قوچان نژاد: از فوتبال انگلیس خسته شده بودم!


قوچان نژاد: از فوتبال انگلیس خسته شده بودم!

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین کشور هلند تأکید کرد که ورزش فوتبال بریتانیا به دلیل طولانی بودن رقابت‌هایش او را خسته کرده بود.

تصویر و عکس   قوچان نژاد: از ورزش فوتبال بریتانیا خسته شده بودم!

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، رضا قوچان نژاد، مهاجم تیم هیرنوین در ملاقات حساس هفته یازدهم اردویژه کشور هلند برابر فاینورد گلزنی کرد و حین وجودی ۹۰ دقیقه ای تاثیر اهمیتی می داری در کسب یک امتیاز خارج از منزل تیمش داشت.

قوچان نژاد در این باره نقل کرد: نمی خواهم با تک صدایی مغرور شوم و مسئله مهم برای من موفقیت تیم هیرنوین است.

او درباره چندین سال حضور در تیم های گوناگون اروپایی و بازگشت به ورزش فوتبال کشور هلند عنوان کرد: یورگن استرپل، سرمربی هیرنوین مرا از یاد نبرد. او سال گذشته وقتی که من در چارلتون بودم به شهر لندن آمد تا مرا به اوترخت ببرد. از ورزش فوتبال بریتانیا به دلیل طولانی بودن بازی ها خسته شده بودم.

قوچان نژاد بعد از بازگشت مجدداً به هیرنوین قادر بوده نقش مؤثری در موفقیت های اخیر تیمش ایفا کند و در این ارتباط نقل کرد: مردمان شهر مجدداً نظر مثبتی به تیم هیرنوین یافته اند و شاد به چشم مییایند. هر کسی در این شهر درپی شنیدن موفقیت های تازه ای از تیم هیرنوین است.

—براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

تهیه از : افسون غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر بوی آن که جرعه جامت به ما رسد
««« »»»
در مصطبه دعای تو هر صبح و شام رفت

قوچان نژاد: از فوتبال انگلیس خسته شده بودم!

TT / 75 — TP / 39%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات