دلخوری قهرمانان المپیک و پارالمپیک از بدقولی استاندار تهران


دلخوری قهرمانان المپیک و پارالمپیک از بدقولی استاندار تهران

خبرگزاری فارس: دلخوری قهرمانان المپیک و بازی های پارالمپیک از بدقولی استاندار تهران

قهرمانان المپیکی و پارالمپیکی استان تهران از بدقولی استاندار تهران دلخور و آزرده هستند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، سید حسین هاشمی، استاندار تهران ماه مرداد امسال در مهمانی بدرقه ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی این استان به ریو، اعلام کرد به هر کدام از مدال آوران «یک قطعه زمین» هدیه می دهد، اما در حالی که حدود ۲ ماه از انتها این مسابقه ها می گذرد خبری از وفای به عهد نیست.

هاشمی اعلام کرده بود برای ورزشکاران اعزامی از استان تهران که در المپیک و پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریو کامیاب به کسب مدال افتخار آفرین طلا شوند، یک قطعه زمین معادل ۷۵ میلیون تومان و برای مدال آوران نقره و برنز به ترتیب ۵۰ و ۳۰ میلیون تومان به عنوان هدیه مد نظر گیریم. همچنین برای مربیان ورزشکاران مدال آور مسابقات نیز تا سقف ۲۰ میلیون تومان هدیه مد نظر گیریم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، ۱۱ ورزشکار از استان تهران در المپیک و ۱۳ ورزشکار در بازی های پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریو حاضر بودند که از این تعداد ۶ نفر کامیاب به کسب مدال شدند؛ جناب آقای حسن رحیمی در کشتی آزاد برنز گرفت و علی راستگو زاده (ورزش وزنه برداری)، جاوید احسانی (پرتاب وزنه)، داود علیپوریان (والیبال نشسته)، راستگو بیگدلی (والیبال نشسته) و ابراهیم رنجبر (تیروکمان) کامیاب به کسب مدال در بازی های پارالمپیک شدند.

شماری از این ورزشکاران در تماس با خبرگزاری فارس حین ابراز دلخوری از وعده عمل نشده استاندار تهران تاکید کردند که هاشمی قول داده بود بلافاصله در بازگشت از این مسابقات از زحمات آنها تقدیر شود.

این مدال آوران همچنین از بی توجهی مسئولان اداره کل تربیت اندامی استان تهران در نبود عمل به قول هایش نقد کردند.

**************************************

متن از : آزاده ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شيراز و آب رکنی و اين باد خوش نسيم
««« »»»
عيبش مکن که خال رخ هفت کشور است

دلخوری قهرمانان المپیک و پارالمپیک از بدقولی استاندار تهران

TT / 78 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات