرکت مخابرات:

خبر ۲۸ آبان ۹۲: استخدام معاونت شبکه شرکت مخابرات ایران

جزئیات استخدام شرکت مخابرات در سال گذشته- سال ۹۱ :

خر ۲۹ خرداد ۹۱:

مرحله دوّم ثبت نام در آزمون جذب نیرو شرکت مخابرات ایران از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۳۰ / ۳ / ۹۱ از طریق سایت www.tci.ir آغاز می‌شود.

________

خبر ۲۴ خرداد ۹۱:

داوود زارعیان با بیان اینکه شب گذشته در فاصله زمانی ساعت ۲۳ تا ۲۴ نزدیک به ۱۱ هزار نفر اقدام به ثبت نام شرکت در آزمون این شرکت کرده‌اند گفت: استقبال و حجم بالای ورود به سایت شرکت مخابرات فراتر از پیش‌بینی‌های لازم بود و همین موضوع باعث شد تا اختلالاتی در ثبت‌نام ایجاد شود.

وی بیان کرد: پیش بینی ما برای ثبت‌نام در آزمون حداکثر بین ۴۰ تا ۵۰ هزار نفر بود که تاکنون نزدیک به ۶۷ هزار نفر اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند و حجم بالای متقاضیان موجب بروز برخی مشکلات فنی شد.

کدرهگیری از طریق پیامک و ایمیل ارسال می‌شود

________

جهت مشاهده  نتایج آزمون استخدام شرکت مخابرات در سال گذشته- سال ۹۱ اینجا را کلیک نمایید

 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی مخابرات اینجا کلیک نمایید
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقی

دریافت آگهی های استخدامی از طریق تلگرام استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها) استخدام های جدید آبان ۹۵ سومین استخدامی دستگاه های اجرایی (کارت آزمون) استخدام آموزش و پرورش (کارت آزمون) امکان جدید: دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

[ منبع این خبر سایت ایران استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال