ونگر: صدرنشینی در گروه اولویت ماست :: ورزش سه


ونگر: صدرنشینی در گروه اولویت ماست :: ورزش سه

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال مدعی شد که صدرنشینی در جدول گروه، اولویت آنهاست.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس ونگر: صدرنشینی در گروه اولویت ماست :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، آرسنال در حال حاضر در صدر جدول گروه A قرار دارد و حریفش در این گروه، پاری سن ژرمن است که به دلیل تفاضل گل در رده ی دوم قرار گرفته است. حال ونگر مدعی شد که اولویت عمده تیمش در حال حاضر صدرنشینی در گروهش است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ونگر: صدرنشینی در گروه اولویت ماست :: ورزش سه

او نقل کرد:” صدرنشینی هدف نخست ماست. ما با پاری سن ژرمن در خارج از منزل بازی کردیم و به زودی با آنها در منزل بازی خواهیم کرد. فرصت خوبی داریم که در صدر جدول کار را پشت سر بگذاریم. این یک مورد مثبت برای ماست؛ زیرا بازی برگشت ما در دور بعد در منزل خواهد بود؛ بنابراین دقیقا می‌دانیم که در منزل درپی چه چیز هستیم. باید پشتیبان این حالت باشیم. چنانچه بازی به زمان تلف شده یا پنالتی کشیده شود، وجود در منزل خیلی به ما مدد می‌کند.

ولی زمانی می‌توان در صدر کار را به اتمام رساند، به چه دلیل رده ی دوم؟ زمانی دوم شدیم خیلی وقت‌ها تاوانش را داده ایم و با بایرن مونیخ و بارسلونا بازی کرده ایم بنابراین فکر می‌کنم برایمان اهمیتی می دارد.”
ونگر درباره حالت مصدومین تیمش نقل کرد:” بعضی از آنها به بازگشت نزدیک هستند مانند والکات. بیرین هم در لحظه پایان تمرینات مصدوم شد و نمی‌تواند تیم را همراهی کند.”

*******************

متن از : پوران ذ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خيال زلف تو گفتا که جان وسيله مساز
««« »»»
کز اين شکار فراوان به دام ما افتد

ونگر: صدرنشینی در گروه اولویت ماست :: ورزش سه

TT / 57 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال