اپلیکیشن جدید شرکت گوگل برای مدیریت و زمانبندی مسافرت (۴ عکس)


اپلیکیشن جدید گوگل برای مدیریت و زمانبندی سفر

برنامه ریزی سفر کار راحتی نیست. پیگیری بلیت و رزرو قادر هست معضل باشد و تنظیم و برنامه ریزی مسیر سفر قادر هست نگران کننده باشد.
خوب ترین ها: برنامه ریزی سفر کار راحتی نیست. پیگیری بلیت و رزرو قادر هست معضل باشد و تنظیم و برنامه ریزی مسیر سفر قادر هست نگران کننده باشد. با اینکه گوشی های هوشمند این کار را آسان کرده اند، اما عملا در مواقعی که به وای فای یا سیگنال داده دسترسی نداشته باشید، از کار می افتند. (معضل شایعی که هنگام سفر به کشورهای خارجی رقم میخورد.)

اما در واپسین اپلیکیشن سفر گوگل این معضل حل شده است. «Google Trips» که شخصی شده و بهره گیری از آن آسان است، در واقع قادر هست نقش یک آژانس سفری، کتاب راهنما و نقشه را بازی کند.

ابتدا آن را با حساب ایمیل خود همگام سازی می کنید، هرگونه اطلاعات مربوط به مسافرتتان از جمله بلیت های حمل و نقل، رزرو هتل و غذاخوری را برداشت میکنید و سپس با لمس یک دکمه همه آن ها را در دسترس می کنید. سپس این اپلیکیشن یک «سفر» تازه برای شما بوجود مییاورد که هم شامل برنامه سفر از پیش ساخته شده براساس تجارب مسافران قبلی است و هم شامل اطلاعات مفید چنانچه بخواهید سفر ویژه به خودتان را دیزاین کنید. در این اپلیکیشن همه چیز از موزه گرفته تا قول های خوراکی ای پوشش داده شده است که به شما مجوز می دهد در نهایت خوابید و از تعطیلاتتان صفا بکنید.

اما خوب ترین بخش این اپلیکیشن این است که همه برنامه های پیشنهادی شما قابل دانلود هستند که این معنی را می دهد که در وضعیت آفلاین هم همه چیز در دسترس است. بنابراین وقت کمتری را از دست خواهید داد و وقت بیشتری برای گردش خواهید داشت.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس اپلیکیشن تازه گوگل برای مدیریت و زمانبندی سفر
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس اپلیکیشن تازه گوگل برای مدیریت و زمانبندی سفر
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس اپلیکیشن تازه گوگل برای مدیریت و زمانبندی سفر
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس اپلیکیشن تازه گوگل برای مدیریت و زمانبندی سفر

_________________________________

گردآوری از : فروزان گ.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در خرمن صد زاهد عاقل زند آتش
««« »»»
اين داغ که ما بر دل ديوانه نهاديم

اپلیکیشن جدید شرکت گوگل برای مدیریت و زمانبندی مسافرت (۴ عکس)

TT / 83 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال