حقیقی: اشتباه است اگر از حالا صعودمان را قطعی بدانیم/ با آمدن تاج مشکلات گذشته را نداریم


حقیقی: اشتباه است اگر از حالا صعودمان را قطعی بدانیم/ با آمدن تاج مشکلات گذشته را نداریم

دروازه‌بان تیم ملی ورزش فوتبال ایران تأکید کرد، دیدار مقابل کشور سوریه را به هیچ عنوان آسان نیست.

عکس   حقیقی: غلط است چنانچه از حالا صعودمان را حتمی آگاهی بداریم/ با آمدن تاج معضلات گذشته را نداریم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، جناب علیرضا حقیقی پیش از شروع تمرین صبح امروز (سه شنبه) تیم ملی در میان خبرنگاران گفت: اردوی تازه تیم ملی با هشت بازیکن شروع شده است و فعلاً با این نفرات ادامه می دهیم تا ان شاءالله پیش از مسافرت به مالزی جمع مان کامل شوند و با تیمی تکمیل شده راهی این اردو خواهیم شد.

وی در ادامه اضافه کرد: بازی با گینه بدیع پیش از دیدار با کشور سوریه قادر هست یک رقابت دوستانه خوب برای تیم ملی باشد. ما هرگز نباید اندیشیم که بازی راحتی را مقابل کشور سوریه جلو رو داریم.

حقیقی با اظهار این که برخی ها نباید اندیشند کشور سوریه تیمی ضعیف است، تصریح کرد: به اعتقاد من، ما یکی از سفتترین بازی های مان را در مالزی با کشور سوریه به انجام خواهیم رساند. معمولاً چنین بازی هایی که بازیکنان و عوامل بیرونی رقیب را دست کم می گیرند واقعاً سخت است. ما باید به شبیه به ملاقاتهای پیش با انجام تمرینات خوب در خوب ترین شرایط خود را آماده بازی با کشور سوریه کنیم.

دروازه بان تیم ملی در عکس العمل به این مسئله که برخی مییاندیشند صعود تیم ملی به جام جهانی تا حد زیادی حتمی شده است، خاطرشنان کرد: قطعاً این فکر غلط است. به نگاه من الان همه تیم های گروه شانس صعود دارند. حتی تیمی مانند کشور چین با تغییر سرمربی خود در بازی های برگشت برای صعود خواهد جنگید. ما باید طرز تفکرمان را تغییر داده و تا انتها بازی ها دست از تلاش بر نداریم.

وی همچنین با اشاره به جوانب اطراف تیم ملی نیز گفت: به نگاه من در روز های فیفا حتماً باید رقابت تدارکاتی داشته باشیم، به این علت که در سال فقط چهار و پنج روز فیفا داریم و حیف است که در این تاریخ ها تیم ملی به میدان نرود.

حقیقی یادآوری کرد: ما باید از این تاریخ ها به نحو احسن بهره گیریم. من آگاهی نمیدارم چرا این گفتمانها در رابطه با اردو ها و بازی های تیم ملی مطرح می شود. البته باید تأکید کنم که با آمدن تاج خیلی از معضلات گذشته را نداریم، اما امیدوارم معضلات موجود هم به زودی حل شود تا تیم ملی در شرایط عالی خود را آماده بازی ها و صعود به جام جهانی کشور روسیه کند.

*نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود*

تهیه از: شرمين م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
««« »»»
که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

حقیقی: اشتباه است اگر از حالا صعودمان را قطعی بدانیم/ با آمدن تاج مشکلات گذشته را نداریم

TT / 116 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال