ریکیاردو: فتل استحقاق رفتن روی سکو را نداشت؛ او روی سکو می خندید، اما جای من را گرفته بود


ریکیاردو: فتل استحقاق رفتن روی سکو را نداشت؛ او روی سکو می خندید، اما جای من را گرفته بود

طرفداری– دنیل ریکیاردو با عصبانیت اذعان کرده که سباستین فتل با تغییر جهت پس از ترمز حرکت خطرناکی کرد و مستحق رده سوم نبوده است.

به نقل از سایت رسمی فرمول یک، گرندپری مکزیک اگر چه با قهرمانی لوییس همیلتون در پیست برادران رودریگز پایان یافت اما همه توجهات به مکس ورشتپن، دنیل ریکیاردو و سباستین فتل جلب شده بود.

در دورهای انتهایی و زمانی که ورشتپن در رده سوم جای داشت و فتل و ریکیاردو به ترتیب با فاصله های اندکی در تعقیبش بودند، هم راننده جوان ردبول و هم فتل مرتکب خطا شده و در اقدامی عجیب سکوی سوم به دنیل ریکیاردو رسید. دنیل در این باره گفت:

حس می کنم سباستین همه کارهایی که اخیرا همه از آن گله می کردند را انجام داد، او پس از ترمز تغییر جهت داد (اخیرا قانونی اجرا شده که تغییر جهت پس از ترمز را خلاف دانسته و مستحق جریمه می داند). او پس از رفتن روی سکو می خندید، به نظرم او استحقاق قرارگیری در رده سوم را نداشت. به نظر می رسید که او در را برای ما من باز نگه داشت و هنگامی که اقدام کردم، او فضا را بست و دیگر نمی توانستم کاری بکنم.

او در ادامه افزود:

من از این موضوع ناراحت شدم، با اینکه حرکت مکس کمی سوال برانگیز بود، سباستین هم همین کار را کرد. اشتباه نکنید من عاشق رقابتم، من مسابقه سخت و با برخورد را دوست دارم، اما حرکت او تحت ترمز انجام شد، پس از ترمز نباید تغییر جهت داد. سباستین زود حرکت کرد و به نظرم من بازی را بردم و پس از آن او راه را بر من بست. با اینکه رقابت خوبی بود دوست داشتم روی سکو بروم اما فتل را آن بالا دیدم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال