صادق زاده: شرایط حضور در انتخابی کشتی پهلوانی را نداشتم/ می خواهم کارم را در کشتی آزاد ادامه دهم


صادق زاده: شرایط حضور در انتخابی کشتی پهلوانی را نداشتم/ می خواهم کارم را در کشتی آزاد ادامه دهم

دارنده مدال‌ طلای کشتی آزاد جوانان دنیا و قهرمان کشتی ساحلی و پهلوانی گفت:‌ به خاطر سرماخوردگی شرایط حضور در انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی را نداشتم.

تصویر و عکس   راستگو زاده: شرایط حضور در انتخابی کشتی پهلوانی را نداشتم/ می خواهم کارم را در کشتی آزاد ادامه دهم

جابر راستگو زاده در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نبود وجودش در مسابقات انتخابی کشتی پهلوانی، بیان داشت: با توجه به سرماخوردگی که داشتم با پیشنهاد پزشک شرایط حضور در این مسابقات را نداشتم. از طرفی با توجه به نزدیکی این مسابقات با مسابقه های قهرمانی کشور این تصمیم را گرفتم.

وی در پاسخ به این پرسش که به چشم مییاید تصمیم به بازگشت به کشتی آزاد دارد، یاد آوری کرد: از کشتی آزاد جدا نبوده ام اما تصمیم دارم از این پس در این رشته کار را ادامه دهم. به هر حال رشته عمده من کشتی آزاد بوده است ولی در این مدت حضور در کشتی ساحلی و کشتی پهلوانی را نیز آزمودم و مدال های خوبی هم به دست آوردم. کشتی آزاد موضوع دیگری است و تصمیم دارم بار دیگر در این رشته به میدان بروم.

قهرمان جوانان دنیا در پاسخ به این پرسش که در این مدت رقیبان از او دور شده اند و نمییاندیشد کار سفتی برای رسیدن به تیم ملی داشته باشد، عنوان کرد: سال گذشته در جام تختی با پرویز هادی که یکی از مدعیان عمده است کشتی گرفتم که با نتیجه خیلی نزدیکی باختم. از طرفی تمرینات ما با همدیگر است و فرقی ندارد. تلاش می کنم با موفقیت در مسابقات قهرمانی کشور و مسابقه های جلو رو بار دیگر دوبنده تیم ملی را به دست آورم.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد-

تهیه کننده: فريبا آ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بياض روی تو روشن چو عارض رخ روز
««« »»»
سواد زلف سياه تو هست ظلمت داج

صادق زاده: شرایط حضور در انتخابی کشتی پهلوانی را نداشتم/ می خواهم کارم را در کشتی آزاد ادامه دهم

TT / 42 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال