حسینی: مشکلات همیشه بوده اما تمرکزمان روی بازی با سوریه است/ مصدومیتم جدی نبود


حسینی: مشکلات همیشه بوده اما تمرکزمان روی بازی با سوریه است/ مصدومیتم جدی نبود

مدافع تیم ملی ورزش فوتبال ایران اعلام کرد، مصدومیتش در تمرین روز پیش این تیم جدی نبوده است.

تصویر و عکس   حسینی: معضلات پیوسته بوده اما تمرکزمان روی بازی با کشور سوریه است/ مصدومیتم جدی عدم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، سیدجلال حسینی در حاشیه تمرین صبح امروز (سه شنبه) تیم ملی ورزش فوتبال ایران بیان داشت: کشور سوریه تیم خیلی خوبی است و این بحث را در تاریخ هم نمایان کرده است. سوری ها پیوسته یکی از تیم های خوبی آسیا هستند.

«کشور سوریه جلوی تیم های دیگر گروه ما را گرفت»، وی با بیان این جمله افزود: امیدوارم بازیکنانی که در اردو هستند و افزوده میشوند شرایط را درک کنند. باید همه یاری رسانیم تا این بازی را ببریم.

مدافع تیم ملی ورزش فوتبال ایران در خاتمه تصریح کرد: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و تمرینات آماده سازی را به درستی پیش می بریم. به تازگی دو بازیکن دیگر هم به اردو افزوده شده اند و قادر هستیم تمرینات را جدی تر دنبال کنیم.

حسینی در رابطه با مصدومیتش نیز نقل کرد: در جریان تمرین، با عزت پورقاز برخوردی داشتم که سبب مصدومیتم شد، اما خدا را شکر که جدی عدم و معضلم حل شده است.

وی در خصوص مسائل و معضلات اخیر تیم ملی افزود: باید از تاج و ساکت تشکر کنم. معضلات که پیوسته بوده اما تمرکزمان روی بازی با کشور سوریه است. باید نقل بکنیم بازی کردن مقابل کشور سوریه در مالزی واقعاً سفت است و ما هم دیگر به معضلات نمییاندیشیم. امیدوارم در این بازی نتیجه ضروری را کسب کنیم.

این بازیکن که با رأی مخاطبان یک برنامه ورزشی به عنوان خوب ترین بازیکن ۱۰ هفته ابتدایی لیگ برتر شناسانده شده بود، در این خصوص نقل کرد: مکان دارد از مردمان بابت این رأی که به من دادند، تشکر کنم. همین طور از هواداران پرسپولیس. زمانی از طرف مردمان برگزیده میشوی، یک افتخار بزرگ به حساب مییاید.

حسینی در انتها در خصوص ملاقات تدارکاتی ایران مقابل رقیبی بنام پاپوآ گینه بدیع نقل کرد: ما برای یافتن حریف تدارکاتی شرایط خوبی نداشتیم. اردو و رقابت تدارکاتی با کشور تایلند هم فسخ شد، اما همین بازی که تهیه شده، قادر هست خوب باشد چون کنار هم به میدان می رویم.

*********************

نگارنده : ارشيا ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا کی کشم عتيبت از چشم دلفريبت
««« »»»
روزی کرشمه‌ای کن ای يار برگزيده

حسینی: مشکلات همیشه بوده اما تمرکزمان روی بازی با سوریه است/ مصدومیتم جدی نبود

TT / 110 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال