زندگینامه و بیوگرافی و عکسهای هومن حاجی عبدالهی و شریک زندگی اش!+عکس ها و تصاویر (۶ عکس)


بیوگرافی و عکسهای هومن حاجی عبدالهی و همسرش!+تصاویر

عکس شماره ۱ ⇩

عکس زندگی نامه و تصویر و عکس های هومن حاجی عبدالهی و همسرش!+تصاویر

هومن حاجی عبدالهی

هومن حاجی عبداللهی (متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۴) گوینده و اجراکننده تلویزیون اهل کشورمان است. او بچه ای بنام جانان دارد. تحصیلات وی دیپلم ریاضی و فیزیک، دیپلم گرافیک رایانه‌ای، انصرافی رشته تئاتر شهر تهران مرکز (سال ۱۳۷۲) بوده‌است.  هومن حاجی عبداللهی در سال ۷۱، تئاتر نصر لاله زار را اجرا کرد و سپس در سالن مولوی و تئاتر شهر، تئاتر تک پرسوناژ را به اکران قرار داد. در سال ۱۳۷۹ در سالن شماره دو تئاتر شهر، خسیس مولیر را اجرا کرد.  هومن حاجی عبداللهی فعالیت خود،در تلویزیون را از سال ۱۳۷۱ با سریال تیرگی لشکر آغاز کرد.

عکس شماره ۲ ⇩عکس زندگی نامه و تصویر و عکس های هومن حاجی عبدالهی و همسرش!+تصاویر

هومن حاجی عبدالهی و همسرش

 برگردان و صدا

سرپرست مزرعه ۱ (برگردان فارسی) – به مکان ” مایلز “

کلکسیون تلویزیونی رنگین کمان – به مکان ” پنگول “

برگردان برنامه های مستند برای شبکه تلویزیونی آموزش

برگردان یک پویانمایی سه دقیقه ای به کارگردانی مریم مهاجر (برنده جایزه نخست از فستیوال کشور کانادا) از سال ۷۸ با جهان ورزش فوتبال، شرک و شرک ۲ به مکان شرک و عصر یخبندان در نقش دیگو.میلادی دیگر دکتر ناکاتا، پنج بچه و شنی، جهان وحش، مسافرت باب اسفنجی، دیدار با رابینسون‌ها، کوتوله خوشحال، باب اسفنجی ۲ (گریه کن کجا است)، آرتور و مینی موی ها، مسافرت به سرزمین مزاحها، بیونیکل، هلوی سحر آمیز، خرس های مهربون، …

عکس شماره ۳ ⇩عکس زندگی نامه و تصویر و عکس های هومن حاجی عبدالهی و همسرش!+تصاویر

بازی عصر پهلوانان، آواتار (بربا دریای، ماهی گیر، سرهنگ شایو، پدر ساکا)، هیولاها علیه بیگانگان (دکتر سوسکه)، عصر یخبندان ۳(باک)، گفت و گو با جانداران و…

آشنایی هومن حاجی عبداللهی و  همسرش

من و همسرم در یک برنامه رادیویی با هم آشنایی پیدا کردیم. آن برنامه محیط خوبی فراهم کرد تا ما با همدیگر آشنایی پیدا کنیم و پی به خصوصیات هم ببریم؛ به همین خاطر خیلی زود بر آن شدیم با هم مزدوج شویم. در سال ۸۱ ما پای سفره عقد نشستیم و سال ۸۲ هم زندگی‌مان را زیر یک سقف آغاز کردیم. بعضی‌ها می‌گویند مزدوج شدن با یک همکار امکان می دارد سفت باشد اما به نگاه من چیزی که بیشتر از همکار بودن یا نبودن در روابط یک زوج اثر دارد، میزان تفاهم اشخاص است و این که شناخت خوبی نسبت به هم داشته باشند.

مراسم ازدواج ۱۵ نفره ما

احتمالا برای‌تان باحال باشد که در جشن عروسی‌مان تنها ۱۵ نفر که شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ و مادربزرگ‌های‌مان بودند حاضر بودند. جشن عروسی‌مان بسیار صمیمی بود، حسابی به همه ما خوش گذشت و برای‌مان نوستالژی فراموش‌نشدنی شد. برخی اشخاص پیش از عروسی به ما نقل کردند شب عروسی‌تان یک شب است و خوب تر است آن را مفصل به انجام رسانید اما ما می‌خواستیم عروسی‌مان فارغ از قیل و قال، بدون حاشیه و در کمال صمیمیت به انجام رسانده شود.

عکس شماره ۴ ⇩عکس زندگی نامه و تصویر و عکس های هومن حاجی عبدالهی و همسرش!+تصاویر

پس از عروسی رفتیم سینما

پس از عروسی من و همسرم بر آن شدیم با همدیگر به سینما برویم و فیلم بینیم. آن شب برای هر دوی ما خاطره‌انگیز شد و پس از گذشت سال‌ها نه‌تنها از این ترفند برگزاری عروسی پشیمان نیستیم بلکه حسابی از آن لذت می‌بریم.

از زندگی صفا کردیم

جانان ۱۰ سال پس از ازدواج من و همسرم متولد شد؛ در طول این سال‌ها من و همسرم از زندگی دونفره حسابی صفا کردیم و به هر جا پسندیدیم مسافرت کردیم؛ حالا هم با تولد فرزندم زندگی سه‌نفره ما شیرین تر  شده است.

عکس شماره ۵ ⇩عکس زندگی نامه و تصویر و عکس های هومن حاجی عبدالهی و همسرش!+تصاویر

فعالیت های تلویزیونی

وی فعالیت خود،در تلویزیون را از سال ۱۳۷۱ با سریال تیرگی لشکر آغاز کرد. سال ۷۹: رقابت هفته به هفته به عنوان اجراکننده به همراه نیما کرمی

دیگر کارهای او در زمینه اجراکننده گریه کن و فیلم های تلویزیونی:

    صبح آمد – شبک سوم سیما – به همراه حسین رفیعی

    رقابت در صد ثانیه – شبک سوم سیما

    رقابت جام طلایی (مخصوص جام جهانی) – شبکه سوم سیما

    صدا عروسک در برنامه بوش و بلر – شبکه دوم سیما

    رقابت پشت خط – شبکه شهر تهران

    رقابت مار و پله – شبکه شهر تهران

    رقابت نقل کنی طلایی ۱ و ۲ – شبکه شهر تهران

    رنگین کمان (صدای شخصیت چپل) – شبکه شهر تهران

    رنگین کمان (صدای شخصیت پنگول) – شبکه شهر تهران

    کشورمان شهر – شبکه جهانی جام جم

    امید های کشورمان – شبکه جهانی جام جم

    جُنگ راه شب (فصل تابستان سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱) – شبکه شهر تهران

    فیلم تلویزیونی رفقای خوب

    فیلم تلویزیونی یاد استاد

عکس شماره ۶ ⇩عکس زندگی نامه و تصویر و عکس های هومن حاجی عبدالهی و همسرش!+تصاویر

هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت که در ابتدای قرار بود فقط به عنوان مهمان در این سریال نقش بازی کند به قدری نقشش را شیرین بازی کرد که به عنوان یکی از هنرپیشگان عمده کلکسیون تبدیل ساخته شد.
 

زمانی رحمت دیگر خروس باز نیست

در سری دوم پایتخت به عنوان بازیگر مهمان به کلکسیون افزوده شدم اما خوشبختانه نقش رحمت خروس باز به خاطر خصوصیتهای فرق می داری که در نوشته و بازی داشت، نکته توجه مخاطبان قرار گرفت و همین بحث سبب شد بر آن شده شود در سری سوم این سریال هم از این کاراکتر بهره گرفته شود، منتها تصمیم بر این شد تا زندگی رحمت خروس باز عوض شود؛ او دچار تغییر مالی شده، وضع اقتصادی اش خوب شد؛ او به وعده به روز ها نوکیسه است. درنهایت این تغییرات نکته توجه قرار گرفت و رحمت و دنبال آن برادرهایش رحمان و رحیم هم نکته توجه مخاطبان قرار گرفت .

کامپک

********************

تهیه کننده : بهمن ط.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا گنج غمت در دل ويرانه مقيم است
««« »»»
همواره مرا کوی خرابات مقام است

زندگینامه و بیوگرافی و عکسهای هومن حاجی عبدالهی و شریک زندگی اش!+عکس ها و تصاویر (۶ عکس)

TT / 261 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال